Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

alemci_bln

Stajyer

• Konuyu başlatan "alemci_bln"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 14.02.2007, 22:45

bende bi bakin

öncelik sizlerden su adrese girmenizi isticem üye müye olmanizada gerek yok..sdece bir göz atmaniz icin ve daha sonraki satirlari okudukca ne anlatmak istedigimi dahada rahatlikla anlayabilmeniz icin iste adres

www.supermelodie.de.tt

evet eger simdi bu yukarida yazdigim adresede baktiysaniz gelelim konumuza.sizinde anladiginiz gibi bu forum free bir hostdan alinmis bir site..peki bunun ne özelligi var diye soracak olursaniz.simdi sölicegim seye host satisi yapan arkadaslar sanirim biras kizacak...ki daha önceden bende bilms olsaydim bunu parasini bastiripda host almasdim..neyse öncelikle bilmenizi istiyorum simdi anlatacaklarimda bu konuyu neden bu kadar önemsedigimi aciklar.hem ücretsiz,hem reklamsiz(isterseniz siz reklam yayinlayabilir sonrada parasini afiyetlice yiyebilirsiniz,isterseniz mybb isterseniz joomla yada mambo isterseniz php nuke isterseniz smf forumu ve daha benim aklima gelmeyen nicelerini sizde olusturabilir ücretli bir forumda yapilabilen herseyi ama herseyi sizde yapabilirsiniz..he eger html kodlariyla bir site yapmak istiyorsaniz ben ugrasamam css sistemleriyle yada forumlarla diyorsaniz adamlar onuda düsünmüs tabiki sisteminizde olusturdugunuz html sitenizi ftp programiyla yada sitenin kendi yükleme butonuylada yükleyebilir yayinlayabilirsiniz!!

bu arada isteyene mybb,joomla,mambo,php nuke,smf forumlarini kurabilirim.isteyenler benimle baglantiyda gecebilirler
ö.m den mesaj atarak:)
iste bu bahsettigim konulari yapabilmeniz icin gerekli olan adres

www.110mb.com siz bakmayin onun 110mb yazdigina bakin özelliklerine

[list] 2000 MB FREE Storage Space
100 GB FREE Monthly Bandwidth
SSI (Server Side Includes) FREE!
Tutorials on How To Build A Successful Site +$47 FREE!
NO popup, spam or ads ANYWHERE.
Apache Server FREE!
Support Tickets FREE!
MYSQL 5! FREE!
Ultra-Fast Servers with Daily Backup of Your Data FREE!
PHP 5 FREE!
Live Support FREE!
Bandwidth: 10GB 100 GB FREE!
FTP +$5 FREE!
CGI, Perl, Python +$150 FREE!
Your Own Domain Hosting FREE![/list]

alemci_bln

Stajyer

• Konuyu başlatan "alemci_bln"

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 14.02.2007, 22:46

Tutorials on How To Build A Successful Site +$47 FREE!
bu bölümü sakina yanlis anlamayin oda free:)+47 $ eskidendi