Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Nisa Nisa

Erleuchteter

• »Nisa Nisa« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. September 2008

• Nachricht senden

61

Sonntag, 30. Oktober 2011, 21:35

güncel sürümler

burayı inceleyiniz lutfen

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich
  • »Masum Masum« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

62

Sonntag, 30. Oktober 2011, 21:59

-vuslat- , videodaki islemi yapmaniz gerekiyor.
Flatcast F5.3'e Gecis (RC 1)

-vuslat-

Schüler

Registrierungsdatum: 23. August 2008

• Nachricht senden

63

Sonntag, 30. Oktober 2011, 22:14

-vuslat- , videodaki islemi yapmaniz gerekiyor.
Benmi anlamatımıyorum acaba ?
Konunun başlığında olduğu gibi radyonun sürümü f5.3 ,en güncel activexlerde bunar degilmi
[b]EDIT

[/b]

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »MeRaL« (3. November 2011, 08:37)

Masum Masum

Erleuchteter

• Nachricht senden

64

Sonntag, 30. Oktober 2011, 22:27

-vuslat- , evet guncel surumler bunlar
ama bunlarin calisabilmesi icin radyoyu F5.3 surumune gecirmeniz gerekiyor, bunu yaptiniz mi ?
eger yaptiysaniz zaten radyoya giren dinleyicilerinizde ve djlerinizde otomatik olarak (IE ile) aktivexler yuklenecektir
ilk mesajinizdaki cizik gelen nicklerin dinleyiciler tarafindan gorunmemesini istiyorsaniz once radyoyu degismeniz gerekiyor
F5.3 surumunde konu basinda anlatilan ozellilleri kullanabilmeniz icin bu gerekli...

radyonuzun linkini verirseniz bi bakarim hangi surumde oldugunuzu gorebilirim.

-vuslat-

Schüler

• Nachricht senden

65

Sonntag, 30. Oktober 2011, 22:32

-vuslat- , evet guncel surumler bunlar
ama bunlarin calisabilmesi icin radyoyu F5.3 surumune gecirmeniz gerekiyor, bunu yaptiniz mi ?
eger yaptiysaniz zaten radyoya giren dinleyicilerinizde ve djlerinizde otomatik olarak (IE ile) aktivexler yuklenecektir
ilk mesajinizdaki cizik gelen nicklerin dinleyiciler tarafindan gorunmemesini istiyorsaniz once radyoyu degismeniz gerekiyor
F5.3 surumunde konu basinda anlatilan ozellilleri kullanabilmeniz icin bu gerekli...

radyonuzun linkini verirseniz bi bakarim hangi surumde oldugunuzu gorebilirim.
http://denemesitesii.blogspot.com/ buyrun

-vuslat-

Schüler

• Nachricht senden

66

Sonntag, 30. Oktober 2011, 23:19

Masum Masum,
yardımlarınız için teşekkür ederim umarım bu sorun kısa zamanda giderilir çalışmalarınızda başarılar diliyorum..

Diva

Fortgeschrittener

• »Diva« ist weiblich

Registrierungsdatum: 18. Januar 2007

• Nachricht senden

67

Montag, 31. Oktober 2011, 09:30

@vuslat,daha basit anliyabilecegin bir örnek:

flatcast activex'ler: internet araclari (firefox, internet explorer)
Radyo sürümleri: iletisim sistemi (window xp [f5], windows vista [f5.2], windows 7 [f5.3])

sen simdi xp kullanicisi olarak sadece internet aracini güncelleyip, windows 7'in sundugu imkanlari istiyorsun.

-vuslat-

Schüler

• Nachricht senden

68

Montag, 31. Oktober 2011, 18:00

@vuslat,daha basit anliyabilecegin bir örnek:

flatcast activex'ler: internet araclari (firefox, internet explorer)
Radyo sürümleri: iletisim sistemi (window xp [f5], windows vista [f5.2], windows 7 [f5.3])

sen simdi xp kullanicisi olarak sadece internet aracini güncelleyip, windows 7'in sundugu imkanlari istiyorsun.
la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim :))) hangi yazımda ben f5 veya f5.2 kullandığıma dair yazı yazdım ? bu konunun başlığı f5.3 olduğu için benim sorunumda bu sürümde olduğu için sorunumu bu konuya yazdımm sağ olsun masum yardımcı olmaya çalıştı ama flatcasttan kaynaklı bir sorun var, radyomun sürümü f5.3 yani flatcattın bize en son sunduğu sürüm, bu sürümün tüm özelliklerini kullana biliyorum sadece çizik olan nickleri dinleyicilerin görmemesi hariç..yani çizik olan nickleri herkez görüyor sadece dj görmüyor.. umarım anlata bilmişimdir veya siz anlaya bilmişsinizdir ..... iyi forumlar..

Findik

Jüri

• »Findik« ist weiblich

Registrierungsdatum: 13. Juni 2007

• Nachricht senden

69

Montag, 31. Oktober 2011, 18:58

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim )) hangi yazımda ben f5 veya f5.2 kullandığıma dair yazı yazdım ? bu konunun başlığı f5.3 olduğu için benim sorunumda bu sürümde olduğu için sorunumu bu konuya yazdımm sağ olsun masum yardımcı olmaya çalıştı ama flatcasttan kaynaklı bir sorun var, radyomun sürümü f5.3 yani flatcattın bize en son sunduğu sürüm, bu sürümün tüm özelliklerini kullana biliyorum sadece çizik olan nickleri dinleyicilerin görmemesi hariç..yani çizik olan nickleri herkez görüyor sadece dj görmüyor.. umarım anlata bilmişimdir veya siz anlaya bilmişsinizdir ..... iyi forumlar..

flatcastta felan bir sorun yok, bende hersey olmasi gerektigi gibi tikir tikir calisiyor... kirmizi cizgide diger dinleyiciler cizileni göremiyor.
block name yapinca kirmizi cizikleri djlerde göremiyor...

Masum Masum

Erleuchteter

• Nachricht senden

70

Montag, 31. Oktober 2011, 19:09

Konu basliginda gerekli duzenleme yapildi, banlanan nickleri dinleyiciler goremez ve djler banlanan nicki gorme veya kapama imkanina sahipler

hicranfm

Anfänger

• »hicranfm« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. November 2011

• Nachricht senden

71

Sonntag, 6. November 2011, 14:13

slm

buraya bu gün üye oldum iyikide olmuşum harika bi yer :D

#NariN#

Schüler

• »#NariN#« ist weiblich

Registrierungsdatum: 8. Dezember 2007

• Nachricht senden

72

Mittwoch, 30. November 2011, 13:43

Flacast F5.3 Sürümünde Sorun ..

Merhaba. Ben Radyoma Flatcast F5.3 Sürümünü Ekledim. 8)
Fakat Cogu Dinleyicilerimiz Radyomuza Giris Yapamiyor. ;(
Sayfa Görüntülenmiyor, Birdaha Deneyin diye Hata Veriyor. :asla
Sitedeki Iframe'sinidemi Degismemiz Lazim .. Bu Sorun Neyden KaynakLaniyor ? :himmmm: ?( ;(

Ipek1988

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 12. Mai 2007

• Nachricht senden

73

Mittwoch, 30. November 2011, 17:49

Sitedeki Iframe'sinidemi Degismemiz Lazim .. Bu Sorun Neyden KaynakLaniyor ? :himmmm: ?( ;(

yayin yaptigin sid ile sayfanda bulunan iframe kodun sid numaralari ayi ise , birsey yapmana gerek yok.
radyonun linkini eklersen daha net bir cevap alabilirsin

#NariN#

Schüler

• »#NariN#« ist weiblich

Registrierungsdatum: 8. Dezember 2007

• Nachricht senden

74

Mittwoch, 30. November 2011, 18:03

yayin yaptigin sid ile sayfanda bulunan iframe kodun sid numaralari ayi ise , birsey yapmana gerek yok.
radyonun linkini eklersen daha net bir cevap alabilirsin

iframedeki sid felan dogru. önceki yayinimiz F5² de yapiliyordu.
sürümü degistik F5.3 yaptik.
cogu gire biliyor ama bazi arkadaslarimizda hata veriyor.
Sid no su 685046 .. site adida www.68fm.net
cogu gire biliyor ama bir cogundada bu hatayi veriyor..
hata explorerdemi ? :Ç.hastayim:

Nisa Nisa

Erleuchteter

• Nachricht senden

75

Mittwoch, 30. November 2011, 19:07

#NariN# google choreme den ,explorerdan vede mozilladan denedim adresinize giriş oldu hepsindede
şu an yayındaki dj in portları kapalı
yayın alan dj lerin portlarının acık olmasına dikkat ediniz

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…=port+a%C3%A7ma

Ipek1988

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 12. Mai 2007

• Nachricht senden

76

Mittwoch, 30. November 2011, 19:11

hata mesaji flatcasttan geliyorsa tam olarak ne yazdigini ekle.
muhtemelen port sorunu, suan yayin yapan djin portu kapali (detayli bilgi icin aramayi kullan)

Nisa Nisa

Erleuchteter

• Nachricht senden

77

Mittwoch, 30. November 2011, 19:13

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…t&postID=642221

bu linkide inceleyin lutfen sorununuz için

Tugi

Schüler

• »Tugi« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2007

• Nachricht senden

78

Dienstag, 13. Dezember 2011, 22:59

SeLam Ben Bu Sisteme Buqun Gectim.. Oncedende qecmistim Ama Cok Hosuma qitmemisti Her neyse.. Sonucta Su KufurLu NikLerin cok qeLmesinden doLayi Rahatsiz oLduk ve qectik sisteme denedikde bende ve bi kac djimizde bu sistem isLiyor yani ben qoremiyorum dinLeyici iken yada bir kac dinLeyici qoremiyor ama baska dinLiyiciler qoruyor bu nasiL oLdu Yardimci oLurmusunuz Birde yine o qoren dinLiyici test yayini aLdi yine f53 de orda da boyLe Bloced names yok bunuda anLamadim yardimci oLurmusunuz ayni yayini ben aLiyorum bende oLuyor Fakat Onda oLmuyor :S Tesekkur ederim Bu konuda yardimLariniz icin simdiden tesekkurLer

• »****ONUR*****« ist männlich

Registrierungsdatum: 14. Juli 2009

• Nachricht senden

79

Dienstag, 13. Dezember 2011, 23:16

Radyoya gelen kisi mavi cizik ise radyodaki sohbeti göremezler, sadece dj ile iletisimde olabilirler.
Kirmizi yani banlanmis nickleri dinleyiciler göremez ve Blocked Names secenegi ile djlerde banlanan nicki görmeme imkanina sahipler.

activex yeniden yuklemesini öneririm daha fazla bilgi icin Flatcast F5.3 (RC 1)

Tugi

Schüler

• »Tugi« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. Dezember 2007

• Nachricht senden

80

Dienstag, 13. Dezember 2011, 23:26

Radyoya gelen kisi mavi cizik ise radyodaki sohbeti göremezler, sadece dj ile iletisimde olabilirler.
Kirmizi yani banlanmis nickleri dinleyiciler göremez ve Blocked Names secenegi ile djlerde banlanan nicki görmeme imkanina sahipler.

activex yeniden yuklemesini öneririm daha fazla bilgi icin Flatcast F5.3 (RC 1)

Simdi Ben anLatamadim sanirim Bir Djim var radyoda dinLiyor activexi yukLemiski qirebiLmis deqiLmi ve o dj f53de yayinda aLiyor Test radyosunda Fakat yayin aLdiqinda f53 qoruntusu yok yani Bloced Names yeri yok arti o kisi dinLeyici Pozisyonunda dururken ben yayindayken kisiLeri qoruyor ben bLoced names yapiyorum mavi ciziLi sekiLde o kisi qoruyor fakat baskaLarida qormuyor bu oLay nerdeyse yari yariya yani baska dinLeyiciLer qoremiyo baskaLari qoruyor ciziLi niki bende anLayamadim bu oLayi tam oLarak bu konuda yardimci oLmanizi istiyorum neden qorebiLir nasiL qoruyor activex yukLu oLmasa yayin aLamaz yada radyoya qiremez activexLer yukLu radyoda duruyor dj bLoced Names yapmis buna raqmen qoruyor :S bu her dinLeyicide bu sekilde deqiL buqun icin yari yariya diyebiLirim soz konusu oLay activexLeri siLip yeniden yukLenmesimi qerek acaba