Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

savaska

Schüler

• »savaska« ist männlich
  • »savaska« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 21. Oktober 2007

• Nachricht senden

1

Dienstag, 30. Dezember 2014, 15:25

Radyonun ana sayfasına reklam geliyor

Radyo dinleyici radyonun açınca tema olan yerde reklam sayfası çıkıyor nedeni ne olabilir yardımlarıınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

2

Dienstag, 30. Dezember 2014, 19:57

Bedava host kullandığınız için, sayfanın muhtelif yerlerinde reklamların çıkması gayet normaldir.

Radyo denk gelmemesi için, site kodlarını sayfanıza yapıştırırken üstten biraz boşluk koyarak eklerseniz reklam radyo ekranına gelmemiş olur.

Reklamları tamamen görmek istemiyorsanız, ücretli hostinge geçip rahat edebilirsiniz.

• »oguzhan01fm« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juli 2010

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 31. Dezember 2014, 06:24

Merhaba...
Radyonuzda reklam görmek istemiyorsanız reklamsız hostig lerden birisinide kullanabilirsiniz...
Mesela Blogger.com gibi , Hostinger gibi , freevar.com gibi bunlar sadece bir kaç örnek...
Veya Oguz arkadaşımızın dediği gibi kendinize ait olacak direk isminize bağlı üçretli bir hosting kullanabilirsiniz...
Kendinize ait hosting kullanırsanız yakınlarınızdan sayfanın uygun yerlerine küçük reklamlar alıp yıllık üçretini bedavaya getirebilirsiniz...
Kolay gelsin Hayırlı forumlar iyi seneler...

ZenNube

Fortgeschrittener

• »ZenNube« ist weiblich

Registrierungsdatum: 7. Mai 2007

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 31. Dezember 2014, 15:04

flatcastin hata mesajlarinin altindada reklam oluyor, muhtemelen dinleyicileriniz bu reklamdan bahsediyor.
hangi hata mesajlari olabilir?!

yayin yapan djin portu kapali kimse giremiyor , sonuc --> hata mesaji +reklam
yayin kapali, sonuc --> hata mesaji + reklam
yayin yaparken veya baska bir yayindayken ayni bilgisayardan ikinci bir flatcast yayinina gecmek, sonuc --> hata mesaji +reklam
flatcast sitenizi engellemis, sonuc --> hata mesaji ve reklam
sitenizin sunucusu flatcasti engelliyor, sonuc --> reklam olabilir.

ekran görüntüsü veya link eklerseniz daha net bir cevap alabilirsiniz

ilaydanur01

Fortgeschrittener

• »ilaydanur01« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. August 2012

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 6. Juni 2018, 14:54

mikser sorumlu

selam arkadaşlar yardım için kime ulaşabilirim müzik mikser çıkaramıyorum error gösteriyor sadece tema mikser var