Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

lazkızı_

Schüler

• »lazkızı_« ist weiblich

Registrierungsdatum: 2. November 2009

• Nachricht senden

121

Donnerstag, 19. Mai 2011, 02:56

masum aslında benim modemin portu hep kapalı görunuyodu ama 4 yıldır hic bi sorunla karşılaşmadım sadece dj bi arkadaşım var ona yayını devir ederken direk kisileri ucuruyo radyodan kimden alirsa alsın ucuyo herkes.. yayından belirli kisiler kalıyo o yüzdenden bende sorun yaşamdıgım halde acmayı duşundum portu modem servisinle göruşşştum ama acılmamış hala. IP sabıtledım bende port yaparsam belki bizdenden kaynaklanıyodur yayindan herkesi duşurmesi diye yapım dedim olmadi yada bi yerde eksik bişe yapiyorum

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

122

Donnerstag, 19. Mai 2011, 09:05

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.
bu linkte butun sebepler ayrintili sekilde aciklanmislar, okursaniz port sorunu hakkinda bilgi alabilirsiniz

port acmadan once virus koruma programi ve benzeri guvenlik programlarini devre disi birak
IP sabitledigini soyluyorsun, yanlis yapmisda olabilirsin hatta yanlis bilgiye sahipde olabilirsin
asagidaki link ile yeniden IP sabitleme yapabilirsin

Windows 7
Windows 7 IP Sabitleme

XP
IP Sabitleme

daha sonra modemde port acarsin ve son olarakda guvenlik duvarinda flatcast icin izin verirsin

W7
Windows 7 Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmak

XP
Flatcast icin Port Acmak

lazkızı_

Schüler

• »lazkızı_« ist weiblich

Registrierungsdatum: 2. November 2009

• Nachricht senden

123

Donnerstag, 19. Mai 2011, 20:30

tşkler verdigin bilgiler icin masum hepsini yapmayi bi deniycem sil baştan ayarlara bakıcam

renefte

Schüler

• »renefte« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Juli 2011

• Nachricht senden

124

Montag, 4. Juli 2011, 19:20

yine olmadı yiine olmadı yine olmadı deli olcam yav :(

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

125

Montag, 4. Juli 2011, 19:24

ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

asil soru sordugun konu icinde kalsan daha iyi olur renefte, farkli farkli konulara pesinde mesaj yazarak dolanmayalim.

renefte

Schüler

• »renefte« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Juli 2011

• Nachricht senden

126

Montag, 4. Juli 2011, 21:20

ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

asil soru sordugun konu icinde kalsan daha iyi olur renefte, farkli farkli konulara pesinde mesaj yazarak dolanmayalim.

bende programı kullandım ama yineden olmadı o yüzden buraya yazdım syn mod.

yasinergul

Anfänger

Registrierungsdatum: 4. Oktober 2011

• Nachricht senden

127

Dienstag, 4. Oktober 2011, 19:26

"Please select preset from the preset list." Hatası ?

arkadaşlar konu açamadığım için buraya yazıyorum Start stream dedikten sonra açılan sayfa da yukardaki hatayı alıyorum napmam lazım windows 7 kullanıyorum napmam lazım ?

Findik

Jüri

• »Findik« ist weiblich

Registrierungsdatum: 13. Juni 2007

• Nachricht senden

128

Dienstag, 4. Oktober 2011, 19:32

"Please select preset from the preset list." --> tools penceresinde bir temaya cift tikla

• »SevdaminTurkusu« ist weiblich

Registrierungsdatum: 25. August 2012

• Nachricht senden

129

Montag, 27. August 2012, 16:14

Emeğinize sağlık arkadaşlar

gamlihazan

Anfänger

Registrierungsdatum: 24. Juni 2007

• Nachricht senden

130

Freitag, 15. Februar 2013, 21:17

acilmayan resimler ve link

Sayin yönetici arkadaslar bu paylasim icin cok tesekkürler emeginize saglik. Sizden ricam mümkünse resimlerin yenilenmesi resimler acilmiyor ayrica en asagida vermis oldugunuz linktende kaldirilmis. Lütfen ilgililenirmisiniz cok tesekkür ederim saygilar sevgiler.