Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "baran ali" bir erkek
  • Konuyu başlatan "baran ali"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 6.02.2020, 17:48

yayin sifremi unutum kaybetimmmmm

slm arkadaslar acil yardima ihtiyacim var ben yayin sifremi unutum kaydetmemisimmm kaybetimm yardimci olurmusunuz ltfn yeni sifre nasil ala bilirimmm sidmiden tsk ederimm saygilar

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 8.02.2020, 18:52

yayın şifresi alma

Merhaba ... Sayın arkadaşım öncelikle Radyo DJ nick i ile giriş yapmalısın

Nick in hemen altında YAYINCI ALANI Yazan yer var Nick in hemen altında ilk satır bende Türkçe olduğu için Türkçe yazıyorum

Ona tıklayınca açılan sayfada Hemen altta bazı yazılar göreceksiniz AKIŞ VERİLERİNİ DEĞİŞTİRME yazısı var en üstteki satır

Onada Tıklarsanız yayın alma şifresinin alanı çıkar karşınıza

Bu kadar

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 9.02.2020, 01:04

ben yayin sifremi unutum kaydetmemisimmm kaybetimm

Öncelikle geçmiş olsun. Asagıdakı resimli anlatımı takip ediniz
1- https://www.flatcast.com/ adresine girin ve SID (RADYO) için aldığınız nick ve şifre girin.

2- Gelen sayfada solda Broadcaster's area Tıklayın

3- Açılan sayfada en alt bölümde ilk sırada Change streams´s data göreceksiniz ona tıklayarak gelen küçük sayfaya simgeleri girip alttaki next tıkladığınızda gelen ilk saydada alt kısımda yayın şifresini göreceksiniz

4- Eğer panele giriş şifrenizide hatırlamıyorsanız aşağıdaki resimdeki bölümü tıklayıp, SID alırken kulladığınız Mail adresine yeni şifre sıfırlama talebinde bulunun, O Mail adresinide bilmiyorsanız geçmiş olsun kendinize yeni bir SID alın...