Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

yusufyk

Schüler

• »yusufyk« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 21. April 2007

• Nachricht senden

1

Samstag, 5. März 2011, 10:06

Flatcast F5 3 Geçiş Yapamıyorum versiyon bölümü gözükmüyor?

MErhaba Arkadaşlar;

Flatcast F5 3 Geçiş Yapamıyorum versiyon bölümü gözükmüyor?

Resimde Gözüktüğü gibi... Siz bu neden olabilir ve ne yapmalıyım arkadaşlar.... Şimdiden Tşkler

melye

Leitung

• »melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

2

Samstag, 5. März 2011, 10:15

Aynı olay bendede oldu..
geçiş yaparken aynı anda yayın açıksa yapamassınız...
yayını kapatıp tekrar girerseniz aynı sayfada görünecektir...

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

3

Samstag, 5. März 2011, 11:07

melye arkadasimiz gerekli bilgiyi vermis
versiyon degisikligi yaparken yayinin kapali olmasi sart..

yusufyk

Schüler

• Nachricht senden

4

Samstag, 5. März 2011, 17:59

Bilgiler için tşk ederim arkadaşlar

Yaynı kapattım ve denedim yine aynı hatayı verdi versiyon bölümü aktif olmuyor acaba yayin uzun süre mi kapalı olması lazım anlayamadım 2 gündür yapamadim bir türlü

Findik

Jüri

• »Findik« ist weiblich

Registrierungsdatum: 13. Juni 2007

• Nachricht senden

5

Samstag, 5. März 2011, 18:43

degisistirmek istedigin sid yayin disi olmali, baska dj in yayini almadigina dikkat et. genelde kapandiktan birkac saniye sonra versiyon degisebilirsin.

olmazsa ayni hesaptan yeni bir yayin ac

yusufyk

Schüler

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 10. März 2011, 21:15

Yeni versiyona geçiş yaptım tşkler Arkadaşlar

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

7

Donnerstag, 10. März 2011, 21:26

yusufyk, sorunun hallolduguna sevindim
nasil hallettin sorun neden kaynaklanmis aciklarsan benzer sorunu yasayan arkadaslarda faydalanmis olurlar..

yusufyk

Schüler

• Nachricht senden

8

Donnerstag, 10. März 2011, 21:28

Sanırım Radyonun bir süre kapalı olması gerekiyor o zaman versiyon bölümü çıkıyor. ben radyoyu kapattim hemen arkasından devamlı bakıyordum versiyon gözükmüyordu ama uzun bir süre kapalı kalınca gözüktü tabi hemen yeniledim :)

esalet

Schüler

• »esalet« ist männlich

Registrierungsdatum: 26. Juni 2007

• Nachricht senden

9

Sonntag, 13. März 2011, 16:45

selam arkadaslar

çok özür ama bende bu yeni 5.3 hakkinda yorum yapmak istiyorum. Flat sanki çok gerekli gibi 3 degisiklik yapiyor. yazi yukardan asagi aksa ne olur asagidan yukari aksa ne olur veya tema çalinsa ne olur çalinmasa ne olur. sitede bir sürü tema var indir ekle. Flat asil sorun çözecekse. port sorunu nedeni ile yayin yapamiyan yüzlerde dj var. eger sorun çözmek istiyorsa flat bence port sorununu çözsün. Buda benim fikrim...

Findik

Jüri

• »Findik« ist weiblich

Registrierungsdatum: 13. Juni 2007

• Nachricht senden

10

Sonntag, 13. März 2011, 21:12

@esalet,

flatcastin bir port sorunu yok, sorun kullanicilarda veya kullandiklari cihaz ve programlarda. güvenlik kullanmadan (firewall modem vs.) nete baglanirsan port acmanada gerek yok
eger ücretsiz bir yayin istiyorsak, mecburen p2p sistemi üzeri baglanmamiz gerek, bunun icinde güvenlik araclarimizi ayarlamamiz gerek

11

Donnerstag, 17. März 2011, 09:14

ASALET FLATTA HER HANİGİ BİR SORUN GÖRMEDİM BUGÜNE DEK SADECE KULLANICILARINA YENİ HİZMETLER VERMEKLE UĞRAŞIYOR HA BİRDE ŞU VAR GÜLÜ SEVEN DİKENİNEDE KATLANIRRRRRRRRRRRRRRR :asla

yildiz_28

Schüler

• »yildiz_28« ist weiblich

Registrierungsdatum: 22. Januar 2011

• Nachricht senden

12

Montag, 21. März 2011, 00:20

Ban

Benim dusuncemde daha farkl i su an ban atamiyorsun flata atsanda tekrar nik kayit edip geliyor aslinada buna bir cozum bulunmali ban atilamn kisi ayni radyoya girmemeli bazi kendini bilmezler yada söyle söyleyim klavye arkasinda kabadayilik erkeklik tasliyanlar icin kesin bir cozum bulunsa daha iyi olur diye düsünüyorumm bir cok radyoda kim nerden girmis bakilsada ama o gelen kisiyi engeliyemedikten sonra olsa ne olurkii ben diyorum ki flatcast adminleri bu kendini bilmezler icin guzel birsey bulmali forumlarda nasil ip lerine ban atiliyor flatcasta ola bilir dusuncesindeyim ... saygilar

power_turk

Anfänger

• »power_turk« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Juni 2008

• Nachricht senden

13

Mittwoch, 6. April 2011, 23:40

aynı dert bende de olmuştu çok tsk ederm.. bilgileriniz için...

14

Mittwoch, 4. Mai 2011, 11:58

aynen ban olayi kalkmis durumda yeni surumde isteyen nikini kayit ediyor isterse bu bana ters ben ortami bozan biri olursa kavga cikartan vs eger uyarilarimi dikkate almiyorsa atarim ve bu olay yeni surumde yok ben o yuzden eski surume tekrar gectim.
aslinda pek de fazla bir degisiklik yok ban ve giris disinda ben goremedim hersey ayni.....eskisi surum daha iyi

15

Mittwoch, 4. Mai 2011, 12:17

yeni surumde isteyen nikini kayit ediyor isterse bu bana ters

nickin kayıt etmesi demek sizin radyonuza ediyor anlamıdan değil
başak bir radyoya geçtiğinde devamlı nick girmekle uğraşılmasın diyedir

siz çizdikden sonra yine sistem aynı (nickli bile girse) çizmek yasaklamak yine eski sistemde olduğugibidirF5.0 , F5.2 ve F5.3 de de değişen bişey yok

T U R U N C U

Fortgeschrittener

• »T U R U N C U« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. Juni 2009

• Nachricht senden

16

Donnerstag, 5. Mai 2011, 12:38

Ban isteyen arkadaslara birşeyler yazmak istiyorum şöyle düşünelim flatcast sistemi tamamen sizin ve istiyosunuzki flatcasti herkez kullansın herkez radyolara girsin (Ki bunu herkez ister) hic kullanıcı eksilmesin ve flatcast popüler olsun istiyorsunuz.. Peki bunu istiyorken Ban olayini koyup flatcasttan kullanicilarin sogumasini istermisiniz :) tabiki istemezsiniz ban olayida bence flatcasttan insanlari telafisiz uzaklastirmak anlamina gelir ve bu flatcastin isine gelmez ve haklidirda.Ban olayi yeni versiyonlarda kalkmamis olsaydı şuan flatcast bu kadar popüler olmazdı.Bunu istemekte flatcast yetkililerinin en Doğal hakkıdır...

NuRiye

Schüler

• »NuRiye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 18. März 2007

• Nachricht senden

17

Donnerstag, 5. Mai 2011, 16:27

Ban isteyen arkadaslara birşeyler yazmak istiyorum şöyle düşünelim flatcast sistemi tamamen sizin ve istiyosunuzki flatcasti herkez kullansın herkez radyolara girsin (Ki bunu herkez ister) hic kullanıcı eksilmesin ve flatcast popüler olsun istiyorsunuz.. Peki bunu istiyorken Ban olayini koyup flatcasttan kullanicilarin sogumasini istermisiniz :) tabiki istemezsiniz ban olayida bence flatcasttan insanlari telafisiz uzaklastirmak anlamina gelir ve bu flatcastin isine gelmez ve haklidirda.Ban olayi yeni versiyonlarda kalkmamis olsaydı şuan flatcast bu kadar popüler olmazdı.Bunu istemekte flatcast yetkililerinin en Doğal hakkıdır...

malesef yaniliyorsun, 4.15 ve 4.16 da kullanilan ban sisteminin kaldirilma nedenleri sunlardir

1.) Flatcastaki bani acmayi nerdeyse herkez biliyordu, bilmeyenler ise 5 dakika icinde google aramasindsan buluyordu, hatta bu forumda bile banin nasil acildigi yaziyordu.
2.) Ban sisteme flatcastin databasini gereginden fazla zorluyordu, her radyoya giriste bir sql sorgulamasi, bu bilgisayar bu sidli radyoya girebilirmi??
3.) ban sistemi okadar kabarmistiki, bazi kisiler banlanmadigi halde bazi radyolara banliymis gibi giremiyorlardi, nedeni ban acmak icin kullanilan MAC IP yaniltan programlar.
4.) mantik hatasi, istenilmeyen kullaniciyi sadece aktif chatten uzaklastirilmasi gerek, dinleyiciyi radyodan degil. (bizler hic evde, arabada radyo dinlerken banlandikmi??? )

f5 ve yüksek sürümlerin sistemi (save chat) eskiye göre cok daha güvenli, bunu eskiden saldiriya ugrayanlar cok iyi bilir

BEDBAHD

Anfänger

Registrierungsdatum: 16. September 2007

• Nachricht senden

18

Dienstag, 20. Dezember 2011, 13:31

son derece dogru tespit

güzel bir tespitte bulunmuşsun.. evet aynı fikirdeyim.. kesinlikle BAN ve PORT sorunlarına çözüm üretmeli flatcast adminleri..