Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Nisan

Schüler

• »Nisan« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Januar 2007

• Nachricht senden

1

Sonntag, 8. Juli 2012, 21:05

F5.3 yayinda mapping info sari + ?

Merhaba,

Benim şöyle bir sorunum var. bir kaç gündür mapping info sari renkte ve dinleyiciler giremiyor yayindaykende düşüyorlar nedenini merak ediyorum. normalde portlarim açik.

yardimci olursaniz sevinirim.

YoRqUn

Profi

• »YoRqUn« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Juni 2010

• Nachricht senden

2

Sonntag, 8. Juli 2012, 21:35

Sarı Maping Hakkında Ufak Bir Bilgi Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.
[align=center][color=#666666][b]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬► ܨЎorGuNBeKçİ™ܓ ◄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/b][/color]
[/align]

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »YoRqUn« (8. Juli 2012, 21:59)

Ha®uN

Profi

• »Ha®uN« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. September 2006

• Nachricht senden

3

Sonntag, 8. Juli 2012, 22:02

Sari renk mapping henüz cikmadi aslinda. Sadece bazi radyolarda beta versiyonu var Allaturkka da mesela, Sari renk Gold demek yeni sürümde 5.5 yada 6 da cikacak ve parali olarak sunulacak bir sürüm, Android yada mac sistemleride (cep telefonlarida) destekleyecek bir sürüm ama henüz cikmadi,

Yorgun arkadasimiz bir link vermis göz gezdirin isterseniz.

Eger Flatcastla ilgili bir sorun varsa yetkili arkadaslar en kisa zamanda bilgi edinip size bildirirler.

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

4

Sonntag, 8. Juli 2012, 22:05

Daha önce bildirilen açıklama YoRqUn arkadaşımızın üstte verdiği link deki gibiydi...hatta bildiğim kadarıyla sarı mapping flatcast yetkililerinde olan bir özellikti..
Bir iki gündür aynı sorunu yaşayan radyolara denk geldik ..fakat flatcast den bu konu hakkında bir bilgi gelmedi bizlere..
tam olarak özelliği nedir ve ne yapılması gerekiyor bilgi edindiğimizde bildiririz sizlerede...

inci-tanem

Schüler

• »inci-tanem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 10. August 2007

• Nachricht senden

5

Sonntag, 8. Juli 2012, 22:49

Merhaba,

. bir kaç gündür mapping info sari renkte ve dinleyiciler giremiyor yayindaykende düşüyorlar nedenini merak ediyorum. normalde portlarim açik.

yardimci olursaniz sevinirim.

sari? turuncu! nerdeyse kirmizi bir eksi daha dogru olur

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

6

Mittwoch, 11. Juli 2012, 13:46

Benim şöyle bir sorunum var. bir kaç gündür mapping info sari renkte ve dinleyiciler giremiyor yayindaykende düşüyorlar nedenini merak ediyorum. normalde portlarim açik.

Flatcast yakinda uygulamaya gecirecegi GOLD MAPPING icin bazi deneyler yapiyor. Kendi server'lerini yapay bir dinleyici gibi F5.3 sürümlerdeki (sonu 0 ile bitmeyen Sid'lerde) radyolarda deney olarak zaman zaman bulunduruyor.
Mapping sari + oldugu vakit girislerde sorun yasanmaz, fakat portlariniz acik olmadigi icin Flatcast'in yapay dinleyicisi yani sari Mapping yayindan cikinca, portunuz kapali oldugu icin sorun yasarsiniz.

Mapping yesil :+: olmadan bu sorunlari yasamaya devam edersiniz. Sari + Mapping sadece deneydir ve sürekli yayininizda bulunmaz, o yüzden mutlaka IP sabitleyip Port aciniz router/modeminizde.
Taviz Yok! Yol'a devam!

hizan

Anfänger

• »hizan« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. März 2012

• Nachricht senden

7

Freitag, 13. Juli 2012, 18:29

RE

mrb zen konu ile alakalı değil ama kusura bakmayın buraya yazmak zorunda kaldım.

cep telefonundan flat radyoya girme imkanı varmı var ise nelerdir cvb için şimdiden tşk.

мαѕυм

Erleuchteter

• »мαѕυм« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

8

Freitag, 13. Juli 2012, 18:52

merhaba hizan, henuz yok, bu mesaja bakabilirsiniz

F5.3 yayinda mapping info sari + ?
Cogalirsin ×
Artarsin +
Bölünürsün ÷