Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "€fsunn" bir kadın
  • Konuyu başlatan "€fsunn"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 10.06.2012, 16:38

€fsunn...Flatcast Fcp Tema { Hastasiyim }

€fsunn belirtilen dosyaları ekledi:

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 10.06.2012, 16:40

Emeklerine Sağlık Efsun
Paylaşım için Terşekkürler..;)

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 10.06.2012, 16:47

EFSUNUM ellerine saglık çok güzel senin tarzında bir çalışma olmuş helalll :1alkis: :1alkis:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 10.06.2012, 16:52

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 10.06.2012, 17:27

Emeklerine Sağlık Efsun
Paylaşım için Terşekkürler..;)

ben tsk ederim sayın MODUM .. sizden gelen ilk TSK.. ayrı bir mutlu etti beni :) ....SEVGİLİ ESİNİZE SELAMLAR..

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 10.06.2012, 17:37

EFSUNUM ellerine saglık çok güzel senin tarzında bir çalışma olmuş helalll :1alkis: :1alkis:

begenmen beni cok mutlu etti SUN canımm tskler benden

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...

tskler benden CANKIZ saolasın

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 10.06.2012, 17:56

Efsun harikasın cok güzel olmuş emeklerine saglık ....

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 10.06.2012, 18:03

Efsun harikasın cok güzel olmuş emeklerine saglık ....

cok tsklerrr CAGATAY ..begenmeniz beni ayrı muttlu etti saolsın

9

Sunday, 10.06.2012, 18:26

Bende senin Temalrinin HASTASIYIM...
Demekki bir hafta calistigin Tema bu.... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
O güzelim emeklerine Degmis :thumbup:
Harika...
butonlarin altigina verdgin eftekler SÜPSÜPER..
Zaten Calismalrinda ilk göze carpan Butonlarin :thumbup: :thumbup: :thumbup:
herzaman farkli ve degisik ve de calismana uygunlar..
Ayrica her yaptgin temayi indirip radyoda aciyorum ve herbiri gercek anlamda Harika göründügü kadarda son derece Kullanisli :thumbup: ...
Sen artik bu tema calismalrinda kendine basari üstü basari katiyorsun..
Renklerin zaten yine birbiriyle sevismis durumdalar... ;) mükemmel bir renk zevkine sahipsin...
senin gibi birkac rengi birden kullananip bu denli birbirne yakistiran cok ama cok nadir... :1alkis: :1alkis:
Kisaca " HELAL " OLSUN EFSUNUMUZA...

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 10.06.2012, 18:32

Bende senin Temalrinin HASTASIYIM...
Demekki bir hafta calistigin Tema bu.... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
O güzelim emeklerine Degmis :thumbup:
Harika...
butonlarin altigina verdgin eftekler SÜPSÜPER..
Zaten Calismalrinda ilk göze carpan Butonlarin :thumbup: :thumbup: :thumbup:
herzaman farkli ve degisik ve de calismana uygunlar..
Ayrica her yaptgin temayi indirip radyoda aciyorum ve herbiri gercek anlamda Harika göründügü kadarda son derece Kullanisli :thumbup: ...
Sen artik bu tema calismalrinda kendine basari üstü basari katiyorsun..
Renklerin zaten yine birbiriyle sevismis durumdalar... ;) mükemmel bir renk zevkine sahipsin...
senin gibi birkac rengi birden kullananip bu denli birbirne yakistiran cok ama cok nadir... :1alkis: :1alkis:
Kisaca " HELAL " OLSUN EFSUNUMUZA...

benimmm CANIMMM BEGENDİYSE no problem yaneee :thumbsup: ölürümmm sanaaaaaaaaa biliyorsun degilmi ...ama artik az mola verme zamanı geldi :D :D

11

Sunday, 10.06.2012, 21:40

ÜÜFFFFFF GIZIM YA BU NE BÖYLE TÜ TÜ TÜ MASALLAH GI BENI HASTA ETTIKTEN SONRAMI HASTASIYIM DEDIN :) TEMAYA BILMIYONMU <<>>BENDE SANA HAS BE HAS HASTAYIM AKILLIMMMMM :) :) Canım yine nutkum tutuldu senin yüzünden EfffffSunum

Gercekten mükemmelin ötesinde bir ince emek nasılda sarhoş ediyor insanı suan karsımdakı tema :1alkis: :1alkis: :1alkis: Wallahi hayran oldum efsunum :)

Devaaaaammmmmmmmm efsunum sende idolüm olmaya basladın vallahi benım sayfaya sana yazdım bi bakıver istersen zamanın varsa gülümmm :)

Emek veren ellerin dert görmesin gülüm HERSEYIYLE >>>> MUHTESEMMMMM <<<<< Olmusssss.. Helalll olsun canıma benim.:çakçak: :1alkis: :1alkis:

12

Sunday, 10.06.2012, 21:44

Ay dayanamadım birdaha yazim bari dedim :) Al işte Melisim de benim gibi düsünüyor WALLAHI ABARTMIYORUZ EFSUNUM GERCEKTEN ÇOK MUHTESEM TEMALAR ÇIKARIYORSUN GURUR DUYUYORUM SENINLE ANAMIN GIZI Sen bi bi bi Bitanesin :1alkis: :1alkis: :)

13

Monday, 11.06.2012, 00:29

Emeginize saglık paylaşım için tşkler..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 11.06.2012, 04:38

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim €fsun

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 11.06.2012, 10:04

ÜÜFFFFFF GIZIM YA BU NE BÖYLE TÜ TÜ TÜ MASALLAH GI BENI HASTA ETTIKTEN SONRAMI HASTASIYIM DEDIN :) TEMAYA BILMIYONMU <<>>BENDE SANA HAS BE HAS HASTAYIM AKILLIMMMMM :) :) Canım yine nutkum tutuldu senin yüzünden EfffffSunum

Gercekten mükemmelin ötesinde bir ince emek nasılda sarhoş ediyor insanı suan karsımdakı tema :1alkis: :1alkis: :1alkis: Wallahi hayran oldum efsunum :)

Devaaaaammmmmmmmm efsunum sende idolüm olmaya basladın vallahi benım sayfaya sana yazdım bi bakıver istersen zamanın varsa gülümmm :)

Emek veren ellerin dert görmesin gülüm HERSEYIYLE >>>> MUHTESEMMMMM <<<<< Olmusssss.. Helalll olsun canıma benim.:çakçak: :1alkis: :1alkis:

VALLA NEHİRCİGİMMM....BENDE SENİN BU YORUMLARINA HASTAYIMMM.....BENDE HER CALIŞMAMDA ACABA NEHİRCİGİM NE YORUM YAPACAK DİYEE MERAKLA BEKLİYORUM...SENİN BU GÜZEL YORUMLARIN BENİM EN GÜZEL MOTİVASYONUM...SADECE BENİM DEGİL... BURDAKİ TÜM TEMA YAPAN ARKADASLARIMIZIN DA ÖYLEDİR
SENİ SEVİYORUZ ...

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 11.06.2012, 10:07

Pismicrop begeni icin tskler..SAGOLUN
Atilla_ky....BEN SİZE COK TSK EDERİM ...SAGOLUN

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 11.06.2012, 13:44

Emeğinize sağlik güsel paylasim için tskkr ederimm :1alkis:

BaBuSh

Orta Düzey

• "BaBuSh" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 11.06.2012, 23:00

Eğer Bu Çalışmadaki Gaye Ana Fikir Embos Efekti İse Ben Baya Bi Başarılı Buldum Vede Oldukçada Beğendim
Bu Kadar Kısa Zamanda Bu Kadar Hızlı İlerlemenizde Ayrıca Alkışlanıcak Bir Olay Gönülden Tebrikler
Bu Hızda Dewam Etmeniz Dahada İleleyyebilmeniz Dilekleriyle Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim

Minnik Bir Ayrıntı Lütfen Gözlerin Aşina Olduğu Fontlar'dan Biraz Uzak Durun Daha Tarz Cool Fontlar Kullanmaya Özen Gösterin Bir Farkınız Olsun.!

19

Tuesday, 12.06.2012, 09:06

sevgili efsun cnm benim harika gidiyorsun ustalik incelik görüyorum bende ellerine saglik paylasim icin tskler

20

Tuesday, 12.06.2012, 10:21

bu ödülü hakettin EFSUNN... :)