Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 19.04.2009, 21:16

<<Lady>>, ortalık karıştımaya geldi isen yanlış yerdesin arkadaşım burdaki herkes bulundugu yerden memnun saygılarımla

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 19.04.2009, 22:01

Forumumuzun sayın üyesi <<Lady>>,

Eleştirilerinizde taraflı oluşunuzu çok belli etmişsiniz!
Çünkü tarafsız ve haksızlık oldugunu düşünen birisi torpilden bahsetmezdi

Belki bazı temalar olmaları gereken yerlerde olmayabilir. Bunlar 2. ve 3. cü seçimlerde söz konusudur!

Yönetim ve Yetkililer gelen tepkilerden dolayı degil, hızlı ve çabuk taşımalarda oluşan hatalardan dolayı bazı temaların yerini degiştirmektedir

Keşke asıl nickiniz ile saygı ve seviyeyi bozmadan aktarsaydınız düşüncelerinizi (Tatlı dil Yılanı deliginden Çıkarır)

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 19.04.2009, 22:09

@ <<Lady>> ve son defa bu düzenden tüm rahatsiz olanlara!

Ben sizlere soruyormuyum, niye bu renk kazak, bu model pantolon, bu marka araba, bu mobilya, niye sitenizin rengi kirmizi, niye radyonuzda benim temalarimi kullanmiyorsunuz vs. vs. vs.??
Hayir kimseye bu tür sorulari sormuyorum ve kimseleride bir zorunluk altinda tutmuyorum!

Resmin güzeli veya kötüsü olmaz, sadece zevk meselesidir (Picasso, van Gogh resimleride begeniliyor... zevk iste)
*Biz burda güzel kötü ayrimi yapmiyoruz, begenip begenmedigimiz temalari, bunlari kullanacak olan üyelerimiz icin ayiriyoruz. [Secim 1.2.3.]

Peki bu *Bizler kim??
Temalarini, stillerini, zevklerini, tarzlarini begenerek özellikle sectigim yetkililerimiz! Onlarin secimi benim yani AllaTurkaa'nin secimidir, bu ayrimin baskada bir anlami yok.

Bizim zevklerimiz sizinkilerle bir olmak zorunda degil!

Alıntı

*Deniz*
sen 21 yasinlan daha nasil mod yazildinigini bilmiyorz seni ali adim nasil mod yapmis bende analamdim yanii

Nasilmi?? Deniz'e sorarak ve rica ederek ;)

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 20.04.2009, 22:21

arkadaslar orda daha cogunuzun tema yapmadigi dönemlerde eklenen temalar ve beyenilen temalar var....

uzun zamandir bu forumdayim son bir senedir tema patlamasi yasandi bu forumda daha önce tema yapanlar cok az ve nadirdi gecemizi gündümüze katip temalar akliyor onlari sizin beyenize sunuyoruz...

ayrica burda modluk yasla deyil bilgi ile seciliyor.. sizde foruma faydali islerde bulunun itiraz etmek yerine. paylasimciliginiz ve yardimseverliginizle öne gecin sizede yönetim rica edip modluk teklif etsin öyle deyilmi?

temalarim neden ikinci seviyede demek ne demek sonucta benim temalarda ucte ve indirilme sayilari forumun top onunda bakabilirsin layd ayrica.. yani temalairn bölümü önemli deyil temayi beyenen arkadas nerde olursa olsun bulur..

ayrica bunun bir üye kaybi yaratcagini dusunmuyorum.. cunku tema yapan cabalayan o kadar arkadas varki.. bir kac tema yapan küserse on kisi geri gelir yeni olarak Allaturka cok tema yapilan ve küsenlerle dolu hatta burdan ögrendikleri ile site acip forum kuranlar bile var.. :)

is böyle iken itiraz edip huzur kacirmak yerine.. sizde cabalayip güzel temalar yapin sizinde temalariniz ust secimlerde olsun

saygilar

25

Tuesday, 21.04.2009, 06:48

:):):) Hala burdamıyız yaf:):)

İtiraf ediyorum; mod değilim. Burdaki kimseyide tanımam, selam kelam dışında.
Bu selam kelamda temalardaki iletilerden oluştu.
Ve temaları bölümlerinede ben seçiyorum...
:):):) Dua edin ben seçmiyorum:):):

Zevk konusu başka; güzellik anlayışı başka; profosyonellik başka..
Ben çok iyi futbol oynarım; niye birinci ligte değilim ki.
Basket dalinda da lisansım vardı ana nba de hiç olamadım..

Box dersen sokakta bir iki dayak yiyişim oldu...
Halbuki çokda güzel yumruk savururum:)

Photoshop u cebimde taşıma imkanım olsa yürürken bile açıp kurcalayabilirim..
Ama hala hayranlıkla izledigim uygulamalar mevcut.
Ve halada ağzımı kapayamıyorum bu çalışmalar karşısında..

Ne alaka değilmi?

Şimdi herkes derki eğer iyi olsaydın nba dede olurdun birinci ligtede. Vesairede de......

Demekki herşeyin bir kriteri var..
Monalisa resminin orjinalini yolda görsem almam.
Alacak olanlarda eminimki bu orjinalmi sahtemi asla ayırt edemezler.

Bu sitenin admini olsaydım ve hala bunları okuyor olsaydım ne derdim...
Ki; iyi dayanmışlar yetkililer..
Ne derdim? Boş verin ne dediğimi:)

Herkes kapasitesi kadar anlıyor.
Herkes hür olduğu firkrin zikri kadar dayatıyor.

İşin özeti : Burda temalarımızı yayınlamak için bizlere yer veren; emekleri ile bunları düzene koymaya çalışıp herkesin gönlünü bir tutmaya çalışan...
Ve bunun karşılığında da tepkiler alan ve hiçbir zorunluluğu olmadan bu tepkilere katlanan..
Bütün yetkili arkadaşlara teşekkür etmek hafif kalıcak..
Bu yüzden bende etmiyorum zaten.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

26

Tuesday, 21.04.2009, 09:18

<<Lady>>, burda tema koyabilmek bile üyeler icin bir ayricalik, bir imkan, bir olanak. bu olanagi kullanip kullanmamak SerbeSt,
naSil degerlendirildigini görüyoruz, ama ayni fikirde oluruz ama olmayiz ama begenmedigimizde bu fikirleri temalari koymak zorunda degiliz :roll:

hem birinci ikinci bölümler olabilir burda degerlendirilen temalar, Seni beni birinci Secmiyolar :D

Evil ne diyo, iyiki ben Secmiyorum diyor, iyiki bende Secmiyorum bazilarina burda tema koymaya izin bile vermezdim :D p:

Suzette

Profesyonel

• "Suzette" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 21.04.2009, 13:07

Çok Sayin göSLeRi göSeL admin :) denizin konumunu süpeR mod. yeRine 22 yaSinda çok biLmis biLgiSayaR teknikeRi oLaRak degistiRmek mümkünmü :thx:

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 21.04.2009, 14:09

<<lady>>: arkadasım burası tartışma platformu degil bi paylaşım sitesi

sende burda tartışma yaratacagına bizlere faydalı bişeyler sunsan daha güzel olucak burda onun teması 3. olmuş bunun neden 1. olmus diye bakmıyoruz yapılmış bi emek var ona saygı gösterelim begenen alır begenmeyen almaz
senin adminlerle bi sorunun mu var veya daha önce burda admin dinde seni burdan attılarmı? burda admin olsun mod olsun diger arkadaslarımızında bizlere vermiş oldugu emekten onlara tesekkür ediyorum...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 21.04.2009, 14:25

Suzette, çok komiksin ama ben senin gibileri sevmem benden uzak dur!

Suzette

Profesyonel

• "Suzette" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 21.04.2009, 17:41

DEniz Sende o igRenç yoRumLaRinLa çok iticisin :) bnde sen gibiLeRini sevmem

Suzette

Profesyonel

• "Suzette" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 22.04.2009, 13:04

SüpeR mod...BeRatcaN çok tiRSTimmmmm ay ayyyyyy :boee:

SüpeR modeRatoRmiS hemen göSteR sopani

33

Wednesday, 22.04.2009, 13:31

pardon yanlış olmuş ufak oklavayı gostermişim senin sırtın kalındır etkilemez lahana yemissindir :D
ozaman daha büyüğünü vurmam lazım :sopalarim: :smiley1453: :D

Suzette

Profesyonel

• "Suzette" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Wednesday, 22.04.2009, 13:37

Büyügüde etkiLemez SüpeR modeRatoR beRatcan diceSinki neden :D
Lahananin yaninda hamSide yidim :D :0001: