Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eflatun61"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 2.08.2010, 18:21

bot yerleştirmek istiyorum [Edit]

slm arkadaşlar, bu konuyu yazmıştım ama ya yayınlanmadı ya ben göremedim, neyse sorunum şu,,,ben radyoma bot yerleştirmek istiyorum,ama haber çekme botu degil, hani bilirsiniz, bazı sitelerde vardır, belli aralıklara sitenin chat bölümüne yazı gönderir mesela 5 dakikada bir, otomatik olarak chat bölümüne '' RADYOMUZA HOŞGELDİNİZ'' diye yazı gönderir,,işte aradıgım bu,acaba flatcastta böyle bir imkan varmı ?,yardımcı olursanız sevinirim,,tşkler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (2.08.2010, 21:20)

2

Monday, 2.08.2010, 19:48

flatcastta böyle birsey yok, ayrica konu basliklarini konuyla ilgili yazmayi ögrensen hic fena olmaz.

3

Monday, 2.08.2010, 20:21

radyo index
sen gormedin ben gordum eflatun :)

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 3.08.2010, 14:45

radyo index
sen gormedin ben gordum eflatun :)

pardon atiye ben görememişim.

Bir erkegin ölürken kıpırdayan son yeri, kalbidir. Bir kadının ölürken,dili...
-George Chapman-

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 3.08.2010, 14:47

flatcastta böyle birsey yok, ayrica konu basliklarini konuyla ilgili yazmayi ögrensen hic fena olmaz.
ben daha stajyerim cansu, ayrıca yardım istemenin başlıkla fazla ve dogrudan alakasını göremedim,ama yinede tavsiyelerini dikkate alıcam.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 3.08.2010, 15:04

basligin icerigi cok önemli!
düsün herkez "acil yardim" veya "lütfen yardim" yazacak olsa, eski yazilanlardan faydalanmak isteyenler konulari nasil ayiredebilecekler?
benim ilk gördügüm baslik, eger konu bilgi alanimsa acip okuyup yardimci olurum. "lütfen yardim" gibi basliklar konuyu aydinlatmiyor.

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 3.08.2010, 15:07

ayrıca yardım istemenin başlıkla fazla ve dogrudan alakasını göremedim,
bir kütüphaneye giriyorsun ve bir kitap almak istiyorsun, fakat tüm kitaplarin isimleri ayni "Lütfen Okuyun" kacini okurdun?