Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

41

Wednesday, 8.07.2009, 20:38

yeni sisdem emek veren herkese cok tsk ediyorum kendi adima allaturka formu ve ekibi süpersiniz emekleriniz icin bilgiler icin cok tsk ederim
tema konusu okudum yukarda. tekrar yazmak isdedim efendim umarim kirilmasiniz yinemi ayni soru demezsiniz=))tabi saka demiyecenizi biliyorum cunku yardimda yarisiyorsunuz onunicinde tsk ettim temalarimin cogu güven sebebiyle allaturkaa dan alinmisdir dj lerimizde ayni temalari kulaniyorlar evet ama yukarda beirtildigi gibi bende ayni sorunu yasiyorum anladim kadariyla acacimiz temanin urlesini toolsa atacaiz diyorsunuz yani ??? peki efendim dj yazilimli isimler nasil atilacak denedim urle isdiyor. degerli beratcan a yazmisdim ayni konuyu yardimci olursaniz sevinirim tema urle dj isim urle secmemizmi gerekiyor bu yeni sisdemde ?? tskler yardimlar icin

42

Wednesday, 8.07.2009, 20:46

Alıntı sahibi ""sarikayafm66.tr.gg""

dj isimlerini yeni f5 2 sisdeminde nasil ekleriz eklemek icin urle isdiyor

sorunuzu anlamadım

43

Wednesday, 8.07.2009, 20:48

sarikayafm66.tr.gg,

eğer temanıza isim gif olarak url alındıktan sonra konulduysa
evet yine o gif olarak alınan dj ismini url alıp temaya koymalısınız

şayet dj ismi flatcast ın kendi sisteminden yazılmışsa url almanıza gerek yok sistemin kendi içinden dj ismi yazabilirsiniz

radyo temasına gif eklemek verdiğim link e bakın

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=23038

eparmaksiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

44

Monday, 13.07.2009, 08:21

Hayırlı olsun

siirce

Acemi

• Özel mesaj gönder

45

Sunday, 19.07.2009, 23:37

Bu yeni versiyonda kayıtlı nicki nasıl banlıyoruz

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 20.07.2009, 18:43

siirce, yeni versiyon da banlama olayi yok

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

47

Wednesday, 22.07.2009, 21:50

[Takeover: İsteyenler artık kendi bilgisayarında devir imkanını (Takeover'i) sürekli açık bırakabilcekler, bunun için Windows Regsitry'e bu ayar verilmeli 1 veya 0 --> HKEY_CURRENT_USER\Software\1 mal 1 Software GmbH\Flatcast\Settings\Takeover ]
Bu konuyu anlıyamadım.Takeoveri sürekli nasıl açık tutacagım yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

48

Wednesday, 22.07.2009, 22:24

Enver,

Başlat > Çalıştır > regedit yaz ve enter tuşuna bas açılan ekranda yapman gerekeni flash ta anlattım

Buyur izle

[flash width=640 height=500]http://s12b.directupload.net/images/090722/knpo2y79.swf[/flash]

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

49

Thursday, 23.07.2009, 11:04

beratcan,

cok güzel anlatmissin, birde farkli port ayari icin var yani 40123 haric flatcasti baska porta yönlendirmek icin ;)

@Enver,
beratcanin anlatigi gibi yapip export imkani ile takeover anahtarini kaydetip djlerine gönderebilirsin, onlarla import ile registeriye ekliyebilirler.

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

50

Thursday, 23.07.2009, 16:11

Takeover: İsteyenler artık kendi bilgisayarında devir imkanını (Takeover'i) sürekli açık bırakabilcekler, bunun için Windows Regsitry'e bu ayar verilmeli 1 veya 0 --> HKEY_CURRENT_USER\Software\1 mal 1 Software GmbH\Flatcast\Settings\Takeover

Takeoveri sürekli açık tutmak için.ne yapılacağını ve nasıl ayar yapılacağı konusunda anlıyamadım.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Thursday, 23.07.2009, 16:28

Beratcan;harika bir anlatım.En önemlisi emek ve alınteri dökülerek ortaya konan bir anlatım olması.
Ne zaman takıldığım bir konu hakkında imdat çığlıkları atsam siz yardımıma koşuyorsunuz.
Emek ve yüreğinize sağlık.
Çok teşekkür ederim.
Mutluluğunuz daim,dünyanız güzel olsun.
Sağolun.

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

52

Thursday, 23.07.2009, 16:41

DJ; ( @Enver,
beratcanin anlatigi gibi yapip export imkani ile takeover anahtarini kaydetip djlerine gönderebilirsin, onlarla import ile registeriye ekliyebilirler. )

DJ ; Beratcanın anlatımını yaptım.Mükemmelde anlatmış.Ve yaptım.Şimdi sizin dediğinizi nasıl anlıyacağım,dj lere ne göndereceğim
Beratcanın anlatımıyla yaptığım ayar yeterli değilmi.?
Eksiğim olduğu muhakkak dj lere ne göndereceğim "onlarla import ile registeriye ekliyebilirler" diyorsunuz.Açıklarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.Yardımlarınız ve açıklamalarınız için.

53

Thursday, 23.07.2009, 17:04

Alıntı

DJ ; Beratcanın anlatımını yaptım.Mükemmelde anlatmış.Ve yaptım.Şimdi sizin dediğinizi nasıl anlıyacağım,dj lere ne göndereceğim
Beratcanın anlatımıyla yaptığım ayar yeterli değilmi.?
Eksiğim olduğu muhakkak dj lere ne göndereceğim "onlarla import ile registeriye ekliyebilirler" diyorsunuz.Açıklarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.Yardımlarınız ve açıklamalarınız için.

yeterli, yalniz import export imkaniyla herkez burda anlatilani yapmasina gerek kalmaz, senin yaptigin takeover anahtarini digerleri kullanir

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

54

Thursday, 23.07.2009, 21:19

DjCansu;Açıklama ve duyarlılığınız için teşekkür ederim.

• Özel mesaj gönder

55

Thursday, 23.07.2009, 22:51

F5.2 Kurdum Sitemdeki sayfada radyo açılmıyor..Yeniyim.

Arkadaşlar bi tadyo kurayım dedim ulaşabildiğim bilgilere göre açtım son versiyondan herşey tamam ama sorunum şu ben siteye giriş yapıp yayına başladığımda kendi sitemdeki iframe koyduğum sayfada açılmıyor.Karşıma şu çıkıyor.

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

Bu ne anlama geliyor sitemde nasıl gösterir bi ayarı var mıdır isframeyi eklemek dışında.

56

Thursday, 23.07.2009, 22:53

yomraliahmet,

radyo yayını yaparken gidip kendi sitende kendi yaptığın yayını veya herhangi bir flatcast radyosunu dinleyemessin

ya dj olmalısın yada dinleyici ikisi bir arada olmaz

• Özel mesaj gönder

57

Thursday, 23.07.2009, 22:56

Yani dj olarak eklesem kendimi onunla yayın yapsam sayfa görünür diyorsun peki dj nasıl eklerim kusura bakmayın bişey bilmediğim için kurduğum radyoda dj girişi yok nerden eklenir.

58

Thursday, 23.07.2009, 23:16

yomraliahmet,

arkadaşım yok öyle bişey eğer sen pc de kendin yayın yapıyorsan başka bir yayını dinleyemesin ne kendi radyonu ne bir başka flatcast radyosunu

kendi radyonu veya başka bir flatcast radyosunu dinlemek için illaki radyo yayınını başka bir dj ye vermelisin

ozaman bütün flatcast radyolarını dinleyebilirsin ama bitek radyoya girip dinleme imkanın var aynı anda biçok radyoyu dinleyemessin

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

59

Friday, 24.07.2009, 09:44

[ Chat ayarları: Artık misafirlerin açık veya kapalı, özellerin açık veya kapalı yada Dj mixer veya başka bir mixer kullanılcaksa, kullanım ayarları eskisi gibi tema üzerinde kaydedilmiyor, windows Registry (kayıt defteri) üzeri kaydedildiğinden, hangi temayı kullanırsanız kullanın ayarlarınız artık hep aynı kalacaktır! ]

Kayıt defteri üzerinden windows Registryde ayar yapmak için,yol gösterici bir videolu anlatım varmı ?
Bilen arkadaşlar:Varsa linkini vererek,yoksa yardımcı olurmusunuz.!
Şimdiden emeğiniz ve zahmetleriniz için teşekkür ederim.

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

60

Friday, 24.07.2009, 10:23

Emegine sagLık güzeL anLatım için FaydaLı OLacagı Kesin....