Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

161

Tuesday, 24.02.2009, 11:15

Berdush emegine saglik kardesim. Sen zoru basardin benim gibi. Polemige gerek yok :)

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

162

Tuesday, 24.02.2009, 11:32

Alıntı sahibi ""Bati_Ruzgari""

Sanirim olaya müdahele etmem gerekiyor 1993 yilindan bahsediyoruz arkadaslar bu yilda video music kanali mi vardi. Bu slide TRT formatlidir. Levent yüksel Bu klibi Uzay Hepari vefat ettikten sonra anisina hazirladi. Bu bilgiyide aktarmak bana nasip olduysa mutlu oldum.. Ayrica siradan bir klip eklemem beklenemezdi :)

evet vardi, yoksa bile video klipleri cok daha evel tv de cikiyordu.

örnek: tarkan kil oldum abi 1991!
yada dahada eski ve buraya eklenmis bir klib, hakan peker, hey george versene borc

eger ekledigin slide gercekten tv'de yayinladiysa sözüm yok. arastirmak gerek... aksi halde berdush'a yardim edildigini düsünüyorum tzz

*l@le*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

163

Tuesday, 24.02.2009, 11:39

Alıntı sahibi ""Sevil26""

öhö öhö... Bati_Ruzgari'nin ekledigi resim orginal clibden degil,
dogrusu bir video clibi bile degil, sadece slide show...

bu yüzden bence <<berdush>>, oyunu kazanmadi...
tekrarlanmasi gerek!

ikisinede DJ ünvani yok tzz
:happy[1]: :happy[1]: :happy[1]: :happy[1]:

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

164

Tuesday, 24.02.2009, 12:03

Sanirim olaya müdahele etmem gerekiyor 1993 yilindan bahsediyoruz arkadaslar bu yilda video music kanali mi vardi. Bu slide TRT formatlidir. Levent yüksel Bu klibi Uzay Hepari vefat ettikten sonra anisina hazirladi. Bu bilgiyide aktarmak bana nasip olduysa mutlu oldum.. Ayrica siradan bir klip eklemem beklenemezdi :)

Sanirim olaya müdahale etmen gerekSiz,
Sadece kurallari okuman yeterli :

Alıntı

1. Klipdeki parca birzamanlar popüler olmus olmali
2. Klip youtube sitesinde bulunmali
3. Sinirli bilgi
4. Klipden en az bir resim
5. Türkce parca olmali
6. Muzikle ilgili sorulan sorular, sade evet veya hayir ile cevaplanacak

Senin ekledigin reSim kareSi bile youtube'dan diil tzz
Bence bu oyuna $ike kari$ti :himmm:

• Özel mesaj gönder

165

Tuesday, 24.02.2009, 12:14

Simdi arkadaslar bu forumları bu yüzden sevmiyorum aslinda. Yani olmadik kelimeler kullanarak gereksiz yere kırıyorsunuz insanları. Ben daha dün üye oldum foruma kimseyi tanimam bilmem neyin sikesini yapacagim. Çok da önemli degil Dj ünvani. Olunca ne oluyor Matah birimi oluyorsun. Eyleniyoruz burda ama eylenmeyi bilmeyenlerle.. Neyse arkadaslar buyrun devam edin. Bu anlamsiz diyalog içinede olmak bile benim için abes.

saygilar

*l@le*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

166

Tuesday, 24.02.2009, 12:19

ne klipmiş Allah aşkına bu kadar büyütecek bişe yok ortada bi oyun bu sonuçta arkadaşlar gereksiz gerginlik .........

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

167

Tuesday, 24.02.2009, 12:21

Bati_Ruzgari,

benimki sadece kiskanclik, uzun zamandir takib ediyorum, hala bir klibi bilemedim :D :D

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

168

Tuesday, 24.02.2009, 12:36

Bati_Ruzgari, Senin ekledigin reSim berduSh'un ekledigi kliptenmiS, pardon ama Levent YükSel degil tahtakama diye biri hazirlamiS bu amatör Slayt!

Sarkici icin ilk verdigin bilgilerin ilk Satirini google amcaya kopyaladim ve zaten ilk Sayfada Levent YükSel biyografiSi tamamiyle cikti: http://www.powerturk.tv/2008/biyografi_detay.asp?code=255

Eglenceli olmaSi icin kurallara göre oynamak lazim oyunlari, dimi?

• Özel mesaj gönder

169

Tuesday, 24.02.2009, 13:03

Evet Burda klip yada slayt her ne ise bizde onun yapimcisi yada yönetmenini bulmaya calisiyorduk aslinda. Sonraki sorularda bu kavrami biraz daha gelistirip makyöz kim , ışıkçı kim gibi konulara da girilebilir.

Kurallarin sınırladigi bir eylence himmm ... Çok enteresan...

Bu eylence anlayisi mekana , yöreye , iklime göre degiskenlik gösteriyor sanırım. Ben bu yelpazeden akdeniz iklimi esintileri tasiyan , tombala nın birinci çinkosunu ben dolduracagim hirsindan uzak sadece çinkooo diye bagirdigindaki gülümsemenin paylasildigi bir eylence anlayisini benimsiyorum..

Sana kolay gelsin işin zor . çok kuralcısın :)

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

170

Tuesday, 24.02.2009, 13:13

Kuralci olmak iSleri kolaylaStirir aSlinda. Neden derSen cünkü yolumuzu biliriz, kuralSiz bir trafik düSünebiliyormuSun? Sarpa Sarar!

Veya kalin yazmanin kuralini anlatayim Sana, kalin yazariz cünkü üzerini baStirmak iStedigimiz cümlelerin veya kelimelerin öne cikmaSini iSteriz. Kalin yazmaninda oyun oynamaninda kurallari var ve bir iSe yarar, gerekSiz degildir!

Eglenceyi kiSitlayan kuralSizliktir, kurallari olmayan bir oyun cocuklugumdan beri hic hatirlamiyorum, evcilik oynarken bile kurallar vardir, iki anneli oynanmiyordu, kizda olSam baba oluyordum, ve hicte eglenceSiz olmuyordu baba olmak :D

Benim oyunu kazanmak gibi bir hirSimda yok, olSaydi zaten Senin verdigin bilgilerle bulmak zor olmazdi cünkü tek bitane klibi var youtube'da oda zaten klip degil Slayt.
Sezen AkSu'nun Kücügüm SarkiSini ekledin varSayalim, klip'ten degil görüntü Slayt olSa, bu oyunun eglenceSi kalirmi? Kac tane Slayt Seyretmek gerekicek?

Tombalada bile kural var, haa Sen kazanirSin bende tebeSSüm ederim bu kuralcinin eglenemeyecegi anlamina gelmez,
yada Tabu oynarkende kimSe kazanmak icin oynamaz, eglenceli oldugu icin oynar..
Kurali olmayan bir oyun varmi?
Kurali olmayan bir forum varmi?
Kurali olmayan ne var?

Hem anlamadim ki, kurala göre oyun olmadi diye makyözünü, iSikciSini kim iStedi? BaSit kurallari var oyunun, bunuda oynayamiyoSak...baSka Söze gerekte yok zaten..

• Özel mesaj gönder

171

Tuesday, 24.02.2009, 13:32

Kız kıza oynanan bir evcilik oyununda senin baba oluyor olman nekadar kural dahilinde ise , benimde bu klibi yada slayt ı paylasmam okadar kural dahilinde iste. Kendin vermissin cevabi aslinda tsk ederim. Kadindan baba oluyor da slaytan yapilan klip klip olmuyor mu? ... Bence çok eylenceli :))

Kuralcısın ama eylendigini görmek isterim... O yüzden Berdush adina sevinip tebrik etmelisin... :)

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

172

Tuesday, 24.02.2009, 13:39

Bati_Ruzgari, evcilik oyunun kurali Anne Baba olmaSidir, Cocuk'ta varSa daha eglenceli olur, hatta cocuklar en eglenceliSi..
Oyunun kurali bir kiz cocugunun baba olamamaSi degil, Söz konusu oyunun kurallarini dahi bilmemen ne kadar eglenceli bir cocukluk yaSadiginin göStergeSi bence ;) Ama kapaSite meSeleSi..
Ben eglenceye bayilirim bu yüzdende cok oyun oynarim ama kuralSiz tek bir oyun bile hatirlamiyorum..

Tabu oyununda Kedi bile olabiliyoSun hem :D

Kuralciyim ve kurallarin ihlali ile gercekleStirilmiS bir oyunun tekrarini iStiyorum ki eglenebileyim :D
BerduSh'u ben tebrik degilde Sen özür dile, heveSini kurSaginda birakti kural tanimamazligin :p

• Özel mesaj gönder

173

Tuesday, 24.02.2009, 13:48

SheKerLee Bence fazla uzatiyorsun. gerek yok. Anliyorum hala evcilik çagindasin ama biz degiliz. Kapasite meselesine gelince Ben genelde doktor olurdum. Evcilik oynayan arkadaslarim ruh hastasi olurlardi bende onlari tedavi ederdim.( erkek erkege oynayanlardan biri anne olurdu, kız kıza oynayanlardan biri baba olurdu gibi) bu durumda da çok eylenceli bir çocukluk dönemi geçirdigimi söyleyebilirim.

Burdaki oyuna kuralsız diyebilmen bile anormal. Sadece klip slayt diyorsun. Onun dısında varmi bir kuralsızlık. ben göremedim. Ayrica bu Slaytin Youtube de olmamasi tamamen youtube nin eksikligi sen üzülme ben birazdan ekleyecegim...

Berdush arkadasim... Tebrik ederim...Sefan olsun...

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

174

Tuesday, 24.02.2009, 13:53

Simdi arkadaslar bu forumları bu yüzden sevmiyorum aslinda.

Bende bu forumu bu yüzden seviyorum, oyunda bile tartisma cikarma kabiliyetimiz var!
Seviyeli oldugu sürece bir forumun tadi ve tuzu tartismadir,
birbirimize yag cekmekten, ellerine saglik, tesk vs. yazmaktan bir tartismayi okumasi veya tartismaya girmesi cok daha zevkli oluyor....

Bu arada ünvan sözkonusu olmusken bir aciklama daha yapayim!
ilerde yeni forumda, Olay Fm icin ve diger belirli bir Kapasiteye sahip olan radyolar icin ,
özel bölüm, özel yetki ,özel renk ve ünvan olacaktir...

• Özel mesaj gönder

175

Tuesday, 24.02.2009, 13:56

Sevgiler :)

• Özel mesaj gönder

176

Tuesday, 24.02.2009, 14:02

Berdush klip ekle devam edelim :)

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

177

Tuesday, 24.02.2009, 14:04

bati kirk kere dedim demi tzzz olay cirkarmayin diye :-D gerci alaturkada olayci lar slm yazsa olay cikiyor ya neyse bizler en iyisi yeni forum mu bekleyelim tzzz

berdus oyunu dewam etirirmisin rica etsem merakla bekliyorum tebrikler ayrica ..

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

178

Tuesday, 24.02.2009, 14:28

Yafs berdush'un sucu ne? Üsenmemis klibi bulmus sonucta dimi?

Hem bi kere deniz_zined "beni taniyanlar bilir" diyor ve onu taniyan biri klibi cevapliyor, burda kimsenin sesi cikmiyo.

Ama berdush zahmet edip klibi bulmus :emek:

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

ilerde yeni forumda, Olay Fm icin ve diger belirli bir Kapasiteye sahip olan radyolar icin ,
özel bölüm, özel yetki ,özel renk ve ünvan olacaktir...

Adminim canim cigerim, hani yagcilik yapilmiyodu forumda :saril:
*o anladi

Burasi Flatcast destek sitesi, radyolara destek vermek ve yardimci olmak en basta amac olmali!
Hem Olaycilarda olaylarini kendi aralarinda cikartir bu vesileyle :lol:

Bu oyun sirf Sevil DJ olsun diye cikarildi, en cok ona üzülüyorum hala DJ olamadi :D
Arkadaslar lütfen oyunu devam ettirelim, zorlanan oyuncular olursa ben her zaman ki gibi yardimci olmaya hazirim

Şirinperi

Stajyer

• Özel mesaj gönder

179

Tuesday, 24.02.2009, 14:32

ben de tanıyorum ama bulamadım...

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

180

Tuesday, 24.02.2009, 14:34

sewgili irem 20 tane suan beni taniyan arkadas var allaturka icerisin de ve bunlardan bir tanesi buldu diye torpil mi gecmis oluyoruz

sizin bir sözun nuz vardi güzel görmesini bilen güzel görür diye sizin ile tartismiya girmeyecegim güzel arkadasim

......