Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

41

Wednesday, 6.04.2011, 22:52

emeğiinizee sağlık çok teşekkürler...

• "kirikkalplerfm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 7.04.2011, 20:44

super calismalar ellerine saglik

• "kirikkalplerfm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 7.04.2011, 22:09

Kirikkalplerfm

Rica etsem sizden bana acaba gift yapa bilirminiz yukardan alta dorgu radyomuza hosgeldiniz diye ama sabit duran oynamicak ne sag sol nede baska türlü ve rengi kirmizi olucak özelikler sitemin rengleri cunku belili renglerde kalin yazili var bende birtane bulmustumda olmuyor sitedede sorun oluyor cok oynuyormus giftler cok varmis sitedede bende sabit istiyorum simdi ayri ayri yazilicak ama bir sag birde sola koymak istiyorum cünkü üc tane desik yazi sekliyle yaparsaniz sevinirim en fazla 3 tane birisi normal yazi olsun ve kalin ama umarim yaparsiniz tsk ederim bana cvp yazarsaniz yapip yapmicaniza cok sevinirim özelden