Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sehervakti_07"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.04.2007, 16:14

YARDIM LÜTFEN.. YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS

YOUR FİREWALL BLOCED ACCESS NE DEMEK RADYOYA GUEST OLARAK DİNLEMEK İÇİN GİRDİM BİR SÜRE SONRA BU YAZDI KAPANDI RADYO SEBEBİ NEDİR ?

2

Monday, 30.04.2007, 16:35

bu sorunun cevabı bu linklerde var sehervakti_07

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ght=free+stream

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…+blocked+access

zannedersem baglantın zayıf düstün ya da dj in baglantısı zayıftır.Flatte de sorun olabilir.

search butonundan daha genis bilgilere de ulasabilirsin haydi kolay gelsin

• Konuyu başlatan "sehervakti_07"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.04.2007, 19:46

cok tesekkür ederim sizin bugun koymus olduğunuz temayı ekledim cok güzel olmuş elinize sağlık kardeşim güzel paylasımlarda bulunmak dileğiyle...

4

Monday, 30.04.2007, 19:49

rica ederim ablam. Yardımımız olduysa ne mutlu bize. İyi yayınlar kolay gelsin...

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 12.11.2017, 09:07

YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS

selam arkadaşla dün radyo açabiliyordum radyo dinleyebiliyordum gece birden radyodan düştüm ne açabiliyorum ne radyolara girebiliyorum
radyoya sayfasına giriş yaptığımda yada yayın almaya çalıştığımıfa Explorer sayfası donuyor uzun süre işlem yapmıyor sonrada
YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS diye uyarı geliyor window 10 kullanıyorum falatcasta port izni vermiştim aynı duruyor

platcast pluginlerini sildim yeniden yüklemeyi denedim yine sayfa donuyor girilemediği için yüklenmiyorda

herhangi bir şey silmemişken birden oldu ne yapmam gerekiyor

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 12.11.2017, 09:52

Alıntı

selam arkadaşla dün radyo açabiliyordum radyo dinleyebiliyordum gece birden radyodan düştüm ne açabiliyorum ne radyolara girebiliyorum
radyoya sayfasına giriş yaptığımda yada yayın almaya çalıştığımıfa Explorer sayfası donuyor uzun süre işlem yapmıyor sonrada
YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS diye uyarı geliyor window 10 kullanıyorum falatcasta port izni vermiştim aynı duruyor

platcast pluginlerini sildim yeniden yüklemeyi denedim yine sayfa donuyor girilemediği için yüklenmiyorda

herhangi bir şey silmemişken birden oldu ne yapmam gerekiyor

internet modeminin elektirik fisini cek 1 dakika bekle tekrar tak ve dene.

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 12.11.2017, 10:19

layla kardeşim çok teşekkür ederimm hızlı cevap için herşeyi denedim bir onu unutmuşumm dediğini yaptım açıldı sağolasınn

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 12.11.2017, 10:25

Rica ederim :kbravo: