Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Enver"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 16.05.2009, 20:43

RENK PENCERESİ EKRANI GELMİYOR.

Temamda edit yapıp yazdığım yazılarıma renk tayin etmek istediğimde,renk penceresi açılmıyor.Yine Temalarımdaki chat penceresindeki renk ayarımı değiştirmek istediğimde aynı sorun karşımda,renk penceresi açılmıyor...Dost radyolara gidiyorum oralardada nikimin rengini değiştirmek istediğimde aynı sorun renk penceresi açılmıyor..Temamda renk butonunu kullanmak istiyorum buton olarak oluşuyor,ordada aynı sorun..! Renk penceresi açılmıyor...
Yardım lütfen.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 16.05.2009, 20:51

Sanirim Windows Vista ve Internet Explorer 8 Kullaniyorsun

Chat Penceresine sag tiklayip Fullscreen gecerek renk degistirebilirsin.

Yada Internet Explorerden koruma modunu iptal edip ayarlamalarini yapabilirsin. (resimdede yazdigi gibi internet exploreri yeniden baslatmalisin)

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 16.05.2009, 21:22

Saygıdeğer Layla; Evet Windows Vista ve Internet Explorer 8 Kullaniyorum.Daha önceleri böyle bir problemim yoktu.Güvenlik ayarını kaldırmadan,dediğinizi yani Fullscreenu aktifleştirerek gerekli ayarı yaptım.Yardımınız için teşekkür ederim.Ancak bu engelleme veya renk penceresinin açılmamasını sağlıyan Internet Explorer 8 mi diye sormak geldi içimden..Değilse sağolun sayenizde bu sorunum çözüldü.
Emek ve zahmetleriniz için teşekkür ederim.Yüreğinize sağlık.
En içten duygularımla,mutluluktan yana olan tüm umutlarınızın sizinle olmasını diliyorum.

4

Sunday, 17.05.2009, 10:53

Alıntı sahibi ""Enver""

Ancak bu engelleme veya renk penceresinin açılmamasını sağlıyan Internet Explorer 8 mi diye sormak geldi içimden..

evet İE 8.0 da işareti kaldırmadığın zaman renk ayarlaması yapamıyosun (renk seçme butonuna tıklanmıyor)

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 17.05.2009, 22:58

Super Moderorum beretcan: bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Sağolun.Emeğinize sağlık.

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 17.05.2009, 23:02

Super Moderotorum beretcan: Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Sağolun.Emeğinize sağlık.

le_cose

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 16.07.2009, 22:39

Teşekkürler