You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "01antepli27" is male
  • "01antepli27" started this thread

Date of registration: Aug 18th 2011

• Send private message

1

Sunday, April 5th 2015, 12:15pm

Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırı...

Trabzon Valisi: Fenerbahçe saldırısında kullanılan silah av tüfeği...

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili olay yerinde açıklama yapan Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, “Yapılan araştırma sonrasında iri saçmalı av tüfeğiyle iki el ateş edilmiştir” dedi

Öz, saldırıda yaralanan otobüs şoförünün sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, "En büyük teselli o. Durumu çok sıkıntılı gibi gözükmüyor. Dün zaten ihtiyaten uyutmuşlardı. Hayati fonksiyonları çalışıyor. Bugün normale döner" dedi.

"SİLAHIN CİNSİ AV TÜFEĞİ"

Konuyla ilgili olarak Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, bugün olay yerinde incelemelerde bulundu. Vali Abdil Ceil Öz, burada yaptığı açıklamada "Dün akşamdan bu yana olayın aydınlatılması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aldığımız bilgiye göre 2 el ateş sesi duyulmuş. Yapılan araştırmada iri saçmalı av tüfeği ile 2 el ateş edildiğini tespit ettik" dedi.

Öte yandan Trabzon Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri otobüse ateş edildiği belirlenen ormanlık alanda incelemelerini sürdürürken, Vali Öz de çalışmaları yerinde takip etti.

Klübümüze yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor bu tür olayların bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyoruz...

01antepli27...

• "süslüü05" is female

Date of registration: Oct 31st 2013

• Send private message

2

Sunday, April 5th 2015, 12:20pm

Hangi takım olursa olsun hiç farketmiyor. Bu insanlıga yakısır bir davranıs deil ben şiddetle kınıyorum.
Geçmiş olsun,bir daha yaşanmasın inşallah

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

3

Sunday, April 5th 2015, 12:21pm

Sporun kardeşlik ve barış olduğunu anlamayan kuş beyinlileri ve bu üzücü elim olayı yapanları şiddetle kınıyorum

LiLãM00N

Intermediate

• "LiLãM00N" is female

Date of registration: Jul 9th 2014

• Send private message

4

Sunday, April 5th 2015, 12:26pm

BİR FENERBAHÇELİ OLARAK ÇOK ÜZÜLDÜM.BÜTÜN SPOR CAMIASINA,TÜM TAKIMLARA GEÇMIŞ OLSUN DIYORUM.
SPOR KARDESLIKTIR,BU KARDESLIGE KURSUN SIKANLARI NEFRETLE KINIYORUM.YAZIKLAR OLSUN DIYORUM

• "maclarizletv" is male

Date of registration: Nov 5th 2018

• Send private message

5

Wednesday, January 30th 2019, 1:59pm

güncel fenerbahçe haberlerini en hızlı ve doğru olarak ben fenerhbahçe radyosundan şaşmıyorum.

• "esrakaya1965" is female

Date of registration: Feb 9th 2019

• Send private message

6

Saturday, February 9th 2019, 11:31am

Bu sene fenerbahçe küme düşecek arkadaşlar