Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 22.09.2008, 23:16

Youtubedan Kısa Yoldan Beğendiğin Şarkıyı Al (Resimli)

youtube daki videolarla arkalarında çalan mp3 leri ayırmak için kullandığım bir yol.Altta maddeler halinde açıklayacağım.

http://vixy.net/flv_converter sitesine girioruz.

Karşımıza şöyle bi sayfa geliyor.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 23.09.2008, 04:08

youtube sitesi kapandiktan sonra Program araciligi ile sarki indiremiyordum artik
Bu bilgi işime yariyacaktir umarim buda engelleme koymaz parcalari ayirirken
Paylasim için tsk ederiz

aysemm

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 7.12.2008, 20:47

tsk eline emegine saglik

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 23.12.2008, 22:10

ben bir program sayesinde yasaksız youtubeye giriyorum ama bu site üzerinden verdiğim linki açamadı galiba. sanırım yasaktan dolayı işe yaramıyor.

5

Tuesday, 23.12.2008, 23:01

ben baktım şuan herhangi bir sorun yok açılıyor

ayrıca bu link açıldıktan sonra yapman gereken youtube yi açıp orda beğendiğin klibin sağındaki video kodunu bu açılan safyada url yazan yere yapıştırmak olcak zaten yukarda gerkli resimli açıklama yapılı :up: