Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

**C@nisi**

Stajyer

• Konuyu başlatan "**C@nisi**"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.07.2009, 10:29

Yapilan Radyo sayfalari

Arkadaslar gercekten herkes birbirinden güzel dj sayfalari paylasiyor onlara burdan sonsuz tesekkürler ...
Ama ben baska konuya deginmek istiyorum dj sayfasi yapinca eskilerde degil yeni yapilanlarin cogunda kesinlikle yazi büyült yada yaziyi kücült yok + - bunlar olmayinca herkes neti anlamiyoryazilari okumakta zorluk cekiyor bunlarida eklerseniz cok sevinirim kendi adima tesekkürler

birde cok renkli olunca yazilarda okunmuyor biraz daha siyah agirlikli olsa daha hos olmazmi ???sade sevenlerde cok var

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 20.07.2009, 10:47

**C@nisi**, temaların boyutu 800*600 olunca yazılarda bı sorun olacagını sanmıyorum bıde soyle bı sey var sıte kurucusu radyo boyutlarını 800*600 boyutundan kucuk yaparsa yazılarda okuma sorunu olabılır.

3

Monday, 20.07.2009, 10:53

**C@nisi**, ****ONUR*****, a kesinlikle katılıyorum.sende çoğu yerde haklısın.ama burda yapılan temalarda +/- genel olarak var.bütün tema yapan arkadaslarım buna özellikle dikkat ediyor...

**C@nisi**

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 20.07.2009, 11:56

yazilarin buyuklugu kucuklu pc ye göre degisir radyo tabiki 600/800 ama sade sayfa tercih etigim icin cok larinda + - yok .(( herkesde almanca yada indilizvce bilmiyorki yaziyi tiklayip buyultsun :( yinede sagolun

5

Monday, 20.07.2009, 17:53

Eğer temalarda bu şekilde bir yazı düzenleme göremiyorsanız şu şekilde kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Chat ekranına sağ tıklayın >> Chat >> Text >> Set Size

Karşınıza küçük bir çubuk çıkacaktır. Ordan kendiniz yazı boyutunu ayarlayabilirsiniz. ;)

**C@nisi**

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 21.07.2009, 10:43

Bunu ben zaten biliyorum disardan gelen bir kisi yada annemiz babamiz teyzemiz yengemis geliyor onlara bunlari anlatmak gercekten cok zor Benim demek istedigim unutulmssa daha hos ve guzel daha cok kulanisli olur

By_Ati

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 21.07.2009, 12:22

**C@nisi**, soyle bıseyde var cogu tema tasarlayan adobe photo shop kulanıyo ve okadar cok ayrıntıya gırıyolarkı mısal bukmeler yapıolar ıste butonları tek tek duzenlıyolar cercevesıydı resmıydı derken cogu unutur cunku tema yapmak once planlıosun sonra kafana gore hayal gucune gore ekleme yapıosun bu konuda haklı olabılırsın mısal underlıne yı kımse kulanmaz dıye hıc kımse eklemıo kaydetmeyı mısal bunuda ekleyen cok az cogu tasarımcılar ıcın asıl onemlı ve cok kulanılanları temalarında uyguluo sevdıgın temada yoksa yapman gereken su desıng tools dayken sag tıkla textle +/ - yı yaz buyutme ve kucutme butonlarını onun altına ekle +/- sı unutulmus temalarda hem hosuna gıden bı temayı seve seve kulanırsın hemde ıstedıgın olur ama dedıklerın dogru eklenmelı ama dedıgım gıbı ayrıntıya gırınce bazı seyler gozden kacıyo