You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "oguzhan01fm" is male

Date of registration: Jul 29th 2010

• Send private message

101

Saturday, July 12th 2014, 9:04am

Merhaba...
Müzikli tema derken FLAŞ tan mı bahsediyorsunuz ???
Şayet bahsettiğiniz flaş yüklemeyse öncelikle flaşı hazırlayacaksınız...
Sonrasında ona URL alacaksınız Tema eklediğiniz yerde üst sembollerde içerisinde F olan flaş ekle sembolünden ekleyebilirsiniz...
Şayet yanlış anladımsa yanlışım varsa tekrar yazarsınız arkadaşlar yardımcı olurlar...

Funda Gül

Beginner

• "Funda Gül" is female

Date of registration: Sep 7th 2014

• Send private message

102

Sunday, September 7th 2014, 2:28pm

kendi radyomda yayına giremiyorum

selam, konuyu nereye açacağımı bilemedim en uygun burası geldi bana.

Yeni radyo kurdum herşey çok güzel yayın alabiliyorum misafir geliyor fakat başka bir dj yayındayken sadece ben radyoya giremiyorum.Ancak dj den ben yayını alıyorum tekrar yayını arkadaşıma verdiğimde dinleyici olarak radyoya girebiliyorum.Sorun nerde olabilir bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim saygılar...

• "oguzhan01fm" is male

• Send private message

103

Sunday, September 7th 2014, 5:55pm

Arkadaşım aklıma ilk gelen şey her ikinizinde modemden portlarının kapalı olması ...
Bazı durumlarda her iki port kapalı olunca bahsettiğiniz sorun çıkıyor...
Peki yayını siz alıp geri verdiğinizde nasıl giriyorsunuz bu aklınıza gelip takılacak onuda bildiğim kadarıyla acıklayayım yanlış biliyor olabilirim...
Siz yayını alıp verdiğinizde ve giriş yaptığınızda arkadaşınızın tarayıcısı yenilenmiş oluyor sanıyorum o anda portlar engel teşkil etmiyor...
En sağlıklısı en azından siz modem portunuzu açarsanız hem sizin için hende gelecek dinleyiciler için daha iyi olacaktır...
Kolay gelsin başarılar hayırlı dinleyiciler ...

Funda Gül

Beginner

• "Funda Gül" is female

Date of registration: Sep 7th 2014

• Send private message

104

Sunday, September 7th 2014, 9:41pm

teşekkür ederim deneyeceğim de modemim portunu açamadım..

• "oguzhan01fm" is male

• Send private message

105

Monday, September 8th 2014, 8:34am

Şayet açamadıysanız şu konuyu inceleye bilirsiniz ..... >>>>> Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Burada yaklaşık 50 sayfa var birinden biri uyum sağlar...
Yapamasanız modeminizin marka ve modelini buraya yazarsanız daha çok yardım eden arkadaş olur...

RadyoAdnan

Beginner

• "RadyoAdnan" is male

Date of registration: Oct 27th 2008

• Send private message

106

Sunday, May 3rd 2015, 12:57pm

Merhaba,

Gercekten cok guzel bir anlatim. denedim ve benim mapping gorundugu gibi yesil oldu. anlatiminiz ve sunumunuz icin cok tesekkur ederim...!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Sevince-FM

NEDRA

Trainee

• "NEDRA" is female

Date of registration: Oct 11th 2015

• Send private message

107

Tuesday, November 10th 2015, 10:14pm

SLM.İYİ AKŞAMLAR BEN YAYINI ARKADAŞA VERDIM.RADYODA BIR HIŞIRTI VAR.PORTUNU AÇTIM ÖNCE RADYOYA GİRİYORDUM ŞİMDİ O YAYINDA PORT HATASI VERIYOR YARDIMCI OLURSANIZ.MEMNUN OLUCAM O DA ŞUAN BENİ BEKLİYOR.

NEDRA

Trainee

• "NEDRA" is female

Date of registration: Oct 11th 2015

• Send private message

108

Tuesday, November 10th 2015, 11:35pm

MODEMIN MODELI HUAWEL.

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

109

Thursday, November 12th 2015, 2:57pm

Hışırtı ve port hatası farklı şeyler. aldığınız hata bildirimi yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz.

HUAWEL modem için port açma aşagıdakı videoda mevcuttur

video anlatımında protokol kısmı yazılan TCP yerine UDP secilecek ve dış baslangıc portu ve iç port olan kısma 40123 yazıyorsunuz.. diğer kısımlar videoda mevcuttur,

ayrıca Windows Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmanın ve IP adresini sabitlenmenin faydası olacaktır bu işlemi yaparken anti virus programızını kısa sureli bekleme moduna almanız gerekebilir

Windows 7 Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmak

IP Sabitleme

Duman-Fm

Beginner

• "Duman-Fm" is female

Date of registration: Nov 22nd 2015

• Send private message

110

Sunday, November 22nd 2015, 6:59pm

radyo yayında ama kapalı mesajı

merhaba sayın yönetici;
şu an yayındayım ama rulete sid attığımızda... 1477946 sid numaralı radyo yayında değil mesajı alıyoruz..radyomuz flat aramaya kapalı..
port sorunu olduğunu sanmıyorum..başka radyoda yayın alındığında dinleyici girişi ve radyo kapalı mesajı alınmıyor..
tekrar ilginizi rica ediyoruz..
saygılarımızla

inci-tanem

Trainee

• "inci-tanem" is female

Date of registration: Aug 10th 2007

• Send private message

111

Sunday, November 22nd 2015, 7:41pm

şu an yayındayım ama rulete sid attığımızda... 1477946 sid numaralı radyo yayında değil mesajı alıyoruz..radyomuz flat aramaya kapalı..

flatcasta kapali olan radyolar, ruleti kullanamaz.

• "kahvemolasifm" is male

Date of registration: Jan 9th 2018

• Send private message

112

Monday, February 5th 2018, 2:42pm

radyoyu acamıyoruz

merhaba kolay gelsin radyomuzu acamiyoruz acmay calisirken sanki kilit acik degilmis gibi bekliyor.. acilmiyor :((( yardımcı olurmusunuz

ZenNube

Intermediate

• "ZenNube" is female

Date of registration: May 7th 2007

• Send private message

113

Monday, February 5th 2018, 8:36pm

merhaba kolay gelsin radyomuzu acamiyoruz acmay calisirken sanki kilit acik degilmis gibi bekliyor.. acilmiyor :((( yardımcı olurmusunuz

hangi hata mesajini aliyorsunu?
yaziyi kopyakayip buraya ekleyin

RnaAmd

Beginner

• "RnaAmd" is male

Date of registration: Jan 27th 2020

• Send private message

114

Monday, January 27th 2020, 8:30am

Telefon Internetinden Giremiyorummmmmmm

Merhaba arkdaşlar. Laptopum var ve evde modemle wifiden bağlanınca her hangi bir problem yok ama wifi ile telefonun internetine bağlanıyorum ve radyolara giremiyorum flatcast uses the protocol hatası veriyor girmiyor. bu sorunu nasıl çözerim forumda bazı başlıklar var denedm bu sefer tüm wifi ayarları bozuldu zar zor geri yaptım. nasıl radyoya girebilirim

onursats

Beginner

• "onursats" is male

Date of registration: May 11th 2013

• Send private message

115

Thursday, November 5th 2020, 5:04pm

slm arkadaşlar;benim sorunum radyoyu aciyorum ama dj mixere sarki yüklediğimde aninda yüklediğim bu şarkıların tümü mixerden düşüyor.Ne yapmam gerektiğine hızlı cevapla yanıt verirseniz çok memnun olurum.Şimdiden yardimlariniz için tşk ederim..