Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] radyo ismi görülmesi

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "pasaklı__41" bir kadın
  • Konuyu başlatan "pasaklı__41"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 25.12.2018, 16:58

radyo ismi görülmesi

slm iyi akşamlar radyo ismi gorunmesi icin bazi kuralların oldugunu biliyorum ama bizim radyo sabah acilip gece 1 weya 2 gbi kapaniyor hergün boyle bazen dinleyici oluyor bazen olmuyor neden radyomuz bu haktan muaf ediliyor dinleyici olup olmamasi radyomuzun acık olması icin onemli degil hergun acık onemli olan bu tsk ettim bilmiyorum dogru yeremi yazdim acemiyimde tskler sid ve adresimiz 1474775

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (26.12.2018, 02:03) düzenleme sebepleri: Adres Kaldırıldı

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 26.12.2018, 02:09

O Kriterler olmasa önerilen olmasının anlamı kalmaz ve Önerilen radyolar sürekli kontroldedir :)

Önerilen radyolar gibi isim çıkması için bir takım kriterler gerekiyor, 1474775 SID no lu Radyonuz şu an istenilen kriterlerin altında görünmektedir. İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz

Kriterlerimiz ve 1474775 SID istatistik bilgileriniz aşağıdadır inceleyiniz ;

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1474775

• "pasaklı__41" bir kadın
  • Konuyu başlatan "pasaklı__41"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 26.12.2018, 08:29

radyo ismi görülmesi

tskler ilginize ama radyomuz devamlı acik bizde isminin gorulmesini istemistik ... bir ümit yazdım kurallar belki degismistir diye tskler :)