Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, 30.01.2012, 07:45

Emegınıze saglık cok guzel gorunuyor renkte cok hos duruyor , paylasım ıcın tskler...

Gelincik beğenin için çok tşk ediyorum.Sağolasın...

22

Monday, 30.01.2012, 07:46

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

Çok tşk ler Atilla bey yüreğinize sağlık.Sağolun..

23

Monday, 30.01.2012, 07:48

ellerine saglık asifırtınam güzel olmuş begendim :1alkis:
paylaşımınız için teşekkür ederim

Çok tşk ederim SUN,beğenin ve güzel yorum için yüreğine sağlık..sağol...

24

Monday, 30.01.2012, 07:49

GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ...EMEĞİNİZE SAĞLIK...

Bensu çok tşk ederim,yorum için yüreğinize sağlık...

25

Monday, 30.01.2012, 07:51

Öncelikle tebrik ederim ; Harika bir çalismaya imza atmissiniz..
Özellikle kuLLandiqiniz Renkler ve uyum Harika oLmuss..
£meqinize SaqLikkk...

R.Türk güzel yorumunuz için çok tşk ederim.Beğenmenize çok sevindim.sağolun..

26

Monday, 30.01.2012, 07:52

Harika olmuş.. Çok begendim. emeginize sağlık Tebrikler

Esmer beğenmene ve bu güzel yorumuna çok tşk ler..sağol..

27

Monday, 30.01.2012, 07:54

Ellerinize emeginize saglık cok güzel olmuş.bu güzel paylaşım icinde tşkler..

Sahra güzel yorum için çok tşk ler..

28

Monday, 30.01.2012, 07:55

emeginize saglık gayet hos ve guzel bir calısma olmus tskler paylasım için..

Kenan çok tşk ediyorum güzel yorum için.sağolun....

29

Monday, 30.01.2012, 07:56

Asimmmmmmmmm süper olmus eline emegine yüregine saglim cnm

Miniğim canım benim çok tşk ederim yüreğine sağlık.Çok tşk ler

30

Monday, 30.01.2012, 08:04

slmm emek verip uğraşmışınız güzel bişeyler yapmak için inceliyorum jürilerin temalarını hep böyle ya karanlık ya gereksiz süslemelerle dolu sonrada diğer üyeleri elestirip puan veriyorlar uğraşanada emek vermeyenede ayni ödülü biraz adilane olsa puanlamarınız sevinirim :1gözkirp: :1gözkirp: :1gözkirp:

Harun çok tşk ederim güzel eleştirine,güzel dir her eleştiri benim için,eksikleri görmek açısındar kılavuzdur.
Fakat temaya yakışmayan bir süsleme eklediğimi düşünmedim.Kullandığım süsleme sadece bir adet brush,diğer süslemeleri kendim yaptım.mümkün oldukça göz yormayan..
Karanlık olmalı tema ,temaları duvara tablo niyetine asmıycamız ve fm lerde chatte kullanılacağımız için karanlık olması avantajdır diye düşünüyorum.
Ayrıca hiç bir üyemize hak etmediğinin altında ne puan vermişimdir nede puanımı yükseltmişimdir.Adil olamayacaksam perspektif bakamayacaksam zaten "müsaadenizle "demeyi bilmek gerekir.
Yinede düşüncelerinizi dikkate alıcam inşallah bir dahaki çalışmamda istediğiniz gibi süsü az bir çalışma olur.Çok tşk ler...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 30.01.2012, 08:05

Ellerine sağlık fırtına senden süper bir çalışma ve ben çok beğendim.Nedenini açıklayayım phtoshopta çok yenisin ama acele etmeden çok güzel ilerliyorsun.
Birinci temanda resim seçimin, buton çalışmaların,renk akımı çok güzel olmuş.Misafir alanına gelince belki daha değişik olabilirdi :1gözkirp:
İkinci temanda yine değişik bir resim seçimi ve resimin temaya yedirilmesi çok başarılı, butonlar gayet güzel ayrıca misafir alanındaki brush çalışmanda hoşuma gitti.
Ben pek fazla süsleme görmedim ayrıca gözü yormadığı için siyah zeminli temalar tercih ediliyor yani kardeşim sana diyorum ki; Devam,devam,devam :çakçak:
Güzel emeğini paylaşan yüreğine, teşekkürlerimle ^^

Hiç kendimi yormiim dedim ve ablamın yorumunu {Ç}aldım...
söylenecekleri ablam çok güzel söylemiş ve bende aynen katılıyorum bidenem...
Emeklerine Ve O Güzel Yüreğine Sağlık ...

32

Monday, 30.01.2012, 08:09

Kimin kime kac puan verdigini, siz nereden biliyorsunuz ki? :hayret:
Tema 2012'ideki siralamaya bakinca, gayet adil puanlandigini düsünüyorum temalarin :pardon:

Tşk ederim Meral Modum,eleştiri olmazsa ilerleme olmaz, Bir hikaye paylaşılmıştı,Zenciye kendi çocuğu en güzeli,Saygı duyarım her söze.Puanlama için asla bir çalışmamı yapmadım.Kendim için hepsi,çünki benim için terapi düşünmemek,kafamı dağıtmaktır.1 mi verilmiş önemli değil,1-2 kişi beğenip kullanıcakmış ya çalışmamı bu benim için büyük ödül.Çünki ben duygularımı aktarmışım,hangi yıldız bu duyguları karşılayabilirki.Çok tşk modum,her zaman yanımızda oldunuz.Çok tşk ederim..

33

Monday, 30.01.2012, 08:11

cok hos görünüyo ellerinize saglık paylasım icin tskler Asifırtına

MASUMCADI tşk ederim güzel yorum içim.tşk ler

34

Monday, 30.01.2012, 08:13

asi güzel paylasim için teskler ellerine saglik :thumbup:

Çok tşk ler çiçeği burnunda Cüri ::) güzel yorum için yüreğinize sağlık.

35

Monday, 30.01.2012, 08:13

Güzel olmuslar paylasim icin tsklr Asi Firtina

Okan çok tşk ederim yüreğinize sağlık..

36

Monday, 30.01.2012, 08:18

Ellerine sağlık fırtına senden süper bir çalışma ve ben çok beğendim.Nedenini açıklayayım phtoshopta çok yenisin ama acele etmeden çok güzel ilerliyorsun.
Birinci temanda resim seçimin, buton çalışmaların,renk akımı çok güzel olmuş.Misafir alanına gelince belki daha değişik olabilirdi :1gözkirp:
İkinci temanda yine değişik bir resim seçimi ve resimin temaya yedirilmesi çok başarılı, butonlar gayet güzel ayrıca misafir alanındaki brush çalışmanda hoşuma gitti.
Ben pek fazla süsleme görmedim ayrıca gözü yormadığı için siyah zeminli temalar tercih ediliyor yani kardeşim sana diyorum ki; Devam,devam,devam :çakçak:
Güzel emeğini paylaşan yüreğine, teşekkürlerimle ^^

Gönül ablam senden bu güzel sözleri duymak benim için onurdur şereftir.Yüzünü kara çıkartmadığımı umuyorum.Uzaktan sadece güzel eleştirinle sifirdan birine yön vererek şu anki duruma getirdiniz,Kimse alınmasın bu sözlerime,herkesin bir Kılavuz gördüğü vardır,benim ilk foruma girdiğimde Gönül ablamın her sözü kulağıma küpe oldu.farkında olmadan bir bağ oluştu bu bağda,şu an Gönül ablamın çırağı Asi oldu.
Ablam güzel yüreğine çok tşk ler..Her daim yüzün gülsün.Sağolasın.

37

Monday, 30.01.2012, 08:21

Hiç kendimi yormiim dedim ve ablamın yorumunu {Ç}aldım...
söylenecekleri ablam çok güzel söylemiş ve bende aynen katılıyorum bidenem...
Emeklerine Ve O Güzel Yüreğine Sağlık ...

Üstadım ve kılavuzum Gönül ablam,her zaman yanımda olan Hojam Eylem.
Çok tşk ederim Modum MELYE,çok tşk ederim Hojam Eylem,Çok tşk ederim Arkadaşcannnnnnnn Eylem ...................

EXceLLent

Orta Düzey

• "EXceLLent" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Monday, 30.01.2012, 10:58

sen artik usta olmusun asi sarki seciminde cok guzel bu arada eline saglik

• "GɨzeмŁɨ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Monday, 30.01.2012, 11:00

Tek KeLime 'MükemmeL' OLmus.
Çok Beqendim. :kbravo:

Ellerinize Yüreqinize SqLık.
GüzeL PayLasım için TesekkürLer.

40

Monday, 30.01.2012, 11:11

Cok güzel bir ilerlme görüyorum
ve bana sadece T E B R I K etmek kalir...

Emegine saglik Asi Firtina