You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "firtina_limanı" is male
  • "firtina_limanı" started this thread

Date of registration: Dec 7th 2011

• Send private message

1

Friday, May 18th 2012, 3:01am

yayın almada sayfa donuyor

SLMMM ARKARDASLAR BİR SORUNUM VAR TEST RADYOMA GİRİS YAPA BİLİYORUM AMA ÖBÜRKÜ RADYODA MİXER CİKİYOR AMA DJ LİGİ ALAMİYORUM SAYFA DONUYOR

SİMDİDEN TSKRLR YARDİMARİNİZ İCİN

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

2

Friday, May 18th 2012, 9:54am

Cok fazla bilgi vermemissiniz firtina_limani. Bu durumda bir cok sebep kaynak olabilir.

Size yardim edebilmemiz icin bazi bilgiler gerek. Misal:
• Hangi tarayiciyi kullaniyorsunuz (Explorer 9, Mozilla Firefox, Chrome v.s.)?
• Tarayicilariniz güncel mi ve farkli bir tarayici kullanmayi denediniz mi?
• Hangi isletim sistemini kullaniyorsunuz (Windows XP, Vista, 7)?
• Test radyonuz ve Dj'lik almak istediginiz radyolarin sürümleri nedir (F5.2, F5.3)? -> Yayindayken mouse ile sag tiklayin ekranda STREAM INFO yazan penceredeki bilgileri okuyun.
• DJ olarak yayin almak istediginiz radyo o esnada yayinda mi oluyor? Öyleyse eger DJ'in ALLOW TAKE OVER diye yayin devrine izin vermesi gerekiyor. Ayrica yayin devrinde Modemlerinizde Port'larinda acik olmasi sorunsuz bir yayin almayi saglayacaktir.

Bu hususlari cevapladiginizda, size somut olarak yardim edebilirz :1gözkirp:

ALPEREN65

Beginner

• "ALPEREN65" is male

Date of registration: Dec 6th 2022

• Send private message

3

Sunday, December 18th 2022, 11:15am

benmde flatcast yan yayin yapiyom yayin bir temada takildi kaldi yayin alamiyomnasil yok olur bu sorun sicaedsen beni aydinlatirmisiniz tskler