Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 18.08.2011, 23:58

Bana aşkı anlat!

Tam kapıdan çıkacakken durdum bir an. Yasadığımız onca şey kalbimden geçti. Kalbimden sen geçtin. Kalbime saplanıp çıkan bir kurşun gibi… içim dondu bir an. sonrA açtım gözlerimi ve yoluma devam ettim . her gün binlercesini yaşadığım böylesi anlardan biriydi sadece.. zamanın dışına çıkıp sonra yeniden hayat girdiğim.. önce hücrelerime dağılıp sonra yeniden aynı bedende buluştuğum o krizlerden biri...ydi.ölüp yeniden dirilmek gibiydi

Küçük detaylar… anlar uçup giden.. hangi defterimi açsam sana yazdığım bir cümle bir şiir var.. hayatım seninle mi geçti? Ben senin için mi doğdum?

Zaman daralıyor … yaşlanıyorsun. Yaşlanıyorum geçen zaman hayatımızdan çalıyor. Nasıl da buluşur yollar… sonra ansızın bir sapağa döner birisi… diğeri bırakıldığı yerde bir ömür boyu donakalır arkasından…! Bana hayatı anlat…. Bana aşkı anlat! Bütün ezberim bozuldu.

Kapılarında kalırdım… o kapıdan içeri hiç girmedim mi ben? Hala orada bekliyor muyum ?

Sevgi başka bir şey mi ne olur anlat bana? N’ olur ,anlat...

Bana hayatı anlat! Çöz beni! Bütün acılarımı silip beni baştan yarat! ! Beni parçalarıma böldün. Beni hücrelerime dağıttın ,. Şimdi biçim ver ki nefes alabileyim yeniden! Bana bir kılıf yarat, yeniden! Yaralarımla Kırıcıyım.

Neye yarar sözcükler kalpleri kırmaktan başka …. Beni sevdiğini söylemen, neye yarar! Neye yarar beni bir daha arasan ya da hiç aramasan… neye yarar acı çeksen… acı çeksem…?

Kaybettik birbirimizi
Bana beni anlat…Bana hayatı anlat…!inançlarımı geri ver bana,yıllar önce seni kusursuzca sevebilen o gencecik adamın heyecanını,hayata bağlılığını,aşka inancını geri ver,bana beni geri ver artık!bana seni ver!
Ne olur aç artık o kapıyı!

“bir kente, aşkın için gelmek ne güzel ama aşkın için bir kenti terk etme!” demişti birisi… Bir Kent bunu haketmiyor sen haketmiyorsun demişti...

Gidiyorum…Kaçıyorum….Yorgunum…..

Iyi Geceler...

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 19.08.2011, 22:16

Paylasan yüregine saglik melis..

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 20.08.2011, 11:06

Neye yarar sözcükler kalpleri kırmaktan başka …. Beni sevdiğini söylemen, neye yarar! Neye yarar beni bir daha arasan ya da hiç aramasan… neye yarar acı çeksen… acı çeksem…?

Gidiyorum…Kaçıyorum….Yorgunum…............GÜZEL VE ANLAMLI BİR PAYLAŞIM ....MELİSİM

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 20.08.2011, 19:40

Of ne güzel yazı bu böyle.Ellerine sağlık Cananım,yüreciğin dert görmesin...Ama ben;
Gidemiyorum,kaçamıyorum fakat ÇOK YORGUNUM :kyorgun:

5

Sunday, 28.08.2011, 23:13

guzel paylasim icin tskler....

6

Monday, 29.08.2011, 00:10

paylaşım için tskler