Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "maximusibo"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 9.09.2008, 22:26

tema istek

slm arkadaslar ben sizlerden

PAZARCIK SEYRAN FM DİYE BİR TEMA YAPIP VE GÖNDERMİS OLDUĞUM RESMİ MESAJ BÖLÜMÜNÜN ARKASINA YERLERŞTİRMENİZİ DJ İSMİ OLARAK DJ İBO OLUCAK SEKİLDE BİR TEMA YAPMANIZI RİCA EDİYORUM SİMDİDEN ALAKANIZA ÇOK TESEKKÜR EDERİM TEMA OLARAK BÖYLE GECE ISIKLARI FALAN OLURSA IYI OLUR

resim asagıda

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 9.09.2008, 22:50

maximusibo, dunde bu konuyu acmistiniz ve istek alinmadigini soylemistim ve almiyoruzda, ama bu defalik hazir bir sablona istedigin resmi ekliyorum, gule gule kullan..

• Konuyu başlatan "maximusibo"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 10.09.2008, 08:08

tsk ederim masum ama dün biraz baktım yine istek isteyenler olmus ve yardımcı olunmus onun için bende konu actım özür dilerim .bir daha tekrarlanmayacak

*yiğit*

Stajyer

• "*yiğit*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 13.09.2008, 12:38

selam ben dj alemdar bende bir ekran istemiştim ama acemilik işte yanlış yeremi yazdım bilmiyorum yukarda banaa bir tema baslıklı yazım cıkmışcvp alamadımbanadabir ekran yaparsanız sevinirim radyomuzun adı gönlümüzfm yazımda kusur olduysa özür yasım 50 ama sizler kadar istekliyim bende radyoculuga ve bişeyde sorcam
ben x ara3d6 kullanıyom arkadasa temayla gönderdiimde dökülüyo veya kayboluyor sebebini yazarsanız sevinirim şimdiden tesekkürler.DJ AL€MDAR GÖNLÜMÜZFM İZMİR...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 13.09.2008, 12:55

*yiğit*, istek almiyoruz ama surekli hala istekler yapiliyor, belki yapan birileri cikar, forumu ararsaniz cok sayida tema bulabilirsiniz,
sorunuza gelince, temayla gonderiyorum diyorsunuzda nasil,
fcp yapip temanin icinemi ekliyorsunuz,
eger oyle yapiyorsaniz nasil ekliyorsunuz url yaparakmi..
biraz daha bilgi verirseniz yardimci olabiliriz..

ADIGE

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 16.11.2008, 02:35

YİĞİT ABİCİM NORMALDE FORUMDA ÖZEL İSTEK TEMA YASAK BEN SANA ÖZEL Bİ TEMA HAZIRLADIM ANCAK YASAKLARI ÇİĞNEMEK ADINA TEMANI ÜYE TEMALARI KISMINA EKLİYORUM LİNKE TIKLAYARAK TEMAYA ULAŞABİLİRSİN BAŞARILAR DİLİYORUM SANA

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=19214

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 18.11.2008, 14:32

arkadaşımm banada bu resimlee güll fm dj yanar yaparsann seviniirimm

8

Tuesday, 18.11.2008, 15:24

isyan ateşi, arkadaşım burda özel tema yapılmıyor özel tema yaptırtmak istediğiniz kişiye özel mesajla ulaş isterse yapabilir ama burda paylaşmak olmaz nedeni şu

kişiye özel tema yapılınca o temayı sadece yapan kişi indirir diğer indircek arkadaşların hiç bir işine yaramaz buda forum kirliliği demek

şuan özel tema istek bölümü yok ilerde çok talep olursa belki böyle bi başlık açılabilir ama pek sanmıyorum o nun olabilirliğini

herkez burda içinden geldiği gibi tema yapıp paylaşıyor kişiye özel tamayı beğendirmek çok zor zevkler ve renkler farklı

forumda istemediğin kadar tema mevcut bak beğen indir istediğini
yüzlerce temadan herhangi bi tema beğenemessen sana tema yapacak arkadaşın nekadar zorlancağını düşünemiyorum bile

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 18.11.2008, 15:32

Gerekli aciklama yapilmis olup
konu kitlenmistir