Giriş yapmadınız.

61

Tuesday, 21.11.2017, 06:14

cakma diyer adiyla korsan ncik

deyerli mod ve forumda bulunan deyerli dostlar müsadenizle bir konuya deyineceim bilmem sizlerde dikkat etdinizmi?

radyocu arkadaslarinda lütfen dikkatine ?

Sayin admin ve deyerli mod cakma nicklerle radyolara gelinmesi yada gelen kisiler banlanmasi husunda cok uyardiniz! bu forumda nedendir bilmem bakiyorumda bazi eski radyocuyuz diyen arkadaslar kural disi elrindeki cakma nickle radyolari dolasip insanlri rahatsiz etmeyi cok seviyorlar eyer bu radyo ahlakina uyorsa ok bizlerde korsan hickle gelen kisleri acalim herkes isdedi sekilde gezsin ve usdelik kufurde basalim yakisan buysa sonrada biz eski radyocuyuz kural nedir bilirz densin kural kufurmu kural cakma nickmi ?cakma nickle gelen kisi saygisizlik etmiyorda banliyan bizlermi saygisizlik ediyoruz ? lütfen burdan radyocu olan ve diyer dostlaradan ricam dir forumda kural neyse uyalim

cakma nickler banlansin uyarisi cok verildi ama uyan yok umarim yazim göz öunde tutarsiniz gereyin yapilacin ümit eder im

falatcast bu uyariyi göz önunde tutarak cakma nickleri silmesini rica ediyorum heryerde cakama nick halen kulaniliyor ?

emek verenler bir Birne saygiyi yitirse baskasindan saygi bekleme haki yokdur :

saygilarimla sarikayafm66 :(

• "asabibeyy34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

62

Tuesday, 5.12.2017, 12:29

kufur

selam sizden ricam yardimci olup ilan vermeniz benim simime vede radyomun ismine tum radyolara kufurediyorlar ben zeki radyo ismi hollanda~fm on sayfaya ilan yazarsaniz degerli arkadaslar benim olmadigimi bilir bunu yapan kisiler grup bitmez nikleri var yardimci olun lutfen cok cok tskederim saygilarimi sunarim simdiden emeklerinize saglik

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

63

Tuesday, 5.12.2017, 22:55

Biz ilan vermediğimiz gibi, isteyen üyelerimizi gerekli şartları yerine getirişe asagıdakı verdiğim linkte ilan bölümü mevcut orada ilan verebilirler. Ancak yazınızdan anladığım kadarıyla radyonuzda sizi rahatsız edenler konusu var gibi, biz münferit olaylara karışmamaktayız. aşağıdaki ikinci linkteki konulara bakınız

İlan bölümü >>>>>>>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=126

kufurlu nickler için >>>>>>> küfür eden nicler hakkında
Zenginlik; Kimsenin senden alamayacağı değerlerin toplamıdır. Senin bilgindir, Ahlâkındır, Özgüvenin, Terbiyen, Letafetin, Tebessümündür...

64

Saturday, 9.12.2017, 14:30

CEVAP: kufur

selam sizden ricam yardimci olup ilan vermeniz benim simime vede radyomun ismine tum radyolara kufurediyorlar ben zeki radyo ismi hollanda~fm on sayfaya ilan yazarsaniz degerli arkadaslar benim olmadigimi bilir bunu yapan kisiler grup bitmez nikleri var yardimci olun lutfen cok cok tskederim saygilarimi sunarim simdiden emeklerinize saglik

slm zeki bey kufur ediyorlar diyorsun malesef su gunlerde cok kisi ayni seyleri yasiyor sizi ziyarete geldim sohbetimiz oldu ? ve isdek sayfasindan size ileti yazdim pekiyi durm nedir ki beni gerekiz yere banladiniz? burdan yaza bilirsin size karsi zerekadar bir hatam olduysa yaza bilirsiniz gereksiz sekilde gelenlri banliyormusunuz siz? evet saygi duyarim özel radyonuz banlamanizada bir sey demem diyemem ama size geldim nicki Sayin admin Bilir ve Burda deyerli forumda olan dostlar Bilir ki kimseye karsi zere Kadar edepsizlim olmamis dir saygimdan baska. radyonuzda ip görme panelinizde ekli olmasian ragmen gereksiz ban atilmasi belki sizi dost bilen kisileri kizdirpda böyle bir yola cikmis olmasinlar? eyerki yazim yanlis anlasilmiya sepep olursa forumda bulunan deyerli paylasimcilardan ve sizden özur dilerim sadece buraya yansitmam gereksiz gere insanlri banlamyin? zaten gelenlri radyo ya koymus oldunuz panaleden göruyorsunuz. sizi tercih eden dinlecileriniz kayip edersiniz

INSAN KENDI HATASIN GÖRMEZ DENMEDIKCE

• "demlinotalar" bir kadın

• Özel mesaj gönder

65

Monday, 18.12.2017, 12:49

sakıncalı yayın

1561880 sid numarasına sahip radyo sakıncalı resimler içeren temalarla yayın yapmaktadır üstelik bizim radyomuzun ismi ile.flatta öyle radyoların yayın yapabiliyor olması çok nahoş bir durum.yayından kaldırılırsa çok mutlu olacağız.teşekkürlerr şimdiden(doğru yere mi yazdım onu da bilmiyorum:( )

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

66

Tuesday, 19.12.2017, 00:13

Bu ve benzer durumlarda şikayet butonunu kullanmanız daha hızlı sonuç verecektir. ilginiz için teşekkür ederiz

1561880 SID men edilmistir
Zenginlik; Kimsenin senden alamayacağı değerlerin toplamıdır. Senin bilgindir, Ahlâkındır, Özgüvenin, Terbiyen, Letafetin, Tebessümündür...

Kullanılmış Etiketler

bibize fm