Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "canlı-fatih" bir erkek

• Özel mesaj gönder

141

Friday, 30.10.2009, 21:02

beratcan kardeşim öncelikle konuyla ilgilendgin için tsk ederim.. gelmişin evet az önce arkadaslar söyledi.....şöyle bi durum var flatcaste yayin yapan djlerin çogunun portu kapalı ve senelerdir bu şekilde yayın yapıyorlar..evet bazi dj arkadaşlarımızın portları kapalı buna katılıyorum .bazıları acamıyolar ..ama bu radyoya girislere engel degil .24 saat yayın yapan bir radyo burası dinleyici sayısıda 15 ile 20 nin altına düşmez .kısaca demek istedegim .giriş problemi olan bi radyonun bu kadar dinliyecisi olmaz.. bide bize hiç bi şekilde uyarı gelmedi..aynı gece içinde yasaklandı +yasaklandıgı gece portu acık dj arkadamızda idi yayın..gece 24 - 05 arası ... bu sid yasagini kaldırmak icin yapagımız herhangi bişeyY varmı?..demek istedigim bu yasak kalkmacakmı ? bende geziyorum radyo rulette gece sabaha kadar %90 nin portu kapalı ve hatta kapalı olan radyoların bile sid i atiliyor ..bu bizim şansımıza böyle oldu..her işte bi hayır vardır ..eger acma imkanınız varsa lütfen acın...ilgi ve alakanız icin tskler .....bizler radyo ruleti seviyoruzz ve devam etmesini istiyoruzz..

142

Friday, 30.10.2009, 21:17

Alıntı sahibi ""canlı-fatih""

flatcaste yayin yapan djlerin çogunun portu kapalı ve senelerdir bu şekilde yayın yapıyorlar

bizler genellikle hergün Rulete eklenen radyolara uğramaktayız her girdiğimiz radyonun mutlaka bir sorunu oluyor port sorunu olsun v.s gibi sorunlar

ama ilk önce açıklama yapıyoruz daha sonra tekrar sid koyduklarında yine radyolarıan gidip açıklama yapıyoruz
lütfen radyodaki port vb sorunlarınızı hallettikden sonra sid eklemesi yapın diye

hatta portlarını açamıyan radyo sahiplerini foruma çağırıyoruzki yardımcı olalım resimli açıklamalarla

sizin sid nosu neden engellendi ben bilemiyorum fakat mutlaka bikaç kez iletilmiştir size port sorununuz olduğu

yoksa bizlerden hiçbir arkadaşım zevkine sid banlamaz

bir örnek
geçen bir radyoya girdim port sorunu devamlı vardı o radyonun ismi lazım değil okadar yardımcı olmak istememe rağmen forumdan resimli anlatiyim portlarınız açık olsun daha sağlıklı bir yayın yapabilirsiniz demem rağmen ben kuralları biliyorum sizin hatırlatmanıza gerek yok diye karşılık verince bende çıktım radyolarından

tabi gereğini yaparak

• Özel mesaj gönder

143

Friday, 30.10.2009, 21:40

selamlar beratcan ..sizin söylediklerinizin hepsine katılıyorum ..bizde dj arkadaşlarımaza portlarını acmalarını söylüyoruz birkısmı acıyor bir kısmıda acamıyor.. acamayan arkadasımızada senin portun acık degil sen djlik yapamassın demiyoruzz..yayın hakkını elinden almıyoruzz..sonucta profesyonel radyo degil sanal radyo .amac eglenmek sohbet ve dostluk herhangi bir cıkar memfaat saglanacak bi yer degil ..emek ve gönül işi.....>..son söz olarak hic bi yetkili arkadas gelipte sizin radyonuzda giriş sorunu var radyonuz acilmıyor diye bir uyarıda bulunmadı ..Direk Ban..yinede tskler.. bir daha konu acıp forumu ve sizleri rahatsız etmicemm..hayırlı geceler dilerimm

• Özel mesaj gönder

144

Saturday, 31.10.2009, 04:25

selam.iyi forumlar .bu forumda özellikle sorun cıkarmak için degil flatcast ile ilgilli sorunlarımızı cözmek icin burdayız.her gece dolaştıgım gibi RADYO RULETte bu gecede dolaştım.gördünki sizin anlattıklarız yeterli gelmemiş .maalesef BAN 'ı biz yemişiz.sorgusuz sohalsiz!!çifte standartın realden cıkıp sanal ortamada bulaşması beni gercekten cok üzdü .emekse emek ,emege saygı harkez kendi çapında emek veriyor..haksa bu mu HaK!Bide şuda var eger biz burda sorunlarımı çözemeyeceksek sadece USER olacaksak buyrun benide BAN layın.Dogru söleyeni 7 köyden kovarlar ..alttaki resimde belgesi ..herkezi kendi vicdanına birakiyorum..iyiler her zaman kazanır..

..........YORUMSUZ.....

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

145

Saturday, 31.10.2009, 11:04

canlı-fatih,
Arkadasim neden banlandiginzi siz yada dj arkadasimiz daha iyi bilirler ama durup dururken kesinlikle banlanmazsiniz. Sistemimizde birde otomatik ban var, detayini tam aciklamayacagim ama 25 dakikalik ip üzeri sid gönderme engelini manipule edenlerin sidleri otomatik olarak banlaniyor. Bunuda kurallara yazma geregi duymuyoruz. Gerisini artik siz düsünün.

146

Saturday, 31.10.2009, 11:09

canlı-fatih,

resimlerden gördügüme göre senin portlarin kapali ve yayin yapan dj lerinde portlari kapali.

Kurall sunu söylüyor.
Port sorunlarından dolayı yayına girilmeyen Radyolar

Yayin yapan dj in port sorunu olsada, radyonun Port sorunu yok, yani yayinda en az birtane Portu acik dinleici bulunuyor, aksi halde sende giremezdin....

Detayli bilgi burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

yani anliyacagin, djlerin portu kapali diye bir radyo banlanmiyor, eger radyoda dj den baska kimse yoksa ve o dj'inde portu kapaliysa... Banlana bilir

• Özel mesaj gönder

147

Monday, 9.11.2009, 18:41

921992 numarali sid'in ban yasagının kalkmasını talep ediyorum..biz herhangi bir şekilde 25 dklik sid göndermeengelini manipule etmedik..iyi ozaman madem sistemde öle bi manipule edilme olayı varsa her canı sıkılan birbirinin sid.ini banlattırır.. bunun cezasını düzgün ve adil yayin yapan bizlermi cekicez.?.
sevgili yöneticilerin duyarlı davranıp, sid yasagın kaldırmalarını rica ederim ..herkese iyi forumlar ..saygılar..

148

Friday, 13.11.2009, 20:39

Radyo rulet tüm SİD BANNED yasakları kaldırılmıştır

• Özel mesaj gönder

149

Friday, 13.11.2009, 20:54

selamlar ,sid yasaklaklarının kaldırılmasından dolayı Duyarlı oldugunuz için tsler ..herkeze iyi forumlar .saygılar

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

150

Sunday, 15.11.2009, 22:05

Selam, ben bir şey sormak istiyorum son haftalarda flatcast sitede genelde sorun yaşıyoruz ve radyomuza giremiyoruz. Bağlantı sorunlarını tanımla dediğimizde internet bağlantısı yok veya site bakımda olabilir gibi alternatifler çıkıyor. Oysa Allaturka radyoda böyle bir sorun göremedim. Bizde bağlantı yokken orda hep var. Bunun nedeni nedir acaba. Sorun bizden mi kaynaklanıyor??? Yetkili arkadaşlardan yanıt gelirse sevinirim.

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

151

Sunday, 15.11.2009, 22:15

Tmm özür cevabım ilk sayfada varmış biraz aşağıya inmem gerekiyormuş :0002:

• Özel mesaj gönder

152

Monday, 16.11.2009, 01:04

emegi gecem tum dostlara tskler böle guzellikler yasattiginiz icin basarilariniz devami dilerim

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

153

Monday, 16.11.2009, 02:07

karadagli74,

Tskler sizlerin sayesinde :up:

umay53

Stajyer

• "umay53" bir kadın

• Özel mesaj gönder

154

Wednesday, 18.11.2009, 14:44

allturkaa çok tesekkürlerrrrrr harika bi uygulama olmus emegi geçen herkese sükranlarimi sunuyorum yüreginize saglik radyocayfilizi ailesi.

Oanfm

Acemi

• "Oanfm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

155

Friday, 22.01.2010, 09:57

Bu tür bir hizmet vermenizden dolayi Emeği geçen dostlara Yürekten Teşekkür ederim wEfsane

• Özel mesaj gönder

156

Wednesday, 27.01.2010, 20:54

TEŞEKKÜR

EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞKLER..GÜZEL BİR PAYLAŞIM GÜZEL BİR İLETİŞİM ÇOK SAĞOLUN.

silabent

Stajyer

• Özel mesaj gönder

157

Wednesday, 3.03.2010, 17:44

ya arkadaslar trykler fm die bir radyo var o nasil olior isim yazmis nasil olior o?

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

158

Wednesday, 3.03.2010, 20:20

Alıntı sahibi ""silabent""

ya arkadaslar trykler fm die bir radyo var o nasil olior isim yazmis nasil olior o?

bazen site yöneticileri sid listesini güncelliyor, belki bir gün senin sid numaran atilinca , sizin radyonun ismide yazar ;)

yani senin yapabilecegin birsey yok, allaturkaa yapmali

CaRe_

Acemi

• Özel mesaj gönder

159

Friday, 12.03.2010, 11:09

Alıntı sahibi ""silabent""

Bende merak etmistim bunu ogrenmis oldum. Tesekkurler super bir calisma olmus ruletradyo emegi gecenleri tbr ederim.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

160

Tuesday, 16.03.2010, 08:56

@all

Bütün yasakli SID'lerin yasagi kaldirilmistir