You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

afraze16

Trainee

• "afraze16" started this thread

Date of registration: Aug 27th 2007

• Send private message

1

Saturday, October 20th 2007, 9:38am

dj yayındayken ses kesıntısı

slm arkadaslar oncelıkle boyle guzel paylasımlarda bulundugunuz ıcın tskler benım sorunuma gelınce dj yayındayken asırı derece ses kesıntısı oluyor bu sorun neden kaynaklanıyor ve bu sorunu nasıl cozebılırım ses kesıntısı dısında yayını mukemmel sadece bızım keyfımızı bozan es kesıntısı bana ne yapacagımı onerırsenız cok memnun olacagım

hersey ıcın sımdıden tkler yuregınıze emegınıze saglık arkadaslar

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

Date of registration: Jun 26th 2007

• Send private message

2

Saturday, October 20th 2007, 12:05pm

afraze16, ses kesilmeleri genelde ek olarak sarki indirme yani download programlari acik olunca olur (limewire,bearshare v.s.)...baglantinin upload gücünü paylasmis oldugu icin...

ses kesilmelerini önlemek icin, yayin esnasinda mümkünse baska programlari acik tutmamaktir, buna maalesef msn'de dahil olabiliyor bazen

internet baglantinin upload gücünede bagli olan birsey bu, yani baskasinda sorun olmaz fakat sende olur, o yüzden ses kesilmeleri ne zaman olduguna dikkatini verirsen sorunun ne oldugunuda kolaylikla cözebilirsin ;)

afraze16

Trainee

• "afraze16" started this thread

Date of registration: Aug 27th 2007

• Send private message

3

Saturday, October 20th 2007, 4:49pm

tskler cevap verdıdıgınız ıcın bende eskıden oluyordu net baglantımı degıstırdım o sorunlar cozuldu baska bır djmızde oluyor bu sorun bugun bendede oldu statıge bakınca eksı artı olması gerekırken anlamadım bana bu konuda bır bılgı verısenız gene sevınecegım hayırlı aksamlar hersey ıcın tskler