Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

fmkanka

Stajyer

• Özel mesaj gönder

161

Tuesday, 1.01.2008, 18:41

Arkaşlar resimlerde gösterilen tüm yolları yaptım ama bu URL işini yapamadım bi YARDIM

162

Tuesday, 1.01.2008, 18:54

fmkanka, Flatcastten bir hesap actığın zaman yayın linkin Flatcastin sana sağladıgı link olacaktır.

Bu linki kısaltman için bir domaine ihtiyacın var.

Örn: Sana gelecek adres http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=000000

şeklinde olacaktır.

Sen de bu adresi kendi sitene yönlendireceksin.

www.tr.cx sana yardımcı olabilir. Ya da google ye free domain yaz. Sana yardımcı olacak çok site bulacaksın.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

163

Wednesday, 30.01.2008, 00:06

Re: Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

[
merhabalar burada Html e maile gelen nereye yapışacak sayfaya yapıştırılacakta nereye nasıl? resimli varmı çok afedersiniz bilgilendirirseniz
saygılarımla
dinleyiciler gelemiyor sid nosu yazılmasına rağmen adres illa olacak ama nasıl oluşturulacak sid nosu olsa kafi olmazmı zatende olmuyorya bir arkadaşım sordu düzeltemedik

[b]geldik i$in sonuna, daha evel Üye Kaydi olurken verdiginiz E-Posta adresinize, icinde [color=#0000FF]html kodu[/color] bulunan bir mail gelecek,
o kodu [color=#FF0000](boyutunu biraz yükselterek 4pxl)[/color] kopyalayip Sitenizin sayfasina yapistirin.

bizim actigimiz örnek Radyonun Kodu[/b]

[code]<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no">
</IFRAME>[/code]

radyonuzun bir POPUP penceresinde acilmasini istiyorsaniz bu Kodu kullanin, boyutlarini tabi kendi radyonuza uygun yapin.
önce bu kodu [b]<head> ve </head>[/b] in arasina yapistirin
[code]<SCRIPT LANGUAGE='JAVASCRIPT' TYPE='TEXT/JAVASCRIPT'>

<!--
var win=null;
function NewWindow(mypage,myname,w,h,pos,infocus){
if(pos=="random"){myleft=(screen.width)?Math.floor(Math.random()*(screen.width-w)):100;mytop=(screen.height)?Math.floor(Math.random()*((screen.height-h)-75)):100;}
if(pos=="center"){myleft=(screen.width)?(screen.width-w)/2:100;mytop=(screen.height)?(screen.height-h)/2:100;}
else if((pos!='center' && pos!="random") || pos==null){myleft=0;mytop=20}
settings="width=" + w + ",height=" + h + ",top=" + mytop + ",left=" + myleft + ",scrollbars=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,toolbar=no,resizable=no";win=window.open(mypage,myname,settings);
win.focus();}
// -->
</script>[/code]

sonra bunu [b]<body [color=#FF0000]buraya[/color]>[/b] kodunun icine yapistirin bodynin icinde olmali
[color=#FF0000]Boyutlara ve radyonun sid numarasina dikkat![/color]

[code]onLoad="NewWindow('http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169','radyo','815','615','custom','front');"[/code][/quote]

babey01

Acemi

• Özel mesaj gönder

164

Friday, 1.02.2008, 19:13

benim de bazi arkadaslar gibi, radyoma benden baskasi giremiyor nedeni hakkinda bilgisi olan bir arkadas lütfen yardim etsin tesekkürler

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

165

Friday, 1.02.2008, 19:35

babey01, hic AGK yi okuyup aramayi denedinmi?

ben senin icin bir link buldum
buyur --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

166

Friday, 1.02.2008, 19:36

[@b].Kaptan34[/b],
hic birsey anlamadim!

Exalepe

Acemi

• Özel mesaj gönder

167

Friday, 8.02.2008, 14:01

Radyoyu sizin dediğiniz doğrultuda kurmaya çalıştım ve kurdum sanıyorum ama dj girişi artık olmuyor, bu yeni sisteme bağlı birşeymi yoksa bende hata mı var?

168

Friday, 8.02.2008, 14:26

Alıntı sahibi ""Exalepe""

Radyoyu sizin dediğiniz doğrultuda kurmaya çalıştım ve kurdum sanıyorum ama dj girişi artık olmuyor, bu yeni sisteme bağlı birşeymi yoksa bende hata mı var?

Dj giriş sayfasında soldan herhangi bir nick ile Flatcaste giriş yapınca sayfa tekrar eski halini alacaktır.
Flatcastin yeni uygulamalarından biri.

DJ Huseyin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

169

Saturday, 9.02.2008, 22:03

Arkadaslar benim sorunum soyle ben radyomu uzun zamandan beri yayindayim ancak yaklasik 1 aydan beri dj ler radyoyu acabiliyo ancak radyo ne flatcast de gozukuyo nede misafirler yayina giremiyo yazilanlardan da tam olarak bisey anlamis deyilim bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim yardiminiz icinsimdiden tesekkurederim hersey gonlunuzce olsun saygilar

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

170

Saturday, 9.02.2008, 23:27

Alıntı sahibi ""DJ Huseyin""

Arkadaslar benim sorunum soyle ben radyomu uzun zamandan beri yayindayim ancak yaklasik 1 aydan beri dj ler radyoyu acabiliyo ancak radyo ne flatcast de gozukuyo nede misafirler yayina giremiyo yazilanlardan da tam olarak bisey anlamis deyilim bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim yardiminiz icinsimdiden tesekkurederim hersey gonlunuzce olsun saygilar

sorunun cevabi portalda yaziyor, bukadar yazacagina önce okusaydin :)
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8041

celepfm

Acemi

• Özel mesaj gönder

171

Friday, 15.02.2008, 02:36

arkdaslar radyoyu nasil siteme koyacam peki yardim edin lutfen

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

172

Friday, 15.02.2008, 03:52

Alıntı sahibi ""celepfm""

arkdaslar radyoyu nasil siteme koyacam peki yardim edin lutfen

basligi tekrar oku, anlarsin :)))

karani

Stajyer

• Özel mesaj gönder

173

Monday, 18.02.2008, 22:51

selamün aleküm sorun flatcast lütfen cok ama cok ricam!!

AllaTurkaa,
sizlerden bir ricam var
lütfen benim bir bizim bir küy sitemiz var ama radyo yaptim da bir türlü misafirlerimizi alamiyom yani olmuyor bu isi bana birileri yapamazmi lütfen beni yönlendirirseniz sevinicem ya da ben yapayim amma nasil olmasi gerekiyor benim anlicam sekil de olsun saygilar

karani

Stajyer

• Özel mesaj gönder

174

Tuesday, 19.02.2008, 12:26

cünki sen yalniz bir radyo dinlemeye hakkin var bir pc den de ondan
bre kizan

sohop

Stajyer

• "sohop" bir kadın

• Özel mesaj gönder

175

Friday, 22.02.2008, 14:57

selam
iframeyı sitemde bir sayfaya yerleştırdım lınke tıklatınca şu yazı gelıyor

Sie haben versucht gleichzeit mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten. kımse radyomu dınlıyemıyor

176

Friday, 22.02.2008, 15:32

sid numaranı doğru yazdın mı öncelikle onu kontrol et.

Bu mesaj dahil birçok Flatcast sorun mesajını burdan okuyabilirsin.

(Hangisi ne anlama geliyor?)

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=6104

• Özel mesaj gönder

177

Saturday, 29.03.2008, 14:31

slm .benim bir problemim var yardımcı olrusanız sevinirim.şimdi ben bu sayfanızda açmış olduğpunuz konunun açıklamalarına göre rayo açtım.yalnız benim kendime ait internet web adresim yok.dj olarak giriyorum yayın yapabiliyorum ama içeriye dinleyici girmiyor.bunu bir türlü anlayamadım.deneme olarak bir arkadaşımı yayına girmesi için rica ettim. girdi yayın yapıyor ama ben onu dinlemek için sayfaya giriş yapamıyorum dinleyici olarak.şimdi dinleyicilerinde katılması için illa websitesi olmak zorundamıyım.sayfa açılmıyor radyo açılmıyor.web site adres edinmeden yane homepage sayfası olmadan radyoyaya giriş nasıl yapılabilir bunu hemen yanıtlarsanız sveinirim.bird eher girişte bana bu olumsuz yanıt veriyor.bunu bana açıklar mısınız.:
Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from "BARBIE-FM" using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:
http://

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.
:blink1:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

178

Saturday, 29.03.2008, 17:07

securucy, ana sayfada konu gorunur bicimde duruyor, vede forumda arama yapsaniz zaten bulacaksiniz,
size tek bir soru, diyorsunuzki yayin veriyorum ama dinlemeye giremiyorum, hic dusundunuzmu girmek icin bir adres gerektigini?
oncelikle radyonuz icin bir adres almalisiniz, forumda gereken bilgiler mevcut, vede bu vermis oldugum linkdeki konuyuda lutfen okuyun, gerekli aciklamalar var..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8041&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

• "ataspinar53" bir erkek

• Özel mesaj gönder

179

Friday, 4.04.2008, 18:23

arkadaşlar bir flatcast radyo kurdum tariflere göre her şeyi yaptım karşı taraftan radyoyu görebilmeleri için siteme girdikleri zaman active x denetimini yükle diyor başka bir eksik olabilir mi? yardım ederseniz memnun olurum.

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

180

Friday, 4.04.2008, 19:01

ataspinar53,
eksik birsey yok, ilk defa bir flatcast radyosunu ziyaret edenler mecburen Flatcast Viewer'yi ( activeX ) yüklemeleri gerekir