Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "zoradam09"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 26.06.2011, 17:20

tema hakkında bir soru?

Arkdşlar öncelikle herkese merhabalar.Tema hakkında bir sorunum war.Sorunum ben başka bir rayonun kaynağnı görüntüle diyerek o radyonun kodlarını alıorum sonra başka bir fcp uzantılı tema dosyasını notepadla açarak içine atıorum daha sonra onu farklı kaydet dierek fcp uzantılı kayıt ediyorum.Ve radyoya yüklemeye çalışıyorum lakin yüklenmiyor içeriye almıyor fcp dosyasını bu yüzdende radyomda aktif olmuyor.Nasıl yapabilirim bunu bir yardım etseniz?

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 26.06.2011, 17:26

yapmaya calistiginiz iki farkli sey.
ilk olarak baska bir radyonun kaynagini goruntulemek ve o kaynagi kopyalamak site indexini almak oluyor
site indexi radyonun icinde bulundugu sitedir.

diger bahsettiginiz ise fcp uzantisi, bu radyoda djlerin kullandigi radyo ekrani, ve goruntulediginiz kaynagi bunun icine ekleyemezsiniz

radyonuzun aktif olmasindan bahsettiginize gore sanirim site indexinden bahsediyorsunuz
bunun icinde daha fazla bilgi vermeniz gerekli ki size yardimci olalim..

ornegin radyonuz hangi site uzeri, blogcu.com yada baska bir site mi ?
radyo adresinizide yazarsaniz bakma imkanimiz olur..

3

Sunday, 26.06.2011, 17:28

Malesef Arkadaşım
Sayfa Kaynağını Alarak Fcp'yi Alamazsınız
Fcp Dosya Biçimi Sadece Radyolarda Açılır Vede Beğendiğiniz Bir Temayı Ya Sahibinden İsteyerek
Yada Paylaşıldığı Herhangi Bir Site vs Forum Warsa Oradan İndirebilirsiniz

Kaynağı Kopyalarak Asla Fcp'yi Alamazsınız Yani

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 26.06.2011, 17:58

yapmaya calistiginiz iki farkli sey.
ilk olarak baska bir radyonun kaynagini goruntulemek ve o kaynagi kopyalamak site indexini almak oluyor
site indexi radyonun icinde bulundugu sitedir.

diger bahsettiginiz ise fcp uzantisi, bu radyoda djlerin kullandigi radyo ekrani, ve goruntulediginiz kaynagi bunun icine ekleyemezsiniz

radyonuzun aktif olmasindan bahsettiginize gore sanirim site indexinden bahsediyorsunuz
bunun icinde daha fazla bilgi vermeniz gerekli ki size yardimci olalim..

ornegin radyonuz hangi site uzeri, blogcu.com yada baska bir site mi ?
radyo adresinizide yazarsaniz bakma imkanimiz olur..

blogcu.com adresi üzerine hocam.radyonun adresi http://www.ege-fmm.blogcu.com/

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 26.06.2011, 18:09

sitenizdeki arkaplani degismekten bahsediyorsaniz blogcu icin sablon duzenleme seceneklerine bakmalisiniz
videoyu izleyin, ayrica forumda cok sayida guzel index (site temasi) bulabilirsiniz

videoyu izleyin sablon duzenleme icin
Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

burdan ise index alabilirsiniz
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 27.06.2011, 01:55

hocam çok sağolun sorunu sayenizde çözdüm.Teşekkürler ilgilenen ilgilenmeyen herkese.Konuyu kilitleyebilirsiniz.