Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Anadolu_Rock"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 25.01.2009, 15:33

Explorer Hatası...

Arkadaşlar merahaba...

benim iki sorunum var birincisi tema hazırlamak için kullandıgım bi radyo var orada yayın açınca mixer gelmiyor...

ikinci sorun ise normal yayın yaapan radyoda bir yayın almak istedim defalarca denememe ragmen explorer eklentide hata sorununu verdi ve sayfayı kapattı...

iki sorunuda halletmek için defalarca flatcast 5.0'ı silip kurdum ve frefox dada denedim ancak hiçbir değişiklik olmadı lütfen yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...

İşletim Sistemim Vista...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 25.01.2009, 15:39

Anadolu_Rock, mozillada yayın yapmayı denedinizmi?
Winamptanmı yayın yapıyorsunuz? (Mixerin açılmama nedenlerinden biri)
Ve de aramayı kullandınızmı forumda emin olun daha önce bu gibi soruları sormuş bir çok üye vardır ve bir cevap sizin işinize yarıcaktır. Bir deneyin bence sorununuz çözülmezse sorduğum soruların yanıtlarına göre yardımcı olmaya çalışalım...

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 25.01.2009, 15:45

konuyu açarken arama yapdım... mozilladan denedim aynı hatayı veriyor... dier söylenen yontemleri denedim olmadı hatalar aynı ayrıca winampdan yayına geçiş ypmısdım fakat tam olarak olmadı ne winampdan nede mixerden yayın yapabiliorum laptop kullandıgım için ses denetimi aynı sekil deil masaustu ile mixer çıkmıyor sag tıklayıp audi ye tıklayınca mixer bi anda gelip kayboluor ne ses filitresi nede mute butonu çıkıyor...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 25.01.2009, 15:55

Anadolu_Rock, bunada bir bakın http://www.allaturkaa.de/fcp/flatcast-vista/

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 25.01.2009, 16:16

deniz teşekkür ederim videoyu izledim mixerim geri geldi...

peki 2. sorun dier radyoda yayın alınca explorer hata werip sayfayı kaptıyor bunun bir çözümü vrmı acaba...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 25.01.2009, 16:19

Diğer radyodan kastınız nedir anlamadım? Flatcast radyo değilmi o da? Onu tam olarak anlayamadım.

7

Sunday, 25.01.2009, 17:05

Explorerde Flatcast Producer hatalı çalışabiliyor.

Biz burda yayın yapacak dj arkadaşlara mozilla ile yayın yapmasını öneriyoruz.

Sen de bize kulak verebilirsin ;)

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 25.01.2009, 18:25

mozilladanda deniyorum ancak aynı hata weriyor yani açmıyor radyoyu kapatıyor sayfayı

deniz 2. radyo derken ben tema editlemek için eski bi radyoyu kulaniorum sadece ben giriorum ama genel yapan bir radyoda yayın almak istedim defelaarda denedim sayfayı kapattı hata vererek

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 25.01.2009, 18:29

Eski bir radyo dediğinize göre sürüm olarak eski o radyoyu F5 yapsanız sanırım sorun çözülür zaten artık diğer sürümler kalktı sizinde F5i kullanmanız en iyisi.

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 25.01.2009, 18:34

Anadolu_Rock,

internet araclarinda hangi addonlar var?
google toolbar, diger toolbarlar, vs. vs...
addon ayarlarindan tek tek kapat.

2. bir imkan sound driver sorun yapiyor olabilir, güncelle

3. bir imkan, flatcast programlarini tamamiyle bilgisayarindan temizleyip tekrar yükle.
regeditleri temizlemeyide unutma

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 25.01.2009, 18:38

deniz: kullandıgım surumler ikiside f5 zaten eski derken kurulumundan kasdettim yanlıs anlasıldı özür dilerim...

asena dediklerinin hepsini yapdım... ancak sonuç aynı ayrıca hiçbir tools bar aktif deil

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 25.01.2009, 18:47

windows registery (regedit) den temizlediginden eminmisin?
yanilmiyorsam 4 yerde sakli

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 25.01.2009, 18:50

ewet ordanda temizledim ama 4 yerdenmi temizledim tam hatirlamiyorum... tam olarak yerlerini bulup tekrar deniyecegim hepinize çok teşekkürler arkadaşlar çok saolun iyi çalışmalar...

14

Sunday, 25.01.2009, 18:51

Anadolu_Rock,

regedit ayarları burd analtılmış

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=74494&highlight=#74494