Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

i-rem

Profi

• »i-rem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 26. Juni 2007

• Nachricht senden

41

Donnerstag, 6. Dezember 2007, 01:41

tija~mamiki~62, biraz daha bilgi versen memnun olurum,

soruna karsi soru sorasim geldi: sarkilar mp3'mü ?
equalizer (audio) mevcutmu ? belki ses kartinizda sorun vardir..

GençAdam

Anfänger

Registrierungsdatum: 8. Dezember 2007

• Nachricht senden

42

Samstag, 8. Dezember 2007, 15:47

arkadaşlar ben yeni kurdum radyou benim linki nerde yayını dinlemesi için milleyte yolluyacağım link yok:D

43

Samstag, 8. Dezember 2007, 17:28

Zitat von »"GençAdam"«

arkadaşlar ben yeni kurdum radyou benim linki nerde yayını dinlemesi için milleyte yolluyacağım link yok:D

Mail adresine aşağıdaki gibi bir kod gelmesi lazım...

<IFRAME height="604" width="804" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=Buraya kendi sid numaranızı yazın" scrolling="no">
</IFRAME>

Eğer bir siteniz varsa bu kodu diğer html tag lar arasına siteniz için uygun bir yere yapıştırın.

http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=Buraya kendi sid numaranızı yazın.

Yukarda yazılı olan adresten de dinleyicilerin radyona gelebilir.

Geniş bilgi için Buraya bir göz at...

GençAdam

Anfänger

Registrierungsdatum: 8. Dezember 2007

• Nachricht senden

44

Montag, 10. Dezember 2007, 00:40

tşkler hayal gözlüm.oh be rahatladım ceeee...

Registrierungsdatum: 10. Dezember 2007

• Nachricht senden

45

Montag, 10. Dezember 2007, 03:43

arkadaşlar bana bi yardım edin normal olarak yayın yapıyorum fakat winamptan yapamıyorum bende ses var ama ekolayzır kıpırdamıyor dediklerinizin hepsini denedim 1. sücüdede yok benim ses kartımı gösterdiğimdede yok (mixseride kaldırdım) anlamadım neden xp kullanıcısıyım explorer kullanıyorum yayında

• Nachricht senden

46

Montag, 10. Dezember 2007, 03:46

Re: winaptan yayın ( videolu anlatim )

Zitat von »"fcf35"«

dj arkadaslarım artık yayınlarımızı winap media player virtualdj mixserler yada diyer muzik calarlardan yapabiliriz kesintisiz bisekilde....
evet arkadaslar ılk olarak EXPORT MODE den ıse gırıyoruz 2. adım olarak ekolayzırın ustune gelıp sağ tıkla audi,dj-mixser diyip use dj-mixseri ısaretini kaldiriyoruz. ve mixserimiz kalkiyo. sonra tekrar ekolayzırın ustunde sağ klik audi diyip alt tarafta olan birincil ses sürücüsünüü altinda bulunan pcnizin ses kartını isaretliyosunuz ve acık olan winap, media player virtual dj programi yada diyer mixserler veya muzik calarlarınız devreye giriyo.kesintisiz yayin sizle artık......:o)
(not-1:kulanmak ıstedıgınız muzık calarınızın ayar yerınde aynı sekılde 1cil sürücü yerıne gene ses kartınızı ayarlıyosunuz..)
(not-2:bazı ses kartları randıman vermemekte ama buna cozum benım tavsıyem SRS AUDİO sanal ses kartını kullanabılırsınız, ses net ve cook randımanlı gelıyo. microfonlada yayiğn bu sekılde kolay oluyoo)

forum arkadaslarıma helal olsun cvp yazarsanız sevınırım.......
iyi forumlar arkadaslar fcf den sevgilerle bodrumfm saygılar sunar hepinize....

edit baslık gerekli yere tasinmistir

EDIT

arkadas_ca bu anlatimin Videosunu hazirlamis buyurun izleyin

arkadaşlar bana bi yardım edin normal olarak yayın yapıyorum fakat winamptan yapamıyorum bende ses var ama ekolayzır kıpırdamıyor dediklerinizin hepsini denedim 1. sücüdede yok benim ses kartımı gösterdiğimdede yok (mixseride kaldırdım) anlamadım neden xp kullanıcısıyım explorer kullanıyorum yayında

i-rem

Profi

• »i-rem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 26. Juni 2007

• Nachricht senden

47

Montag, 10. Dezember 2007, 12:55

sezersezer1979, yanlis ses kartini isaretlemis olmayasin :bilmem: bende iki degil üc ses karti var mesela listede...

yada arkadasimizin bahsettigi gibi ses kartin randiman vermiyor olabilir, fakat sen ses duyuyorsan ve pc'nin ses kartini isaretlediysen normalde equalizer'de kimildar...

winamp yada baska bir müzikcalar olmuyorsa dj mixer'ini kullan ;)

• Nachricht senden

48

Dienstag, 11. Dezember 2007, 11:51

Zitat von »"i-rem"«

sezersezer1979, yanlis ses kartini isaretlemis olmayasin :bilmem: bende iki degil üc ses karti var mesela listede...

yada arkadasimizin bahsettigi gibi ses kartin randiman vermiyor olabilir, fakat sen ses duyuyorsan ve pc'nin ses kartini isaretlediysen normalde equalizer'de kimildar...

winamp yada baska bir müzikcalar olmuyorsa dj mixer'ini kullan ;)

ses kartında yanlış işaretleme yok bu garanti ama randıman vermiyo derseniz kabulüm onboard ses kartı ama ben ses duyuyorum ve ben buna uyuz oluyorum o aptal ekolayzırda kımıldamıyo yaklaşık 4 tane prof. dj mixer denedim winamp denedim media player denedim yok yok :) yakındır ben tımarhanelik olurum yada pc yi kırarım

caddy41

Schüler

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

49

Freitag, 21. Dezember 2007, 13:27

Bunun sebebin soyle soyleyeyim arkadasim..
sorunun tam olarak ses kartindan kaynaklanmakta.. benim de ilk zaman oyleydi.. arkadasin onerdigi gibi ses kartini deistirdim ve su an bomba..
Yani ya eski mixer yada parana kiyip da yeni bi ses karti demek oluyor bu..

iksirgold

Anfänger

Registrierungsdatum: 23. Dezember 2007

• Nachricht senden

50

Dienstag, 1. Januar 2008, 23:45

tşk edrm
ellerine saglıkk

Registrierungsdatum: 3. Januar 2008

• Nachricht senden

51

Samstag, 12. Januar 2008, 13:55

arkadaşım ben bunu dj programında yapmak istedim aslında oluyor çalışıyor yani program (sam broadcaster) ancak msn sesleri ve pc deki diğer sesler de gidiyor bunun çözü mü varmı ?

fenerize

Schüler

Registrierungsdatum: 15. Januar 2008

• Nachricht senden

52

Mittwoch, 16. Januar 2008, 22:06

Emeğnize Sağlık Her İkinizinde Bunu Ögrendiğim iyi Oldu :harika:

deli_i

Schüler

Registrierungsdatum: 5. Januar 2007

• Nachricht senden

53

Mittwoch, 13. Februar 2008, 10:32

ya arakdaşlar güzelde ben yaptım bunu ama Mixer deki gibi ses net degil bogunuk ve bozuk çıkıyor bunun uzantısını flacast.com da gördüm indirdim ama beceremedim ayrı o konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim iyi çalışmalar...

tramp

Anfänger

Registrierungsdatum: 9. Februar 2007

• Nachricht senden

54

Freitag, 15. Februar 2008, 21:27

saol eline saglık

NO[-F-]£AR

Anfänger

Registrierungsdatum: 22. Februar 2008

• Nachricht senden

55

Freitag, 22. Februar 2008, 18:28

ARKADAŞLAR AYNEN HERŞEYİ UYGULADIM AMA YOK OLMADI LÜTFEN YARDIMCI OLUN HERŞEYİ YAPTIM ŞU BİRİNCİL BİLMEM NE ONU ANLAMADIM
edit@hotmail.com LÜTFENN

hakan_ozturk

Anfänger

Registrierungsdatum: 27. Februar 2008

• Nachricht senden

56

Freitag, 28. März 2008, 12:58

paylasim gercekten güzel tesekkürler...

• »((yesil-cimen))« ist weiblich

Registrierungsdatum: 15. März 2007

• Nachricht senden

57

Mittwoch, 30. April 2008, 00:09

SLM ARKADASLAR BEN RADYOMDA KLIP IZLETMEK ISTIYORUM BILGISI OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Yonca

Schüler

• »Yonca« ist weiblich

Registrierungsdatum: 12. Mai 2007

• Nachricht senden

58

Mittwoch, 30. April 2008, 00:27

Zitat von »"((yesil-cimen))"«

SLM ARKADASLAR BEN RADYOMDA KLIP IZLETMEK ISTIYORUM BILGISI OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

flatcast sade .mp3 ve .wav kökenli audio belgelerini destekliyor...

tek yapabilecegin alternativ cam ile ekranini gösterebilirsin

[*IMPARATOR*]

Anfänger

Registrierungsdatum: 13. November 2007

• Nachricht senden

59

Mittwoch, 30. April 2008, 09:31

merhaba arkadaslar emegine yüregine saglik fcf35 ve sezer sezer kardesim
bende simdik oldu winampla yayin yapmak ve diger mikserledede oluyor sade bi sorun var bu konuda sizden yardim isticem
simdik winampla yayin yapinca benim her konustuklarim vede klavyeyle yazarsam duyuluyor bu sesi nasil kese bilirim
ltf rica ediyorum bu konuda yardimci olmasinizi saygimla tsk lerimi simdiden sunuyurum

SheKerLee

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 8. Januar 2008

• Nachricht senden

60

Mittwoch, 30. April 2008, 10:14

[*IMPARATOR*], mikrofon acikken ökSürSende duyulur :D

mikrofonunu kullanmadigin her defaSinda kapatman gerekiyo ;) eger ayriyeten bi dügmeSi yokSa kapatmak icin o zaman ayarlarina girip mikrofonu Saf diSi birakman gerekiyo