Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "cagdasf1"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 10.03.2008, 15:47

Neden Öyle Görünüyor

Radyomda Kaç kişi olursa olsun flatcastın kendi sitesinde radyomda olanlar sıfır gözüküyo nedenini bilen varsa lütfen yardım etsin az biraz baktım ama böle bi konu bulamadım... :cry: :cry:

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 10.03.2008, 16:03

aglama hemen be :bunepeki:

flatcast her 10 dakikada bir radyolarin ziyaretci sayisini güncelliyor,
tam o sirada radyoda kac kisi varsa, o rakami yazar.

iki dakika evel 20 de olsa bes dakika sonra 30 da olsa, farketmez.

• Konuyu başlatan "cagdasf1"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 10.03.2008, 20:16

çok saol bide bi sorum daha var flatcastta arama yerine yazmadan görünmüyo radyom onun nedeni var mı???

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 10.03.2008, 20:21

cagdasf1, flatcast dinleyici saysina göre siralama yapiyor...
Ülke olarak kendi kategorinden siralamada kendi radyonu görebilirsin

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 10.03.2008, 20:45

Alıntı sahibi ""cagdasf1""

çok saol bide bi sorum daha var flatcastta arama yerine yazmadan görünmüyo radyom onun nedeni var mı???

cagdasf1,

[list]öncelikle flatcast admin panelinde ülke seciminde Türkiye'yi secmelisin (yada hangi ülke listesinde yer almak istiyorsan o ülke bayragini tiklamalisin)
->http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…tID=18318#18318

flatcast anasayfasi acildiginda bayraklarin oldugu orta kismi tiklayip Türkiye bayragini sectiginde dinleyici sayisina göre arka veya ön sayfalarda yer alicaksindir
(listenin altindaki rakamlar kac sayfada radyolarin bulundugunu gösterir, en arka sayfada 1 dinleyici, ilk sayfada ise en cok dinleyicisi olan radyolar yer alir)

Bu Türkiye kategorisinde su anda 118 sayfa oldugunu ve her sayfada 20 radyo bulundugunu hesaba katarsak biraz zor bulursun aramayi kullanmadan zaten ;)[/list]