Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

uzun80

Stajyer

• Konuyu başlatan "uzun80"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 25.07.2009, 20:56

Radyo online durumunu gostermek

slm arkadaslar radyom acikken sitemde online yani acik oldgunu gosteren html kodu varmiveya sitemde online oldgumu nasil gosterebilirim bana yardimci olursaniz sevinirim

2

Saturday, 25.07.2009, 21:04

Flatcast radyolari icin böyle bir imkan full otamatik olarak malesef yok.

uzun80

Stajyer

• Konuyu başlatan "uzun80"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 25.07.2009, 21:28

Alıntı sahibi ""DjCansu""

Flatcast radyolari icin böyle bir imkan full otamatik olarak malesef yok.

nasil full otamatik yok,kusura bakmayin benim anladgim radyoyu actgimizda siteden kendimiz yazi koymammais gerekiyor her seferinde canli yayindyiz diye oylmei yani,radyo acildginda kendiliginden online durmumuzu gosteren kod yok yani,

4

Sunday, 26.07.2009, 00:11

uzun80,

radyo iframe kodunu site indeksine koyduğun zaman ve radyonu açtığın zaman zaten onlinesin demek ve gelen dinleyiciler direk radyonuza girebilir başka nasıl olmasını istiorsunuzki

schlange34

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 26.07.2009, 00:41

Radyo açıkken zaten onLinesin.Sitenin içine direk Radyonun iframesini koyarsin sitene girmek isteyenler yada canLı yayına baglanı tıkLayanLara otomatik giriş yaparLar.diye düşünüyorum.

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 17.12.2009, 00:11

Radyo online durumunu gostermek

cok tsk ederim radyo yapiminda yardimci oldugunuz icin ve ayaynisini yaptim radyoyu aciyom gelen arkadaslari atiyo giremiyolar siteye url yi yapistiramadim yardimci olursaniz sevinirim urlyi sitenin neresine yapistiriyoruz tsk ederim

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 17.12.2009, 00:43

crestiksa,

sadece radyo acman yeterli degil, birde siten olmali.
sitenin html bölümüne, flatcastin sana e-posta ile gönderdigi iframe kodunu yapistiracan.

detayli bilgileri arama sonucu bulabilirsin.
siten yoksa bununda cözümünü forum aramasindan bulabilirsin. :)