Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın
  • Konuyu başlatan "i-rem"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.02.2009, 19:57

Zerrin Özer'den Medyum Mustafa'a - Dümbük -

*Az önce Kenan Ercetingöz'ün programini izliyordum ve Zerrin Özer ile Ecem Uslu konuktu..Diyaloglarin birinde daha önce yasanilmis bir olaydan bahsettiklerinde, dayanamadim sizlerle paylasmak istedim..

Alinti:

Zerrin Özer’den Medyum Mustafa’ya - Dümbük -

Geçen salı, Levent Süren’den boşanan Zerrin Özer, Star TV’nin “Arım Balım Peteğim” programına dün sabah telefonla bağlandı ve eşinin kendisini aldattığını öne süren medyum Mustafa’yla kavga etti.

Öfkeden küplere binen Zerrin Özer, “Dümbük” diye hitap ederek dövmekle tehdit ettiği medyum için “O Mustafa Bey denen bir dümbük var orada. Getirsin bakayım ispat etsin bana... Gelirsem o saçını başını yolarım senin aşağılık herif... Yıldıznameyi tersten mi okuyorsun lan sen? Ben aldatılmadım akıllı konuşacaksın. İspat et terbiyesiz.. Bak çocuğum senin gelir orada ağzını burnunu kırarım. Benim adımı ağzına almayacaksın.. Karşında Zerrin Özer var akıllı ol anladın mı? Gelip oraya senin ağzını burnunu kırarım ben. diye konuştu.

Hızını alamayan Özer, daha sonra programın sunucusu Petek Dinçöz’e de “Yazıklar olsun size de Petek, Türkiye’de sanatçı bırakmadınız. Böyle terbiyesiz insanları çıkarıp benim ve benim gibi insanlarla muhatap ediyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.

video'sunu izlemeniz icin: VIDEO izlemek icin TIKLA

Helal olsun Zerrin Ablammm :saril:
Bence tabii ki böyle bazi kelimeleri kullanmasi hos degil ama ispatsiz - delilsiz - bos konusmak icin cok konusan ve her halti bilen, hatta "yildizlarin" söyledigini iddia eden, dümdük Terbiyesizlere az bile :D

Ne güzel diyo Zerrin Özer: Bunlar kim ki konusturuyosunuz? :D

Hakedene konusabilene, HELAL diyoruz

*Se-LiN*

Profesyonel

• "*Se-LiN*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 25.02.2009, 23:29

Yıldızlarla iletişim kurmuş adam :D pes doğrusu ....
gerçi bunun gibi çoook şarlatan var
canlı yayına çıkarmaları baştan hata gündeme getirilcek bi çok konu varken.
Adam Prim yapıyo bu şekil iftira ataraktan senaryo kuraraktan..
ama birde şu var reklam yapma gibi bi konuda söz konusu, adamlar
para kazanmak için neler yapmıyolarki buda öyle bişey olabilir :)
->sonuç olarak zerrin özer iyi yapmış bence az bile demiş :D

irem ablam sanada katılıyorum ayrıca :sirin:

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 26.02.2009, 00:17

i-rem[/b[b]],paylaşımın için tşkler sizede katılıyorum

kendilerini düşürdükleri duruma bak YAZIKKK...