Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

S£V®

Acemi

• "S£V®" bir erkek
  • Konuyu başlatan "S£V®"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 13.12.2012, 18:35

flatcast FCP Tema S£V®

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (13.12.2012, 20:06) düzenleme sebepleri: önizleme düzenlendi...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 13.12.2012, 20:08

S£V®,
Temanız fcp eklemediğiniz için Arka Planlara alındı..Fcp dosyasını bu başlığın içinde eklerseniz temanız tekrar yerine alınacaktır..
Paylaşım için teşekkürler...

S£V®

Acemi

• "S£V®" bir erkek
  • Konuyu başlatan "S£V®"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 14.12.2012, 10:08

Sevgili Melye Fcp Dosyasını bi türlü beceremedim bunun resimli anlatım bi başlık varmı var ise oraya bakıp yapayım acemiyi idare edin lütfen üğreneceğiz zamanla inşallah saygılarımla

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 14.12.2012, 10:54

tabiki yardımcı oluruz...hepimiz ilk zamanlar acemilik yaşadık^^
bu başlığı inceleyin...tema önizlemesinden fcp eklenmesine kadar resimli olarak anlatılmıştır..
Tema Paylaşım Sorularınız

yinede takıldığınız yada yapamadığınız birşey olursa yazın yardımcı oluruz:_)
kolay gelsin...

S£V®

Acemi

• "S£V®" bir erkek
  • Konuyu başlatan "S£V®"

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 14.12.2012, 11:28

Flatcast Tema

Sevgili Melye ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekür ederim resimdeki gibi yapmaya çalıştım inşallah vermiş olduğunuz bilgileri doğru yolamışımdır yanlış olduysada af ola beceriksizliğime bağışlayın lütfen pc me bağlanıp bana gösterecek bi arkadaş bulmam lazım sanırım. burda emegi geçen herkese teşekür eder saygılarımla

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 14.12.2012, 11:59

bakın aslında o başlığı iice inceleseniz hiç zor değil...
öncelikle yeni konu diyorsunuz ve konu adını yazıyorsunuz (buraları zaten yapmışsınız)
sonra resim url sini bu resimdeki gibi işaretli olan kutuyu tıklayıp içine yapıştırıyorsunuz...

url yi ekledikten sonra boşluk vermeyin lütfen...bu temanızdada boşluk verdiğiniz için resim görünmüyordu...kodların içine url yi eklemeniz yeterlidir...

daha sonra hemen altta ifadelerin üzerinde bu resimde göründüğü gibi ek dosyaları göreceksiniz...onu tıklayıp aynı resimdeki gibi dosya seç'e basın ve önceden kaydettiğiniz temanın fcp dosyasını kayıt ettiğiniz yerden bulup ekleyin...

anlattığım şekilde tekrar eklemeyi denermisiniz lütfen...diğer başlığınızı siliyorum çünkü önizlemeyi yanlış eklemişsiniz ve fcp yok...tekrar bu şekilde yeniden ekleyebilirsiniz^^