Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "syildirim1412"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.02.2007, 22:28

YARDIM LÜTFEN Flatcast radyo ismi

Arkadaslar yeni bir radyo actım flatcast daama bir sorunum variradyoyu sifreleriyle actıgımda dinliyici gibi katıldıgımı görüyorum.yani daha önce aldıgım bir nıck le lagin oluyorum.normalde dj ler radyo adlarıyla yayın yapıyolar ama benim radyo adım çıkmıyo yardımlarınızı beklıyorum

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.02.2007, 23:50

Re: YARDIM LÜTFEN

Alıntı sahibi ""syildirim1412""

Arkadaslar yeni bir radyo actım flatcast daama bir sorunum variradyoyu sifreleriyle actıgımda dinliyici gibi katıldıgımı görüyorum.yani daha önce aldıgım bir nıck le lagin oluyorum.normalde dj ler radyo adlarıyla yayın yapıyolar ama benim radyo adım çıkmıyo yardımlarınızı beklıyorum

öncelik le slm lar arkadas ya malesef sorununu bir turlu anlamadim daha acik yazarmisin birde yazilim hatasi yapmadan lutfen

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 23.02.2007, 00:01

"syildirim1412"

Sorunu okumakta biraz güclük cektim ama anladim sanirim.

Flatcast´de Radyonu hangi NIK´le kurarsan, Radyonun isimide o olur.
Baska DJ´lerde yayin alsa NIK hep ayni kalir.

Kisaca Radyoyu kurarken, önce kendine Flatcast´den normal bir Radyo NIK`i al, kisisel olmasin.
Umarim sorun cözülmüstür.

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 24.02.2007, 00:39

ARKADAŞLAR sorunumu hala çözemedim.Ben daha acemiyim radyo konusunda.Sorun radyoma radyo sifrelerimle giris yaptıgım halde kontrol bende olmasına ragmen sıradan bir kullanıcı gibi görünüyorum.Yani radyo sifremle giriş yapmama ragmen flatcastdan daha önce almış oldugum nikim görünüyo.Bu sorunu çözemedim simdiden hepinizden Allah razı olsun.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 24.02.2007, 00:51

ya hangi nick almissan o nickle görünüceksin dj olarak girerken tabe dogru anladiysam
atiyorum yildirim olarak flatcastan nick almis ve yildirim nickine radyo actinsa
nickin yildirim görülecektir kardes..
yani herhangi birisi gibisin sende orda
:)

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 24.02.2007, 00:51

Ne görünmesini istiyorsun?

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 24.02.2007, 12:56

arkadaslar benim açmıs oldugum radyonun adı Radyo Çukurca. ben radyo cukurca olarak giriş yaptıgımda nıkım radyo cukurca değilde YILDIRIM NIKIYLE görünüyo anlatmak istyediğim bu.

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 24.02.2007, 13:12

syildirim1412,

flatcast a giris yapdiginda assagda resimde gördügün isim dj ismidir

bu resimde yazdigin Radyo ismi ise, sade listede görünen bir isimdir.

eger dogru yaptiysan senin flatcastda 2 hesabin olmali, biri Radyo Cukurca digeride Yildirim yayin yaparken radyo cukurcanin sid numarasini vermelisin.

birde bu sekil dene.
flatcasta gir ve logout yap
sonra burdan --> http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 Radyo Cukurca'nin sid numarasini ve sifresini vererek radyoya giris yap.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 24.02.2007, 13:14

Radyonun ismiyle nick alirsan o sekilde çikar ama yildirim diye aldiysan öyle çikar ya yeniden alacaksin açacaksin radyoyu yada bu durumu kabul edip bu sekilde devam edeceksin ilk verdigin nick neyse açtigin radyoda o isimle gider simdi anlamissindir sanirim arkadaslarimda anlatmaya çalışmış ama :D

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 24.02.2007, 23:57

arkadaslar çok özür dilerim. ama sorunumu bir türlü çözemedim.Ya ben anlatımıyorum yada arkadaslar böyle bir sorunla karşılaşmadı,arkadaaşlar daha önce YIKDIRIM nıkıyle flar castda üye oldum. sonrabu nıkle login oldukdan sonra RADYO CUKURCA adında bir radyo kurdum.yalnız radyoya yayın için girerken Yıldırım nıkıyle login olup radya acılıs sidini ve sifresini yazıyorum radyo yayına fazır ama benım nıkım radyo dj si olarak radyo cukurca olarak görünmesi gerekirken YILDIRIM olarak görünüyo sorunum bu arkadaşlar ne yapmlıyım.lütfen arkadaşlar

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 25.02.2007, 00:08

biz anladik sen bizi anlamiyorsun...

Alıntı

daha önce YIKDIRIM nıkıyle flar castda üye oldum. sonrabu nıkle login oldukdan sonra RADYO CUKURCA adında bir radyo kurdum

böyle yaparsan radyonun ismi YIKDIRIM olur.

yapman gereken,
yeni bir nick almak, mesela Radyo Cukurca bu nickle radyonu kurarsan, bütün sorunlarin cözülür.

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 25.02.2007, 14:10

Alıntı sahibi ""Al-Pi""

biz anladik sen bizi anlamiyorsun...

Alıntı

daha önce YIKDIRIM nıkıyle flar castda üye oldum. sonrabu nıkle login oldukdan sonra RADYO CUKURCA adında bir radyo kurdum

böyle yaparsan radyonun ismi YIKDIRIM olur.

yapman gereken,
yeni bir nick almak, mesela Radyo Cukurca bu nickle radyonu kurarsan, bütün sorunlarin cözülür.

tesekkürler kardeşim

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 25.02.2007, 14:14

hele sükür :sümük:

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 16.10.2008, 14:12

arkadaslar ben dj girisi yaparken sid numarasi istio oraya ne yazmam lazim

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 16.10.2008, 14:19

ragazzinooo, asagidaki resimde sol alt kosede SID 212169
yaziyor sende admin panelinden ogrenbilirsin bunu yukarda verdigim sidi yazmayacaksin kendi sidini yazacaksin!

• "~~CAN*TANEM~~" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 1.05.2017, 14:16

radyoda port nasıl acılır