Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, 29.06.2009, 22:32

Alıntı sahibi ""**C@nisi**""

ve yeni versiyona nasil gecirecegim bende f5 felan göstermiyor ??

önce degistirmek istedigin yayin kapali olmali!
flatcasta radyo nicki ile giris yap, Broadcaster's area tikla ve Change streams´s dataüzeri degistir.
eger radyon yoksa Create a new stream ile yeni radyo kur

**C@nisi**

Stajyer

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 29.06.2009, 22:32

ona baktimda ben radyoyu saldiriya karsin kapa mistim simdide bula miyom :( smayliyi felan

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 30.06.2009, 13:55

tesekkur ederim ben gectim yeni surume cok guzel ellerinize saglik yaptiginiz icin.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 5.07.2009, 14:02

Re: flat 5.2 neden beyaz ekran oluyo

Alıntı sahibi ""saika""

Alıntı sahibi ""muhammetsari""

dinleyici arkadaşların şikayeti beyaz ekran olması tema değişilsede halen daha beyaz ekran oluyo firefox da bu sorun yok bilen varsa yardımcı olsun

Internet Explorerdede bir hata yok, ne demek istedigin pek anlasilmiyor "beyaz ekran"??
temalari bilgisayarindan yüklüyorsan acilmasi uzun sürer ve bir süre dinleyicilerinde sadece beyaz ekran görünür, baska bir sorunu anlatmaya calisiyorsan ekran görüntüsü ekle!

vista kullanan dj lerin sayfalari beyaz oluyor. xp kulllanan dj lerin saygfalarinda sorun yok

25

Sunday, 5.07.2009, 15:58

esalet,

Benim kullandığım işletim sistemi vista ve deneme radyomda kullandığım active-x denetimi f5.2 sürümü

hiç bir şekilde tema açılmalarında veya temalarda beyaz ekran olarak açılma olmuyor gayet net ve tema görüntüsüyle açılıyor

ilk sayfada neden açılmadığı Gizli Değişiklikler bölümünde anlatılmış

kurye19

Stajyer

• "kurye19" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 5.07.2009, 17:26

selam arkadaşlar 5.2 sürümü bayağı güzelmiş ama bende sayfa çok ağır işliyor nedeni ne olabilir sizce..

27

Sunday, 5.07.2009, 17:33

kurye19, sayfa derken tamalarmı geç açıyor onu anlamadım yada radyomu geç açılıyor

temalardaki geç açılma resmin upload sitesinden kaynaklanan sorundan olur tema da fazlaca gif hareketli resim varsa ondan olur

flatcastın kendi temalarından biriyle deneyin ondada aynı geç açılma oluyorsa pc nizdeki programlardan kaynaklanıyordur virüs spyware vs.vs gibi

bir diger konu radyoyayında iken herhangi bir mp3 indirme veya başka bir program çalıştırmayızınız

barthez

Acemi

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 5.07.2009, 23:33

herkese kolay gelsin ben kendime ait bir radyo kurmak istiyorum fakat yeni başladığım için ne nasıl yapılır hiç bir konuda bilgim yok yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum mümkünse :yardim: :yardim: :yardim:

29

Sunday, 5.07.2009, 23:41

barthez,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=25097

urkebek

Acemi

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 7.07.2009, 13:14

Bende aksama yeni versiona geceyim. Birkac degisiklik var okuduguma göre. Yapanlarin ellerine saglik.

• Özel mesaj gönder

31

Tuesday, 7.07.2009, 22:11

Alıntı sahibi ""beratcan""

merhaba bende böyle bir sayfa cikiyor tabiiki ama version diye bir bölüm orda olmuyor. nasil gecis yapmaliyim..?

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 7.07.2009, 22:20

cihangirvlbg,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=193599#193599

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 8.07.2009, 16:49

bende oradan ayarlamak istedim ama olmamisti. Almanca olarak girersen ayarlara versionlar cikmiyor. ingilizce girersen cikiyor. herkesin haberi olsun.
Tesekkürler meral ve diger arkadaslar.

34

Wednesday, 8.07.2009, 17:03

Alıntı sahibi ""cihangirvlbg""

Almanca olarak girersen ayarlara versionlar cikmiyor. ingilizce girersen cikiyor. herkesin haberi olsun.

sitenin Almanca veya ingilizce olması bişey farketmez radyonuzu kapamadan yaparsanız seçenekler çıkmaz

Alıntı

İngilizce giriş yapanlar için önce degistirmek istedigin yayin kapali olmali!
flatcasta radyo nicki ile giris yap, Broadcaster's area tikla ve Change streams´s data üzeri degistir.
eger radyon yoksa Create a new stream ile yeni radyo kur

---------------------------------------------------------------------------------------

Alıntı

Almanca giriş yapanlar için önce degistirmek istedigin yayin kapali olmali!
flatcasta radyo nicki ile giris yap, Meine Sendezentrale tikla ve Sendungsdaten ändern üzeri degistir.
eger radyon yoksa Neue Sendung anmelden ile yeni radyo kur

yukarıdaki verdiğim resim İngilice olarak girip aldığım ekran görüntüsü

şimdi verdiğim resim Almanca olarak girip aldığım ekran görüntüsü

yanlış bilgilenmeyin

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 8.07.2009, 17:45

aciklaman icin sagol beratcan. :)

• Özel mesaj gönder

36

Wednesday, 8.07.2009, 17:46

f 52 sürümü mükemmel olmus bende ayarlıyacagım gayet iyi olmus

yalniz bir sorum var mesela özell yazma olayı yok anladıgım kadarıyla

aslında olmaması daha güzel de nik aldigimiz usere nik ve sifresini nasıl vercez o aklima geldi:)) emegi gecenlerden allah razı olsun

37

Wednesday, 8.07.2009, 20:04

Alıntı sahibi ""huzurdenizi""

f 52 sürümü özell yazma olayı yok anladıgım kadarıyla

[flash width=640 height=480]http://www.resimkalesi.com/./data/media/25/as_2.swf[/flash]

38

Wednesday, 8.07.2009, 20:16

beratcan, slm degerli kardesim degerli emekdar tek kelime insanlara yardimad hizir gibisin bu sözu hak ettin icin söyledim sakin bu kardeslik duygusu yanlis anlasilamasin
lütfen :
beratcan?? yukarda kardeslere belirtmisin evet bende yeni surume gecdim cok super olmus burdan sizlerin araciliyla tüm emekleri veren :hgeldin: kardeslere emekdarlara sagilarimi hurmetlerimi sunuyorum sorum ???yukarda belirt tiniz gibi ayni seyi bende yasiyorum evet flatcastin sayfasini aciyorum sanirim 5 veya10dk beyaz sayfa tekrar radyodayken flatcastin sayfasina giris ve cikis yapiyorum sayfa düzeliyor sakin yanlis anlasilamsin bu paylasimim ?benimki sadece soru .yazilarinizi titizlikle okuyorum evet hersey süper olmus insallah yakinzamanda bu sorunda kalkacakdir sunuda belirteyim = HEMEN: yayin desikliginde gelen misafirlerimize sayfa cok normal ama ben girdigim zaman ayni sorun lari yasiyorum mozilla uzerinden denemedim ???yardimci olacanizi umar saygilarimi sunarim kadir06

39

Wednesday, 8.07.2009, 20:22

degerli emekdar kardesim unutmusum eklemyi onunicin özelden yazdim kusuar bakma lütfen dj isimlerini yeni f5 2 sisdeminde nasil ekleriz eklemek icin urle isdiyor
yardimci olursaniz sevinirim
tsk eder calismalarinizda basarilar dilerim
kadir06

40

Wednesday, 8.07.2009, 20:27

Alıntı sahibi ""sarikayafm66.tr.gg""

5 veya10 dk beyaz sayfa tekrar radyodayken flatcastin sayfasina giris ve cikis yapiyorum sayfa düzeliyor

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=27422

Alıntı sahibi ""saika""

iso25pa,

bu sorunu bircok kisi yasiyor...
birkac bilgi verirsen belki kolay bir cözüm bulunur.

windows xp, vista, me, 7, 2000, 98, ?
internet aracin, IE 6, 7, 8, Firefox?
sunucun, türktelekom?

temp ve cerezleri temizledinmi?

kullandigin temanin url (linkini) bir ekle

dip not:
kullandığım işletim sistemi vista sp2 ve son güncellemeler yapılmış vaziyette Explorer versionum 8
f5.2 geçtikten sonra tüm temalarımı Design tool penceresinde restore default yaptım ve yeni temalarımı tekrar yükledim ne explorerde nede mozillada açarken herhangi bir beyaz ekranla karşılaşmıyorum