You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

81

Thursday, December 1st 2011, 12:38am

cansin159
BURADAN Comodo Antivirüs Programı Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

cansin159

Moderator

• "cansin159" is female

Date of registration: Mar 29th 2011

• Send private message

82

Thursday, December 1st 2011, 12:47am

peki tesekkurler deniyorum hemen

cansin159

Moderator

• "cansin159" is female

• Send private message

83

Thursday, December 1st 2011, 8:17am

Babush teşekkürler yardımın için :)

EZGIM44

Trainee

Date of registration: Jun 24th 2009

• Send private message

84

Thursday, December 1st 2011, 12:42pm

Merhaba Arkadaslar

ttnetde Port acmak istiyorum

sanirim az önce sorumu yanlis Sayfada sordum
http://192.168.1.1/rpAuth.html
ZyXEL P-660W-T1 v3

Modeme girmek icin bu sayfada gereken sifreyi 1234 veriyorum ama bir türlü giremedim

sifre degistirilmismi bir bilgiside yok arkadasin eger degismise sifre nasil bulabilirim uzaktan yardim ediyorum

yardimci olursaniz sevinirim Forumda aradim bu Konu hakinda bilgi verecek Paylasim bulamadim

selam , saygilar

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

85

Thursday, December 1st 2011, 2:27pm

eger degismise sifre nasil bulabilirim

1. Yazi karakterini bu kadar büyültmenin ancak miyoplara faydasi olur (olur mu acaba?)
2. Bir yerde yazman kafi :hayret:

3. Modeminin altinda veya kutusunun bir yerinde yaziyor olmali sifre. Eger degistirilmisse resetleyerek fabrika ayarlarina geri dönebilirsiniz.

EZGIM44

Trainee

Date of registration: Jun 24th 2009

• Send private message

86

Thursday, December 1st 2011, 3:19pm

Quoted

1. Yazi karakterini bu kadar büyültmenin ancak miyoplara faydasi olur (olur mu acaba?)
2. Bir yerde yazman kafi :hayret:

3. Modeminin altinda veya kutusunun bir yerinde yaziyor olmali sifre. Eger degistirilmisse resetleyerek fabrika ayarlarina geri dönebilirsiniz

1. Yaziyi Kopleyip yapistirinca böyle istemeyerek büyük cikti ayrica bende görme özürlügüde var :D

2. sorumu sorduktan sonra farkina vardim yanlis sayfaya sormusum üste belirtmistim aslinda kendi yazimi silemeyince buraya tekrar Paylastim Arkadaslar bilsinler burdaki Paylasimdaki sifrelerin hepsini denedim

3. Reset atinca modemin sifresini sifirliyormu onu bilmiyordum , bu mümkünse cok harika olur

4. Artik baska carem yok sanirim birde modemi Resetleyerek deneyecem insallah yapabilirim yapamasam tekrar gelecem : )

5. Hertürlü yardiminizdan ve ilginizden dolayi cokkk tsklerrr, yazimin büyük cikmasi ve iki kezde paylasmamdan dolayu özür dilerim tekrar görüsmek üzere

cansin159

Moderator

• "cansin159" is female

• Send private message

87

Thursday, December 1st 2011, 8:53pm

Pek konuyla ilgili bilgim yok ama aynı modemi kullanıyoruz..
ttnetten aldım bende birçok sifre denedim girememiştim bide ttnet denerseniz belki girebilirsiniz
kesin bilgim yok kendi modemimde ttnet idi :)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

• Send private message

88

Thursday, December 1st 2011, 10:03pm

@Ezgim,

resetlemek derken biz türkler genelde acip kapatir ve resetledim diye düsünürüz.
Zyxel modem bununla ayni olmayabilir ama Reset dügmesi, kalem ucuyla ancak basilabilir bir kücük dügmedir ve fabrika ayarlarina geri dönmenizi saglar:

Date of registration: Dec 11th 2011

• Send private message

89

Sunday, December 11th 2011, 4:40am

Herkese selamlar saygılar.görvlerinde yayınlarında başarılar.bende üyeydim ama giremiyordum.yeniden oldum.bu seferde yazmayı unutmusum.sanırım bu forumları beceremiyorum.kim yardım edecek?? ögrenmeme.msn face forum özürlüsü :(

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

90

Sunday, December 11th 2011, 10:52am

Herkese selamlar saygılar.görvlerinde yayınlarında başarılar.bende üyeydim ama giremiyordum.yeniden oldum.bu seferde yazmayı unutmusum.sanırım bu forumları beceremiyorum.kim yardım edecek?? ögrenmeme.msn face forum özürlüsü :(

A.Slm...
Ne konuda Yardım İstiyorsunuz?
Ve bu Yazdığınız konu İle Alaka Nedir?

adem1961

Trainee

• "adem1961" is male

Date of registration: Feb 9th 2009

• Send private message

91

Wednesday, January 25th 2012, 6:01pm

selamünaleyküm kardeslerim benim sorunum yayınıma giremiyorlar girselerde düsüyorlar port acık mapping info biri yesil biri turuncu buna ragman olmuyor windows7 kullanıyorum modem zysel.P-660RU-T1 v2 bide bu modemin türkceye cevrilebilirmiyim .simdiden tsk yardımınız icin

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

• Send private message

92

Wednesday, January 25th 2012, 6:30pm

Zyxel modemlerde Mapping :+: bile olsa, port sorunu yasayabiliyorsunuz. Buda genelde Zyxel modeminin güvenlik duvarinda (firewall) gerekli izinlerin olmadigindan kaynaklaniyor. Bu konu basliginda gösterilen adimlari izlediniz mi? Firewall yani güvenlik duvarinda gerekli izinleri verdiniz mi?

Kasirga 28

Trainee

• "Kasirga 28" is male

Date of registration: Apr 6th 2008

• Send private message

93

Saturday, February 18th 2012, 8:25am

Zyxel P-660W-T1 v3 Kablosuz Modem Port sorunu

Zyxel P-660W-T1 v3 Kablosuz modem kullaniyorum modem e baglı pc sorun olmuyo fakat diyer odadaki pc kablosuz oldugundan port kapalı gözüküyo Radyo actigimda kimse giremiyo ikinci pc icin nasil port acagiz modemde simdiden tesekurler aciklamlarınını bekliyorum.

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

94

Saturday, February 18th 2012, 12:47pm

Kasirga 28, yukarda MeRaL arkadasimizin mesajinida goz onunde bulundurup asagidaki linke bakabilirsiniz
ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

ayrica Zyxel P-660W-T1 yazip arama yaparsaniz daha fazla sonuc cikar, eger yinede yapamazsaniz yazin yardimci olmaya calisiriz.

Burdan arama yapabilirsiniz

Kasirga 28

Trainee

• "Kasirga 28" is male

• Send private message

95

Saturday, February 18th 2012, 9:35pm

Acıklamalarınız icin cok cok tesekkurler ellerinize saglık fakat olmuyor

Servis Adı: Flatcast
Başlama portu: 40123
Bitiş Portu: 40123
Sunucu İp adresi : 192.168.2.33

İkinci pc icin port acmak icin ekliyorum
Servis Adı: Flatcast
Başlama portu: 40123
Bitiş Portu: 40123
Sunucu İp adresi : 192.168.2.34

fakat yindede acılmıyo DAHiLi HATA veriyo

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

96

Saturday, February 18th 2012, 10:47pm

Kasirga 28, P sabitleme yaptinizmi, her iki sekilde farkli IP uzantisi eklemissiniz
sabitleme yapmis olsaniz buna gerek yok, kullandiginiz isletim sistemi windows7 ise asagidaki linke bakin

Windows 7 IP Sabitleme

daha fazla video icin buraya bakin
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=208

Kasirga 28

Trainee

• "Kasirga 28" is male

• Send private message

97

Sunday, February 19th 2012, 9:01am

Teşekkurler acıklamalrınız sagolun ...

98

Wednesday, April 11th 2012, 10:44pm

Quoted

Raporlayan KumralFm (Bugün, 21:34)

Selamın aleykum ben kumralfm ın kucusu ıyı aksamlar ben bu radıoyu yaklasık 1 hafta once actım bu gun yayını bırakıp eczaneye gıttım acıktı geldıgımde baktım yayından herkezı atmıs ve err11 verıyor mapping info - naptıysam acamadım portu tekrar napmam gerekıyor

Sorularınızı Cevapla Butonunu Kullanarak Sorabilirsiniz Raporlamınıza Gerek Yok.!

Yapmanız Gereken İşlemler Sırasıyla
Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsanız İlk Olarak Ip Sabitlemeniz Gerekiyor
Xp Kullanıcıları İçin IP Sabitleme
Windows7 Kullanıcıları İçin Windows 7 IP Sabitleme
Daha Sonrasında İse Modeminizden Port Açmanız Gerekiyor Eğer Anlatımdaki Modemle Aynı Model Modem Kullanıyorsanız
ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları Buradaki Anlatıma Göre İşleminizi Yapabilirsiniz
Kullandığınız Modem Farklı İse Eğer Marka ve Modeli Hakkında Detaylı Bilgi Verirseniz Yardımcı Olmaya Çalışırız

İşlemleri Yaptıktan Sonra Eğer Halen Maping Kırmızı :-: Bu Şekildeyse Antivirüs Programınızdan İzin Vermeniz Gerekebilir

• "C¤ CcC REiS CcC C¤" is male

Date of registration: May 7th 2018

• Send private message

99

Monday, May 7th 2018, 6:40pm

zyxel VMG3312-B10B serisi modem sahibiyim flatcast için ne kadar uğraştımsada portları aktif hale getiremedim yardımcı olan olursa sevinirim