Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1patron1

Schüler

• »1patron1« ist männlich
  • »1patron1« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. August 2011

• Nachricht senden

1

Dienstag, 2. Januar 2018, 12:55

Samsung, 2018'de katlanabilen bir akıllı telefon pazarlamayı planlıyor!

Galaxy'yi güçlendirecek ne Not 8, yeni iPhone'la rekabet etmeli. Bir sonraki akıllı telefonunuz yarısı kadar bükülebilir. 12 Eylül'de iPhone 8 ve iPhone X'in piyasaya çıkmasını bir kaç saat önce Samsung, 2018'de kullanılabilecek katlanabilir bir telefon pazarlayacağını açıkladı.

Söylentilere göre Samsung, konferanslarda ve basın etkinliklerinde prototip sunmaya başladığı 2013'ten beri katlanabilir bir telefon üretmek istiyor. Galaxy Note 7'den Telefonunu katlanabilecek olan bu yenilik, elektronik devinin çalışacağı tek şey değil: söylentiler, şirket mühendislerinin şu an akıllı bir hoparlör üzerinde çalıştıklarını gösteriyor; Amazon Echo, Google Home ve Apple HomePod.

Koh Dong-jin'in AP'deki başkanı, AP'nin bu katlanabilir akıllı telefonu 2014 yılına dayanan bir çalışmasının olduğunu söylüyor, 2018 yılına kadar Samsung'un "en son sorunları çözmeyi başarması" gerektiğini söyledi. şirketin mobil bölümü. Bu, şirketin yeni iPhone'larla rekabet edebilmesi için Galaxy Note 8'e güveneceği anlamına geliyor.

Bu arada Galaxy S9, Ocak 2018'de piyasaya sürülecek.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »1patron1« (2. Januar 2018, 13:20)

maclarizletv

Anfänger

• »maclarizletv« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. November 2018

• Nachricht senden

2

Montag, 10. Dezember 2018, 12:36

telefon

bu haberi bir çok yerde gördüm gerçektek sabırsılıkla telefonun nasıl olacağını çok merak ediyorum

antakya111

Anfänger

• »antakya111« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. Januar 2019

• Nachricht senden

3

Dienstag, 22. Januar 2019, 12:48

çok güzel samsungdan önce çıkartan firma oldu ama