Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ENeRGy

Orta Düzey

• "ENeRGy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ENeRGy"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.02.2013, 19:15

INDEX - Test 2 GirisLi

Arkadaslar Bu sadece Testdir index benim alanim degil aslinda:)) acemi oldugum icin yorum ve dusunceleriniz bekliyorum benim icin onemli

Tam olup olamadigini emin olamadigim icin o yuzden kodlari paylasmadan burda paylasim yapdim - indexlen Pek aram olmadigindan deneme amaclan yapdim

Konu yanlis yerdeyse admin Arkadaslar kusura bakmayin
simdiden Tskler..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 12.02.2013, 16:43

Emeğinize sağlık. Bence kodlarinida paylaşın yoksa öyle bakmakla kalicaz :-)

3

Thursday, 4.04.2013, 20:43

paylasim icinn tskler ama radyo giris olmuyor bir bak bakalim yanlis birsey yapmisin

ENeRGy

Orta Düzey

• "ENeRGy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ENeRGy"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 4.04.2013, 21:53

Kedicik tskler Bilgi icin ama bana gore degil index isi gorundugum kadariylan,, ben birakdim indexi ..yetkili arkadaslar silebilirler istrse...

5

Friday, 5.04.2013, 13:29

neden degilmis gayet hos seyler yapiyorsun sadece kodlamalarda hata oluyor .. bence pess etme yaa sen gayet basarilisin ... yardimci olurum biliyorsun