Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Defne GUnes" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Defne GUnes"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 14.07.2021, 19:13

Sid Numaram Yerine Radyo Adim Görunsun

Selam mrb ben radyomun adinin gorunmesini istiyorum sid nunaram 1581617 radyo adi slow time yardinlarinizi rica ediyorum

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 18.07.2021, 21:07

Flatcast ismi DJ olarak gözükmekte, Radyo isminde Flatcast kaydı geçerli olduğu için SID numrasının adı eklenecektir. Eger İstediginiz radyo ismi için SID değişimi yapacak olursanız, O SID numarasının ismini ekleyelim. Şu an için kriterler sınırda olsada yazmak için uygun. Bu SID numarasına isim isterseniz Dj Fm Veya Dj Olarak çıkacaktır.

• "Defne GUnes" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Defne GUnes"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 20.07.2021, 12:35

Tsk ederim sid ve radyo yenilendi ama boyle bir hata cikiyor yardimci olabilirmisiniz

Radyomuzun sid yollarken boyle bi mesaj aliyiruz
Neden kaynaklidir
Sid Attiqimda DenetLenmemis Yayin Yazisi Cikio

Sid in SoLunda Kirmzi Dur Isareti El Cikio

Sid numaramiz 1604103 radyo adimiz Slow fm

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 22.07.2021, 22:35

1604103 SID Nolu Radyonuz, Önerilen Radyolar arasına Slow Fm Olarak Eklenmiştir.