Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

DiPLoMaNia

Stajyer

• "DiPLoMaNia" bir erkek
  • Konuyu başlatan "DiPLoMaNia"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 22.09.2012, 20:26

Hatam Nerede

radyo ya DJ isimlerini yazıyorum kayan yazıda ama sonlara doğru geldimi yeniden başlıyor sürekli son kısımları göremiyorum kayan yazıda,bu problemi mi nasıl düzeltebilirim...

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 22.09.2012, 20:32

yazi font boyutu gereginden buyuk olabilir, yada yazdiginiz yazi cok uzundur
kodlari buraya ekleyin bakip duzeltmeye calisalim

yada bu kodlari oraya ekleyin deneyin

Kaynak kod

1
<marquee behavior="scroll" direction="left">kayan yazi buraya</marquee>

DiPLoMaNia

Stajyer

• "DiPLoMaNia" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 22.09.2012, 20:38

var ıolan kod lamnayı şu şekilde aktarayım direk

<div id="marquee1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:94px; top:1199px; width:793px; height:34px; z-index:14">
<marquee width="819" height="19" scrollamount="8">
<div class="wpmd">
<div><font class="ws11" color="#C0C0C0"><B>**RADYO SAHiBi & ADMiN~YASEMiN~DJLER>>>DJ LEYDi~DJ ASYA HüLYA~DJ BERNA~DJ NEHiR~DJ DERYA~DJ ONUR~DJ WANTED~DJ NOVALi~DJ YAKUP </B></font></div>
</div></marquee>
</div>

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 22.09.2012, 20:48

kodlari kendime ait sitede denedim, belirli bi yerden basliyor ve sonuna kadar gidip bitiyor yeniden basliyor
kullanmak istediginiz tum index kodlarini yada kisaca radyo adresinizi eklerseniz tum kodlara bakma olanagim olur

DiPLoMaNia

Stajyer

• "DiPLoMaNia" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 22.09.2012, 21:23

radyo adresi bu http://www.sahil33fmm.tr.gg/

birde bi şey daha danışmak istiyorum flatcast radyoları yüklediğimiz tr.gg yada clubelele sitelerini ip eye ban atabilinecek kod yada program gibi ekstralar kuruluyormu,bu konu hakkında yardımınız dokunabilir mi ?

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 22.09.2012, 21:27

Konuya da balıklama dalıyorum ama S.Mod'um kusura bakmayın. Merak işte kurcalamadan duramadım :)

DiPLoMaNia
Eklediğiniz kod Masum S.Mod'umuzun dediği gibi Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcılarında sorunsuz bir şekilde en baştan başlayarak son karaktere kadar kayıyor.
Sadece Google Chrome tarayıcısında tamamen kaymadan yazılar dediğiniz gibi tekrar başa geçiyor.

Tarayıcılar arasındaki kodları okuma farklılıkları ve metin alanının ''div'' alanından küçük olması sebebiyle bu sorun olabilir. Yazı bitti zannediyor, tekrar baştan alıyor.

Eklediğiniz kodun yerine aşağıdaki kodu eklerseniz sanırım sorununuz düzelecektir.

Kaynak kod

1
2
3
4
5
6
<div id="marquee1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:94px; top:1199px; width:793px; height:34px; z-index:14">
<marquee onmouseover="this.stop()" onmouseout="this.start()" 
scrolldelay="60" style="font-family: Tahoma; color: #808000; font-weight: bold">
**RADYO SAHiBi & ADMiN~YASEMiN~DJLER>>>DJ LEYDi~DJ ASYA HüLYA~DJ BERNA~DJ NEHiR~DJ DERYA~DJ ONUR~DJ WANTED~DJ NOVALi~DJ YAKUP 
</marquee>
</div>

DiPLoMaNia

Stajyer

• "DiPLoMaNia" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 22.09.2012, 21:32

teşekkür ederim ilgi ve alakaniz için,chorme kullandigimdan öyle gelmiş...hemen ilgileniyorum...sağol