Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 25.12.2011, 22:09

Yaşadıgınız Garip Olaylar

2oo2 Yılında arabamla tek basıma antalyadan geliyorum gece bir vakit saati tam hatırlamıyorum denizliye 7.8 km vardı ve arabada sag a sola istem dısı bir hakimiyetsizlik oldu
o an arabayı dörtlüleride yakarak sag a çektim
Dısarı cıkıp baktıgımda sag ön tekerin patladıgını gördüm bi etrafıma baktım zifiri karanlık in cin top atıyor az bekledim bir araç gelir gecermi diye yok girdim arabanın içine kilitledim kapıları oturdum düsünüyorum ne yapabilirim diye
Derken aradan abartısız 2.3.saat gecti Baktım cama birisi vuruyor acarmısınız camı hanımefendi diye sesleniyor elinde çanta çiftçi kılıklı bir adam
Mecbur korksamda camı az araladım buyrun kardesim ne istiyorsunuz dedim
Sanırım bir sorununuz var dikkatimi çekti geleyim sorayım elimden gelen birsey varsa yardımcı olayım diye düsündüm korkmayın size benden zarar gelmez dedi
korkum az hafiflemişti adam konusunca peki kardesim durum böyle böyle dedim bi bakayım dedi
o gece vakti tekerimi tamir etti yama yaptı ne yaptı etti tekerler tamam şimdi buyrun benim hanım yeni çay demlemisti buyrun içiniz ısınsın dedi
ve en fazla 50 yada 60 metre gittik arabayla ve evın önüne geldik gercekten bir hanım karsıladı sofra falan hazırlamıs sagolsun çok sıcak ve samimi davrandı öyle izzet ikramla karsılastımkı anlatmaya kelimeler yetmez tesekür edip müsade istedim ve mutlaka bende kendilerini misafir etmek istedigimi ve adreslerini yazılı olarak aldım birdaha onları sadece ziyaret edecegimi söyleyerek yola cıktım evime izmire sag salim geldim arabayı park edip eve girdim duşumu aldım yattım uyudum
Sabah kalktım işe gidicem bindim arabaya ,Araba çalısmaz ne yaptımsa yok araba çalısmıyor telefon acıp işe gec kalacagımı haber verip dogru sanayiye
tanıdıgım güvendıgım bir tamırcıye gidip durumu izah ettim neyse aracı aldı götürdüler sanayiye be bacım sen bu arabayla antalyadan izmire kadar sorunsuz geldigine eminmisin şakamı yapıyorsun yoksa dedi yooooo dedim sabaha karsı geldim yattım uyudum sabah kalktım işe gidicem marşa basmayınca size getirdim durum bu dedim
Gel bacım gel sana ne göstericem bak dedi bak aracın motoru sigara kagıdını kıvırıp attıgın sekılde karbiratör yanmıs sen bu aracla izmire evine gelmen mucize inanılmaz birşey
yahu kardesim birtek tekerim patladı adamın biri sagolsun geldi yardımcı oldu sonra çıktım yola geldim evime dedim
Neyse arabam motor vs derken epey bir masraf actı ama komple nerdeyse sıfır gibi oldu
aradan yaklasık 3 yıl gecti yine ant görev çıktı gidiyorum yoldayım ve 3 yıl önce adreslerinide aldıgım bana o gece yarısı nerden geldigini bilemedigim o güzel aileyi ziyaret edeyim
öyle yola devam edeyim nasılsa yolumun üstü dedim
adres elimde ve o adamın benı evine götürdügü yerdeyim ve orasının oldugundan çok eminim sag a bakıyorum asırlık agaclar sola bakıyorum yine öyle ormanlık ne ev var ne baraka
hiç ama hiç bir şey yok etrafta sadece ormanlık acaba yanılıyormuyum dedim az gittim bi yerlesim yerinde indim arabadan soruyorum bu isimde birini tanıyormusunuz ailesi söyle böyle bir bayan tarif ediyorum yok kimse tanımıyor deli olcam yok böyle kimse diyorlar yıllardır hala bana gece vakti evinde izzet ikramda bulunan arabamın tekerini yapıp beni ugurlayan o çifti arıyorum ama kimse görmemis tanımıyor ve hala tekerimin patladıgı yeri biliyorum gittigim evi biliyorum ne ikram ettiklerini herseyi bu gün gibi hatırlıyorum
ama öyle bir aile yada çift i kimse tanımıyor görmemiş bilmiyorlar oysa asvalt üzerinde müstakil bahceli bir evdi..
BU INANILMAZ YASADIGIM GARIP OLAYI HAYATIM BOYUNCA UNUTAMAM