Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 6.10.2011, 21:39

Flatcast Fcp tema [ Hayallerim Hayal Oldu ] Beyaz Gelincik

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu
Beyaz_Gelıncık belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (11.04.2015, 16:26) düzenleme sebepleri: swf kaldırıldı

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 6.10.2011, 21:44

Vay vay vay el emeği göz nuru sanat diye ben bu temaya derim :kbravo: Ellerine sağlık Gelinciğim.
Emeğini paylaşan o güzel yüreğine teşekkürlerimle :ksevgi:

(Şimdi şarkıyı dinleyeyim inşallah ağlamam :küzgün: )

(KaRaGüL)

Profesyonel

• "(KaRaGüL)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 6.10.2011, 21:46

emeqine saqlık zeynebim süper çalışmalarr tebrikler canım :1alkis: :1alkis:

4

Thursday, 6.10.2011, 21:49

Zeynep,
Harikasın..
Tema Tek Kelime ile Muhteşem...

Benden Sana Helaliyle 1 Yıldız ^^

Güzel Paylasımın Icin Tesekkürler...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "E.Günbey" (6.10.2011, 23:13)

5

Thursday, 6.10.2011, 21:54

Ablacım , Karagulum , Ersin cok tskler güzel yorumlarınız ıcın... :)

6

Thursday, 6.10.2011, 21:56

Emeğinize Sağlık çok teşekkürler..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 6.10.2011, 21:59

Zeynommm süpersin canımm....zati her evresini gördüm temanın...ama bitince tekrar izlemek ayrı bi keyif...
şarkıya bişe demiyorum çünkü son zamanlarda seninle benim favorimdi :hayret:
ustalığını her zaman konuşturuyorsun canım...muhteşemsin..ellerine emeklerine sağlık canumm :gulver:

galiba 4. seferdir başlıo şarkı halen msj ı bitiremedim şarkıyı dinlemekten :ap:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 6.10.2011, 22:21

EmeginizeYüreginize Saglık Güzel Paylaşım İçin Tşklr

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 6.10.2011, 22:30

Emeginize saglık, palylaşımınız için teşekkür ederim

10

Thursday, 6.10.2011, 22:39

Cok tesekkur ederım yorumlarınız ıcın , temadakı hatalarıda soylersenız cok sevınırım ınsan duzeltebılır o zaman :kcool: :thumbup:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 6.10.2011, 23:21

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce/GnL" (6.10.2011, 23:27)

12

Thursday, 6.10.2011, 23:37

Emeğine Vede Yaptığı Çalışmalara Sonsuz Saygı Duyulan Bir Arkadaşımızsın Zeynep
Emeği Çamurla Kirletilemeyecek Ender Kişilerden Biri Olduğunun Farkındasındır Sanırım

Temalrın Excellent Değilde Delight Bölümünde Çıksa Senin Kaybedeceğin Bir Şey Olacağını Sanmıyorum
Seni Bilenler Biliyor Gerisi Hani Çokta Önemli Değildir Diye Düşünüyorum Ben
Emeğine Göz Nuruna Sağlık Teşekkürler Arkadaşım

13

Thursday, 6.10.2011, 23:44

Emeğine Vede Yaptığı Çalışmalara Sonsuz Saygı Duyulan Bir Arkadaşımızsın Zeynep
Emeği Çamurla Kirletilemeyecek Ender Kişilerden Biri Olduğunun Farkındasındır Sanırım

Temalrın Excellent Değilde Delight Bölümünde Çıksa Senin Kaybedeceğin Bir Şey Olacağını Sanmıyorum
Seni Bilenler Biliyor Gerisi Hani Çokta Önemli Değildir Diye Düşünüyorum Ben
Emeğine Göz Nuruna Sağlık Teşekkürler Arkadaşım

cok tesekkur ederım fatıh bu guzel yorumun ıcın
ben kızmadımda demek eksık bır sey var temada usta arkadaslardan fıkır de belırtmemısler
suan paylasmak ıcın uygun gormuyorum
sen emege saygılısın bılırım
lutfen o zaman sılmeme ızın verın
ılerde kendımı gelıstırınce eklerım olurmu

14

Thursday, 6.10.2011, 23:47

Malesef Arkadaşım Bu İsteğini Yerine Getiremeyiz
Acele Etmeden Biraz Daha Sağlıklı Vede Sana Yakışan Şekilde Bir Karar Vereceğine Eminim Ben :thumbup: [Biraz Sabır]

15

Friday, 7.10.2011, 02:22

Emeklerine saglik zeynep , bende Babush arkadasimiziza katiliyorum seni taniyan tanir , ve bu tasarim konusunda ne kadar basarili oldugunuda bilir ...
Bence aynen devam et Zeynep ne demek kendimi gelistirince eklerim , daha ne kadar gelistireceksinki benim gözümde en iyi Tema yapanlardan birisin
gercekden .. Hic Takma sen harika serilerine devam et , , bu kadar kisa zaman icinde bu kadar güzel Temalar yapabilmende becerinin bir gösterisidir diyorum..
Harikaa paylasimina tskkür ediyorum , ve devamini diliyorum ..
Bu arada sarkida pek hosmus :)

(KaRaGüL)

Profesyonel

• "(KaRaGüL)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 7.10.2011, 03:23

Emeklerine saglik zeynep , bende Babush arkadasimiziza katiliyorum seni taniyan tanir , ve bu tasarim konusunda ne kadar basarili oldugunuda bilir ...
Bence aynen devam et Zeynep ne demek kendimi gelistirince eklerim , daha ne kadar gelistireceksinki benim gözümde en iyi Tema yapanlardan birisin
gercekden .. Hic Takma sen harika serilerine devam et , , bu kadar kisa zaman icinde bu kadar güzel Temalar yapabilmende becerinin bir gösterisidir diyorum..

zeynebim bende arkadaşlara katılıyorumm senin çalışmalarının bir hayranıda benim
tema çalışmalarından ustalardan biri de sensin canımm en güzel şekilde zaten kendini geliştirmişssin
bence sen 1 numarasın tema çalışmasında sakın böyle çekemeyen kıskananlar için kendini
üzmeye deqmez canım bir çogumuz senide çalışmalarınıda biliyoruz hakkını yiyenler utansınn
aynen yola devam zeynebimm :1alkis: :1alkis:

17

Friday, 7.10.2011, 11:31

Ustam tesekkurler guzel sozlerın ıcın , :D , sen dön artık sende gormek ıstıyorum guzel temalar , ben bıraz ara verecegım bu ıse kendımı gelıstırmem gerekıyor sanırım , herkez oyle ustakı , ben hala cıragım ustamm :)

uSTa

Jüri

• "uSTa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 7.10.2011, 11:37

Beyaz_Gelıncık
Emegine saglık,göz alıcı calışmalar tbrk ediyorum,puana takılma ! temalarını hayranlıkla izliyorum,emegine ve yüregine saglık diyorum..*****

19

Friday, 7.10.2011, 11:39

zeynebim bende arkadaşlara katılıyorumm senin çalışmalarının bir hayranıda benim
tema çalışmalarından ustalardan biri de sensin canımm en güzel şekilde zaten kendini geliştirmişssin
bence sen 1 numarasın tema çalışmasında sakın böyle çekemeyen kıskananlar için kendini
üzmeye deqmez canım bir çogumuz senide çalışmalarınıda biliyoruz hakkını yiyenler utansınn
aynen yola devam zeynebimm :1alkis: :1alkis:

Karagulum canım tesekkurler bu guzel destegın ıcın :) , :ksevgi: :kkiss:

• "BY_DUSLER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 7.10.2011, 11:51

Ellerine saglık Zeynep çok güzel çalişma olmuş
Göz alic ve hoş çalişma tebrikler
Bence artık usta oldugunu gösterdin