Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 18.10.2009, 01:40

En Kolay Tema Yapmanın Yolu :up:

Arkadaşlar PhotoShoop'suz Tema Yapmanın En Kolay Yolu Kanımca :D
Öncelikle Microsoft PowerPointte Tema Yapmaya Karar Werdiğimiz Resmi Açıyoruz

Şimdi Bu Resmimize Bi Çerçeve Ekleyelim Sırasıyla Arkadaşlar Menüden Biçim+ResimEfekleri+Eğim Tıklıyoruz Açılan Pencereden Hoşumuza Giden Bir Çerçeveyi Seçiyoruz
Şimdide Temamıza Sohbet & Misafir Kutularımızı Ekleyelim Bunun İçinde Resmimi Kopyalım Açıklamaya Gerek Yok Ama Yinede Yazayim :D
Resmimiz Seçiliyken Ctrl+c Sonrada Ctrl+v Yapıyoruz Kopya Resmimizi Ana Resmimizin Üzerine Aynen Oturttuktan Sonra Menüden Kırp Seçeneniğini Seçiyoruz Kutularımızı Hangi Konumda Bulundurmak İstiyorsak O Boyuta Gelinceye Kadar Yukarıdan Aşağıya, Sağdan Sola Kırpıyoruz Unutmayalım Arkadaşlar Kaç Kutu Ekleyeceksek Herbiri İçin Aynı İşlemi Yapıyoruz

Şimdide Kutularımızın Renk Ayarını Yapalım Hem Yayında Yazıların Rahat Okunabilmesi İçin Hemde Bi Görünüm Efek Katmak İçin Kutularımızın Tümünü Seçip Üzerinde Sağ Tıklıyoruz Açılan Menüden Resim Biçimlendiri Tıklıyoruz Burdan Resmimize İstediğimiz Gibi Renk Ayarı Yapabiliriz

Şimdide Butonlarımızı Ekleyelim Arkadaşlar Ben Bu İş İçin Kalp İconu Kullanıcam (...Arkadaşlar İcon Kullanmama Değinirsek Eğer PhotoShoop Kullanmıyosanız PowerPointte Eklediğimiz Jepeg&Gif Türü Resimlerde Renk Kaybı Oluşuyo Buda Temalarımızda Çirkin Bir Görüntü Oluşturuyor Bunu Önlemek İçin Png Biçimli Resimleri Kullanmanızı Tavsiye Ederim...) Butonlarımızı Ekledikten Sonra Arkadaşlar Tümünü Seçip Hepsinin Aynı Sıra Vede Hizada Olup Olmadığını Kontrol Etmeyi Unutmayalım

Şimdide Gelin Çalışmamıza Küçük Bir Canlılık Hareket Katalım :) Bunun İçinde Farklı Bir İcon Seçiyoruz Onuda İstediğimiz Noktaya Yerleştirmek İçin Gereken Boyuta Gelmesi İçin Kırpabilir İstediğimiz Renk Ayarını Kutuların Renk Ayarıı Yaptığımız Gibi Yapabiliriz

Şimdide Bu Resme Biraz Değişiklik Katalım Misalen Düşündükki Eklediğimiz Şekil Bazı Resimlerin Üzerinde Olsun Bazilarının Altında Kalsın Bunuda Yapmak İçin Menüden En Üste Getir Yada Enalta Gönder Seçeneklerini Kullanabiliriz

Şimdide Yazılarımızı Yazalım Ne Dersiniz ?
Bunun İçindeSırasıyla Menüden Ekle+WorldArd Tıklıyoruz Gelen Seçeneklerden Birini Seçiyoruz Yazımızı Yazdıktan Sonra Metin kutusunun Üzerinde Sağ Tıklayıp Gelen Menüden Yazi Stilimizi Renk Ayarını Büyüklük Küçüklük Ayarını Yapıyoruz

Şimdide Yazılarımıza Küçük Bir Efek Katalım Metin Kutuları Seçili İken Menüden Metin Efekleri+Yansıma Tıklıyoruz Herhangi Bir Yansıma Stilini Seçiyoruz

Ewet Arkadaşlar Sanırım Bitti İnşallah Yardımcı Olabilmişimdir Olabildiysem Ne Mutlu Bana Bu Arada Bende Çıkan Sonuç Bu İnşallah Sizlerinki Daha İyi Daha Güzel Olmuştur

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 18.10.2009, 01:56

BaBuSh,
Emegine saglik arkadasim

3

Sunday, 18.10.2009, 02:04

Teşekkürler Sağolasın Harry®

• "öcüğün_böcüğü" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 18.10.2009, 02:29

Tema yapmayı hep merak ettim ama photoshop kullanmayı bilmediğim için imkansız gibi görünüyordu.İlk fırsatta bu bilgilerle bende deneme çalışmasi yapmak istiyorum.Emegine sağlık BaBuSh..

dastok1

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 18.10.2009, 17:57

emeqine saqlik.. paylasimin icin tsk ler...

cicegim_42

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 18.10.2009, 17:59

selam arkadaslar bende kendim tema yapmak istiyourm adres yok programi indirmek iicn bana yardicmi olursaniz sevinirim simdiden tsk ederm

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 18.10.2009, 19:28

cicegim_42, babush un anlatımı yaptıgı programın adı powerpoint genelde her pc de mevcuttur yoksada google amcada mevcut

tema yapmak ıcın dıger programlar:
photoshop
realdraw
coreldraw
.......

DAMRAM

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 2.11.2009, 12:37

emeginize saglık cok muhtesem deneyecegim eminim basarırım bu yolu takip edersem bir bu tarzı denememistim

by deep

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 4.11.2009, 23:29

super paylasım kesınlıkle denıcem tsk ler

10

Wednesday, 4.11.2009, 23:42

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar Saolun Eminim Sizler Daha İyilerini Yapacaksınız ;)

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 5.11.2009, 04:13

KARDES EMEGİNE SAGLİK
BEN YAPTİM TEMAYİ AMA BUNU RADYOYA NASİL UYGULUCAZ Bİ YAZARSAN SEVİNİRİM

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 5.11.2009, 18:49

oguzgurbuz, bu başlığa bı goz at yardımcı olacaktır
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21991

13

Saturday, 7.11.2009, 11:37

kardes paylasim icin cok tesekkür ben bu programmi acaba nerden indirebilirim yardimci olabilirsen cok sevinirim bitürlü bulamadim yaf

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 8.11.2009, 00:54

AlaKaa, her pc de genelde olur ama bazı pc ler eski ise eskisi yüklüdür
pc de yüklü ise
masa üstünde bos bir yere sag tıkla
çıkan pencerede yeni kısmı var genelde orda olur
paint power :))

15

Sunday, 8.11.2009, 02:30

AlaKaa,

Power Point Microsoft Office içinde bir programdır. Bu yüzden direk ofisi yüklemelisiniz. Microsoft Office ücretli bir yazılımdır. alt linkden deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.
:yukle:
Download Free 60-day Trial Versions of Office 2007

16

Sunday, 8.11.2009, 02:32

Alıntı

paint power

ters çevir ;)

mustafa7171

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 13.11.2009, 17:25

Güzel Dokuman :D Tbrkler

18

Saturday, 14.11.2009, 10:00

nisa nisa, VALAH BENIM PC DE YOKMUS COK TESEKKÜR EDERIM beratcan, ALLAH RAZI OLSUN

19

Tuesday, 17.11.2009, 12:48

GüzeL anLatmissin..Emegine sagLík...

C@NISI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 6.01.2010, 20:23

ya bi isdegim olcak indiriyorum sifre isdiyo bunu sifresiz olani yok mu link vere bilirmisiniz sifresiz ve 30günlüne olmasin :( tskler simdiden