Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

candos

Acemi

• Konuyu başlatan "candos"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 4.02.2007, 16:43

flatcast dj sayfasini türkcelestirme

selam ben flatcast dj sayfasini türkcelestirmek istiyorum
daha önce bnu yapmısdımm ve kulanıyorudm amam pc ye formatladıkdan sonra o bilgiler kayıp oldu tekrar bulma ihdimalim varmi bu konudaban yardım larınız için simdiden teskürler

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 4.02.2007, 16:51

Re: flatcast dj sayfasini türkcelestirme

Alıntı sahibi ""candos""

selam ben flatcast dj sayfasini tükcelestirmek istiyorum
daha önce bnu yapmısdımm ve kulanıyorudm amam pc ye formatladıkdan sonra o bilgiler kayıp oldu tekrar bulma ihdimalim varmi bu konudaban yardım larınız için simdiden teskürler

Böyle bir imkan oldugunu pek sanmiyorum, bunu yapabilmek icin Flatcast produceryi yeniden yazman gerek :book:

candos

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 4.02.2007, 17:40

sunn o sekil kulaniyoum yani türkce kulaniyorum mesal türkce olanlar teme eklem türkce resim eklem türkce yaz eklem türkceveee bu sekil özeliklerin hepsi türkce kulaniyorum amam sun setabı silndigin içinn kulanamiyorum amam sunn türkce olarak kulaniyorum setabi silinmi soldugun aramak istedim sun alimde olsaidii sizlerle paylaisirdmm amam buldugum ann sizlerle paylasacagi islalah bulurm ama elinde olan varsadebizmle paylaisrse gerk benim için gerekdee allaturka üyeler için hos bur paylasim olur saygılkar benim arasdirma devam ediyor isallah bulurmm indiridigişm siteyi bir bulsamm anindan göndercegim siz sayin dostlarimaa saygılar

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 4.02.2007, 17:42

kardesim türkcelestirmek mi istiyorsun tükce tema yapacaksin türkce olacak tyada butonlarin üsrindeki yazilari türkce yazacaksin senin istedigin olcak ve daha sonra expert mode-->presents-->export'u tıklayıp temani kaydedeceksin bidaki format attiginda import ile temani acacaksin al sana teman geri geldi onun haricinde bisiy yapabilecegini sanmiyorum...

candos

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 4.02.2007, 18:08

sagol kardesim amam benim anlatmak istedigim bu degill dj menüüsnün tamamini türkcelestirmek istiryom sun bende varr amam onun setabini silşdim setabıı bulmak iistiyroum yanii sunnn ben dj menüüsnün tamamı türkce ben tema demedim temayi zati türce yapiyorum ama benim demek istedigim sudurr (en basti suu alowe diyelim bu bende türce halii dj deyişimi aç kapa çıkıyor suan) birde su
(tools yazan yerde ayar paneli yaziyor)

bunlar örnekleri ve suann kulaniyorum ben bu setabi dj lerime dagitmak için ariyorumm

saygılarr

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.02.2007, 20:50

:shock: oooo öyle bişiy var mi benim haberim yok belki flatcastin sitesinde vardir ben bi arastirayim...

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 7.02.2007, 15:54

Him öle birsey varsa bulursaniz banada haber edin yawww :D

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 3.07.2007, 18:53

NE YAPACAKSIN TUKCE YAPIPTA ANLAMIYORMUUSN

narslan

Stajyer

• "narslan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 3.07.2007, 19:30

Size tavsiye İngilizce hali daha kullanışlı.Benim İngilizcem olmadığı için Türkçe ye çevirdim beğenmedim,tekrar İngilizce yaptım.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 3.07.2007, 21:11

Alıntı sahibi ""maxma""

Him öle birsey varsa bulursaniz banada haber edin yawww :D

katiliyorum bulursaniz banada verin :D

Anonymous

Misafir

11

Wednesday, 4.07.2007, 16:11

EDIT

hatalar gercekten biraz cok, :shock:
fakat gereksiz tartismaya yol acabilir.

önemlileri düzeltim

AllaTurkaa

dilara

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 6.07.2007, 11:26

Bu sistem bende vardı ama4.16 kabul etmiyor

• "(((karakan)))" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 31.01.2008, 23:32

kimde varsa banada gondersin

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 1.02.2008, 17:31

Türkiyedeki arkadaslar icin ideal olabilir fakat Avrupada ki kardesler icin pek randumanli olacagini tahmin etmiyorum.. Siz ingilizceyi deneyin yabanci diliniz gelisir ne güzel :))))

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 4.02.2008, 17:26

oyle bisi oldugunu sanmiyorum ama varsa banada haber verin bakarim:d

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 4.02.2008, 17:27

oyle bisi oldugunu sanmiyorum ama varsa banada haber verin bakarim:d

TUSUNAMi

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 4.02.2008, 20:48

Radyonun Çalışma sayfasında ki menülerin.ve chat sayfasındaki karekterlerin türkçe olacagı günü inanın bende merak ediyorum..
böyle bişeyin olması durumun da sanırım flatcast yetkilileri duyuru halinde yazarlar..