Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Freitag, 27. November 2015, 07:40

Flatcast FCP Tema [Papatyalar, By Kemal_Atalayy]

Papatyalara Özlem

»Kemal_Atalayy« hat folgende Dateien angehängt:
  • papatya.fcp (300 Byte - 216 mal heruntergeladen - zuletzt: 22. November 2023, 10:59)
  • papatya ugurböcegi.fcp (311 Byte - 281 mal heruntergeladen - zuletzt: 19. November 2023, 08:44)

2

Freitag, 27. November 2015, 17:27

Kemal Atalay bey emeğinize yüreğinize sağlık.Çalışmanız da resmin üzerine koyu renk katman atmak yerine resmi soldurmanız, bu sayede karartmanız daha hoş bir görüntüye sebep olucaktır.Ya da üzerine koyu renk katman atıyorsanız bunu tüm resme uygulayarak güzelliğini bozmamış olursunuz.Size tavsiyem photoshopu bol bol karıştırmanız...Emin olun önünüze çıkan seçeneklere siz bile şaşacaksınız.Papatyaları çok sevdiğimide ayrıca belirtmek isterim..Çiçekleri seven insanların doğada ki çok güzellikleri sevdiğine inanırım.Saygılar başarılar. :sapka:

3

Samstag, 28. November 2015, 07:10

emegine saglık Kemal Atalay..paylaşım adına teşekkürler.

4

Samstag, 28. November 2015, 09:52

Kemal Atalay bey emeğinize yüreğinize sağlık.Çalışmanız da resmin üzerine koyu renk katman atmak yerine resmi soldurmanız, bu sayede karartmanız daha hoş bir görüntüye sebep olucaktır.Ya da üzerine koyu renk katman atıyorsanız bunu tüm resme uygulayarak güzelliğini bozmamış olursunuz.Size tavsiyem photoshopu bol bol karıştırmanız...Emin olun önünüze çıkan seçeneklere siz bile şaşacaksınız.Papatyaları çok sevdiğimide ayrıca belirtmek isterim..Çiçekleri seven insanların doğada ki çok güzellikleri sevdiğine inanırım.Saygılar başarılar. :sapka:

Yorum ve önerileriniz teşekkürler Kraliçe Sultan..
Önce sizinde önerdiğiniz gibi resmi karartmıştım , papatyalarımın görüntüsü hoşuma gitmediği için bu şekle getirdim..
Kapansın istemedim yani ;)
:sapka:

5

Samstag, 28. November 2015, 09:58

emegine saglık Kemal Atalay..paylaşım adına teşekkürler.

Yorum için teşekkürler..Kerim Can...

• »TAMER*39« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2013

• Nachricht senden

6

Samstag, 28. November 2015, 12:28

emeğine yüreğine sağlık kemal gifli ve gisiz sekilli bir arada sunman aradaki farkı ortaya koymuş güzel kullanışlı çalışma bence emeğine sağlık

7

Samstag, 28. November 2015, 14:18

emeğine yüreğine sağlık kemal gifli ve gisiz sekilli bir arada sunman aradaki farkı ortaya koymuş güzel kullanışlı çalışma bence emeğine sağlık

Beğeni ve yorum için tşk ler TAMER*39.....

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

8

Sonntag, 29. November 2015, 12:19

​Güzel paylaşım için tşklr emegine yüregine saglık

9

Montag, 14. März 2016, 16:21

:) Papatyalarrrr kokusu taa buraya kadar geldi ;) süper olmuş emeğine güzel yüreğine sağlık :1alkis: :1alkis: :1alkis:

10

Dienstag, 28. Juni 2016, 13:43

:) Papatyalarrrr kokusu taa buraya kadar geldi ;) süper olmuş emeğine güzel yüreğine sağlık :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Ne güzel papatyaların kokusu taaaaaaa izmir'e kadar gitmiş..

Yorum ve begeni için Teşekkkürler Gönül ... :ck:

• »süslüü05« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Oktober 2013

• Nachricht senden

11

Dienstag, 28. Juni 2016, 16:24

Emeginize sağlık, uğur böceği hoş durmuş :) güzel paylaşım için tşk ederiz

12

Montag, 17. April 2017, 13:38

Begeni ve yorum için sagolasin süslü ..
(cevap için uzun zaman geçti k.bakmayasin)