Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AZAB

Stajyer

• "AZAB" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AZAB"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 13.04.2010, 22:53

jurilere

öncelikle selam herkese ---bir iki konuya deyinmek istiyorum basligi dogru yeremi actim bilmiyorum malum yeni forum acemilik iste eski forumda haksizlik var yanlis kararlar aliniyor bu temanin haki bu deyil 1ci sira 2 ci sira bilmem hangi sira olmaliydi diyen arkadaslarin cogu juri olmus ama eleri hala vijdanlarina varmamis herkes bir emek veriyor ve temasini hakli olarak guzel yerlerde gurmek istiyor tabi hak eden var etmiyen var ama sonucta harcnan bir emek var ve bu emeyi gözarde eden juri öyelerine sunu demek istiyorum burda juri olmusunuz ama unutmayinki sizde birgun juri karsisina cikcaksiniz cogu kisi bu yazlilanlara tepki vercek ama tepikiyi vermeden önce verilen kararlara bir bakin ne demek istediyimi anlarsiniz yazik gunah

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 13.04.2010, 23:43

azab bundan oncekı forumda tema secımı moderatorler tarafından yapılıyordu sımdı jurıler secıyor
jurı uyelerımız yakın zamanda 20 ye cıkacak 2 yada 3 kısının kotu yada ıyı oy vermesı fazla bı sey degıstırmeyecek

dilan_35

Orta Düzey

• "dilan_35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 13.04.2010, 23:59

insanları memnun etmek ne kadar zormuşş

adminim beni jüri ederse herkeze bol bol yıldız vercem ben :))

VeR@

Profesyonel

• "VeR@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 14.04.2010, 18:59

azab söylediklerinde kısmen doğruluk payı var evt ama kimseninde haksızlık yapacagını zannetmiyorum yani en azından kendi adıma söliyim.. elbette herkes kendi temasını en üstlerde görmeyi arzular ama seçen kişilerin bile temaları 2 yada 3 de yer alabiliyo. bu tamamen göreceli bi iş zevk meselesi yani.. kimseye de dayatamaz insan benim temama 5 yıldız ver vs... kaldıki henüz çok yeni bi sistem iniş çıkışlar yaşanır doğaldır..şimdiden sitem etmek kendinizce haklı olsanızda acele olmuş... inş tüm herkesin teması gereken yerde olur... bide bi laf var tabiri caizse kargaya yavrusu şahin gibidir derler :) herkesin teması kendi gözünde çok iyi ama işte gel görki temadaki kullanım alanı, harcanan emek vs vs bunlarıda göz önünde bulundurunca sizin yada bizim kendimizin yaptıgımız temalar bize göre çok güzel olsada başkalarına deil .gönül koymayın inş. herkesin emegine saygı duyuluyo yorumlarla da bunu herkes kendince yazıp gösteriyo...

AZAB

Stajyer

• "AZAB" bir erkek
  • Konuyu başlatan "AZAB"

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 14.04.2010, 21:51

slm

azab bundan oncekı forumda tema secımı moderatorler tarafından yapılıyordu sımdı jurıler secıyor
jurı uyelerımız yakın zamanda 20 ye cıkacak 2 yada 3 kısının kotu yada ıyı oy vermesı fazla bı sey degıstırmeyecek

tskler onur
insanları memnun etmek ne kadar zormuşş

adminim beni jüri ederse herkeze bol bol yıldız vercem ben )

sen önce paylasim yap senide gururuz merek etme
öncelikle selam herkese ---bir iki konuya deyinmek istiyorum basligi dogru yeremi actim bilmiyorum malum yeni forum acemilik iste eski forumda haksizlik var yanlis kararlar aliniyor bu temanin haki bu deyil 1ci sira 2 ci sira bilmem hangi sira olmaliydi diyen arkadaslarin cogu juri olmus ama eleri hala vijdanlarina varmamis herkes bir emek veriyor ve temasini hakli olarak guzel yerlerde gurmek istiyor tabi hak eden var etmiyen var ama sonucta harcnan bir emek var ve bu emeyi gözarde eden juri öyelerine sunu demek istiyorum burda juri olmusunuz ama unutmayinki sizde birgun juri karsisina cikcaksiniz cogu kisi bu yazlilanlara tepki vercek ama tepikiyi vermeden önce verilen kararlara bir bakin ne demek istediyimi anlarsiniz yazik gunah

benim temamyada temalarim kacinci sirada olmus olmasi hicmi hic önemi yok erken yapilimis bir uyarimi onuda siz karar verin hersey ortada gecimim temarla deyil ufak bir paylasim sadece secilmis temalara bir bak ondan sonra yorum yaz belki haksizlik yapmisim ama yapilan kadar oldugubu sanmiyorum örnek dersen gusteririm ama buda bana yakismaz juriler var demi :)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 14.04.2010, 22:05

mesala soyle dıyeyım azab benım temamdan ornek vereyım ben kendıme 5 yıldız verdım dıyelım
sonra dıger jurıler 1 verdıler (tema begenimlerine gore)
ne oldu benım tema ben kendıme 5 vermıs olsam bıle benım tema 3 . kisima gider
yanı demek ıstedıgım bır yada bırkac kısı en dusuk 1 yada en fazla 5 vermesı cok sey degıstırmeyecek cogunluk neyse o olacak

bu konuda rahat olunuz