Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sersericagri"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 26.03.2010, 03:55

SeLaM aRKaDaŞLaR YaRDıM eDerMiSiNiZ

selam merhaba arkadaşlar benim bi radyom var önceleri açtıgımda radyo yayını yapıyordum 3 5 arkadaşlarım gelirdi şimdi açıyorum kimse giremiyor beyaz sayfa çıktı diyor herkez chat panelinin oldugu yerde portlar açık aktiwex de yüklü karşı tarafda yükledigii halde kimse yayınıma giremiyor yardımcı olursanız sewinirim şimdiden teşekkurler

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 26.03.2010, 08:51

sersericagri,
Benim anladigim kadari ile giriebiliyor yanliz radyo beyaz kaliyor öylemi? Ses geliyor yani?
Baska tema almayi dene bi, flatcastin kendi temasiyla dene, temayi upload yaptigin siteden silinmis olabilir, olmazsa Producer plugini bi silip tekrar yükle. Portun acik ise sorun bunlardan kaynaklanabilir.

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 26.03.2010, 12:06

ben dj olarak giriyorum parça çalıyorum ama karşı tarafa link gönderdigim zaman beyaz sayfa geliyor chat paneli yerine diyor giren herkez ben bu konuda pek bilgim olmadıgı için önerilerinizi pek anlamadım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinnirim kaç gundur bu sorundan dolayı giremiyor kimse :(

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 26.03.2010, 12:12

sersericagri, Demek istedigim eger flatcastin kendi temalarina gecince sorun kalkiyorsa senin kullandigin temanin yüklenmis oldugu URL si ölmüstür yani host tarafindan vs.. silinmistir , bu yüzden de beyaz ekran cikar yanliz müzik felan ses gelir.
Bilmek istedigim flatcastin temalarinda da bu sorun varmi?
Flatcast Dark ta mesela?

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 26.03.2010, 12:12

sersericagri, radyonun adresini verebilirmisin, yayinida alirsan gelip bakma imkanimiz olur..

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 26.03.2010, 13:01

www.kaosfelaketi.blogcu.com radyo bu şuan yayındayım ama dedigim gibi kimse giriş yapamıyor arkadaşlar şu sorunu lütfen hemen çözelim

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 26.03.2010, 13:24

sersericagri, ozelden ve msn'den yardimda bulunmuyoruz...

ikinci olarak adresine girdim ve gorunuyorki kullandigin indexi duzenlememissin yani kendi radyonun sid numarasini eklememissin, boyle oluncada tabiki kimse giremez radyona,

kodlari duzenle ve sid numarani yaz..

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 26.03.2010, 13:53

Masum Masum, sagol ama ben düzenlemeyi ve sid numarayı eklemeyi falan bilmiyorum yani anlıcagın bu konuda kara cahilim :( zaten bu radyoyuda ben açmadım bi arkadaş açmışdı bana ama onada ulaşamadıgım için sizden yardım almak istiyorum

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 26.03.2010, 14:46

indexi Not Defteri ile ac ve kodlara sira ile bakip asagidaki iframe kodunu bul, iceridindeki xxx yazan yere radyonun sid numarasini ekle ve kayit et..

<iframe style="width: 800px; height: 600px" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx " width="800" height="600"></iframe>

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 26.03.2010, 14:55

teşekkürler hemen deniyorum

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 26.03.2010, 15:40

denileni aynı şekilde uyguladım ama sorun devam ediyor :'(

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 26.03.2010, 15:55

sersericagri, sorun devam eder cunki sidi eklememissin hala
bunu ogrenip kendi basina kimseye ihtiyac duymadan yapabilsin diye bilgi veriyoruz,
simdi ben yapsam 2 dakikada sorun cozulur ama sen ogrenememis olursun,
o yuzden yaptigin islem neyse onu yaz ona gore nerde hata yaptigini bulalalim,

dedigm kodlari bulup sid numarasini ekledinmi?
eklediysen eger onizleme yapip kayit ettinmi?

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 26.03.2010, 16:11

Masum Masum, evet aynı dedigin gibi yaptım sid rakamları start stream yazısının yanındaki sid'se eger ordaki rakamları aynı şekilde yapıştırdım önizleme yapıp kaydettim bu sorun bende 2 3 gündür var çözemedim bir türlü