Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "klas5942" bir erkek
  • Konuyu başlatan "klas5942"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 25.05.2018, 20:44

Flatcast Radyoya Giremiyorum

The European "General Data Protection Regulation"
came into force at 5/15/18. Please accept the Privacy Plolice from FLATCAST (click here for FLATCAST-Privacy
Police
). After acceptance reload this page.

bu sekilde hata veriyor giremiyorum radyolara

atardamar

Profesyonel

• "atardamar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 25.05.2018, 22:00

flatcast bu yazi nedir

Privacy Police

The European "General Data Protection Regulation" came into force at 5/15/18. Please accept the Privacy Plolice from FLATCAST (click here for FLATCAST-Privacy Police). After acceptance reload this page.

Flatcast

Advertisement

Message: err.privacypolicy FLATCAST a product by 1 mal 1 Software GmbH tüm radyolar böyle yazicikiyor

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 26.05.2018, 00:44

yazidaki linke tiklayip , kosullari en alta onaylaman gerekiyor.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 26.05.2018, 01:07

Avrupa birliği veri koruma ve Flatcast gizlilik politikasını onayı için uyarı yazısı

sayfa altında kabul ettiğinize dair onay butonu tıkladığınızda girebileceksiniz

• "BASKENTiN~SESi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.05.2018, 03:31

Hiç bir radyo açılmıyor

Ya arkadaslar radyo dinleyici sayısını görüyorum ama hiç bir şekilde radyo ya giremiyorum. Yayın kapalı görünüyor ben nasıl gireceğim. Rqdyolara? ?bilgilendirirseniz sevinirim...

• "ezgidiyarifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 4.06.2018, 13:42

radyo giriş sorunu

Avrupa birliği veri koruma ve Flatcast gizlilik politikasını onayı için uyarı yazısı

sayfa altında kabul ettiğinize dair onay butonu tıkladığınızda girebileceksiniz

SELAM onay butonuna basıyorum tekrar aynı uyarı geliyor birkaç defa deniyorum budefa sayfa bulunamadı yazıyorne yapmam lazım yerdımcı olursanız memnun olurum . koalay gelsin

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 4.06.2018, 18:01

SELAM onay butonuna basıyorum tekrar aynı uyarı geliyor birkaç defa deniyorum budefa sayfa bulunamadı yazıyorne yapmam lazım yerdımcı olursanız memnun olurum . koalay gelsin

kullandigin internet tarayicisi cerezleri kabul etmeli yani inPrivat modundaysan veya benzeri bir güvenlik programi cerezleri engelliyorsa, bunlara izin vermelisin, yoksa her seferinde bu bildiri cikar

• "zoohology" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 6.06.2018, 01:02

Teşekkürler... ayrıca çerezleri silmenizde fayda var, https://sosyalhanem.com/google-chrome-ce…-nasil-silinir/